Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nervozan Vladan pred mjesecima ocekivani zrijeb

    Comment


    • Ne vidim da sam nervozan, samo rekoh losa fora, ali kad su je vec iskoristili bolje da su do sad dok je nosio ST posto su oni vise Kinezi od ovih.

      Nervozan pred zrijeb koji zna kakav ce biti
      sigpic

      Comment


      • U koliko?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • samo ne znam zasto je nervozan kad se zna da Fed ide kod Djokovica
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • I bre al' ste neki.

            Olja, pa isti, ne bih prepoznao razliku izmedju njih, sve kosooko. A mozda sam i ja glup, ko zna.

            Aj evo vam ovo, ako vam i ovo ne valja, e onda, znate sta.....

            http://vukajlija.com/reakcije/5015

            Comment


            • Bojana bolje da radis nesto ti svakako ne mozes da pratis zrijeb
              Olja za 20 minuta, evo bice live, a bice i onaj interaktivni standardni za RG koliko vidim
              https://www.facebook.com/RolandGarro...15297695213618
              sigpic

              Comment


              • Hvala Vladane.

                Ijaoooo, ne razlikuješ Kineza od Japanca....cccc... ček samo Vanja da te čuje.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment



                • danas je prvi dan posle odmora, sto znaci samo citam mailove i pricam kako je bilo

                  mogu ja da pratim zreb preko telefona
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    I bre al' ste neki.

                    Olja, pa isti, ne bih prepoznao razliku izmedju njih, sve kosooko. A mozda sam i ja glup, ko zna.

                    Aj evo vam ovo, ako vam i ovo ne valja, e onda, znate sta.....

                    http://vukajlija.com/reakcije/5015

                    Ne valja jbg, definitivno je do mene
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane prijatelju, pa sta ti se desava? Ubila ti ova kisa pozitivnost? ccc

                      Olja, moze Vanja da cuje, al' ne cujem ja njega. ;) A znam razliku, japanci rade, al' ne kog nas.

                      Comment


                      • Volim ja kisu, ona moze samo da me podigne mada je nesto i nema kod mene, kameno, kameno
                        Mada ipak mislim da je do vukajlije
                        Last edited by Vladan; 25-05-12, 10:26.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Vladane prijatelju, pa sta ti se desava? Ubila ti ova kisa pozitivnost? ccc

                          Olja, moze Vanja da cuje, al' ne cujem ja njega. ;) A znam razliku, japanci rade, al' ne kog nas.
                          Ovo ti je danas najbolje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vladane evo ti ova nasa kisa onda, mene baca u desperiju.

                            Olja, znam, uvek sam imao potencijala za humor. ;)

                            Comment


                            • Ko je pomenuo kišu!!!
                              Upropasti mi cveće...

                              Sada će taj utisak žreb da popravi... još 3 min.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jel trebam cestitati ukucanima novu godinu,kad ovaj sat dodje do 00-00

                                Comment

                                Working...
                                X