Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    ma ok je ona samo se malo izduvala, treba da je zakrpi, nikakav problem
    Pa nije ni cudo, mozes misliti sta trpi pored ovog soma.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Ne mlati, na pocetku mi je dobro krenulo, video si da nemas sanse i onda satro da mi pomognes "Saro jesi li povecala svojoj igracici sve mogucnosti na 100, nisi? Ajde povecaj pa onda igramo." Konju jedan, i tek onda si mogao da mi pariras i otaljas tu pirovu pobedu. A devojka verujem da je normalna ili je nekada bila, od kako je sa tobom sigurno vise nije.
      Hahahhahaha ja malopre video za odbojku svaka cast za 17 poena ali ako si ti korektor ja sam cuveni Bekam (ne pocinji da me zezas ali boljeg poredjenja nema pogotovu sto je fudbaler a nije Englez )
      Lepo ti ja rekoh da proveris biceps hahahahha verovatno ti je od odbojke otek'o pa onakve greske pravis u TE Kobilo poremecena ja sam bre moju devojku spasio, da nije mene nema ni njenog zivota e sad od kad zivimo zajedno primetio sam da je malo ,,skrenula'' ali nista strasno moze da se odvede na tehnicki i da se sredi sve

      P. S. Tebi svi delovi moraju da se zamene...remont totalni


      Evo evo nastavlja se ono sto sam rekao da vecina ovde nije bas pri sebi... ja nisam odavno a gledaj ovog..uporedjuje mi devojku sa loptom a Olja na sve to tripuje neko cvece i jos place...sizofrenija totalna
      Last edited by Condition23; 24-05-12, 18:49.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • ne diraj mi saru da ne bude tamo kad dodjem u KV

        Comment


        • Kondisn brate bolje da si poceo da sredjujes onu kafanicu kad se vratim iz Austrije sa novim autom hocu da imam gde da sednem da popijem ko covek

          A evo ga i ledeni zastitnik zenskog srca
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Hahahhahaha ja malopre video za odbojku svaka cast za 17 poena ali ako si ti korektor ja sam cuveni Bekam (ne pocinji da me zezas ali boljeg poredjenja nema pogotovu sto je fudbaler a nije Englez )
            Lepo ti ja rekoh da proveris biceps hahahahha verovatno ti je od odbojke otek'o pa onakve greske pravis u TE Kobilo poremecena ja sam bre moju devojku spasio, da nije mene nema ni njenog zivota e sad od kad zivimo zajedno primetio sam da je malo ,,skrenula'' ali nista strasno moze da se odvede na tehnicki i da se sredi sve

            P. S. Tebi svi delovi moraju da se zamene...remont totalni
            Sledeci put one ocene idu negde na 80, ni premalo ni previse a ne da mi ti podmeces i onda satro dominiras na terenu.

            Pa realno gore joj je sa tobom nego da ceo zivot gleda horor filmove.... na prvom sastanku je vodis po crkvama i grobljima, jos te trpi i u kuci u istoj prostoriji... naravno da ce vremenom i ona sama da posustane psihicki poput tebe.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Kondisn brate bolje da si poceo da sredjujes onu kafanicu kad se vratim iz Austrije sa novim autom hocu da imam gde da sednem da popijem ko covek
              on je na to i zaboravio moj prijatelju

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                on je na to i zaboravio moj prijatelju
                Fakultet ga unistio isti slucaj kao i kod Marica
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post

                  Evo evo nastavlja se ono sto sam rekao da vecina ovde nije bas pri sebi... ja nisam odavno a gledaj ovog..uporedjuje mi devojku sa loptom
                  fail


                  kondicija najmilija nemoj sad da se tesis, ipak si ti na nekom stadijumu koji mi mozemo samo da sanjamo. a i realno u srbiji je nenormalno biti normalan
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Fakultet ga unistio isti slucaj kao i kod Marica
                    da mi je znati de je to zapelo kod Condija da nece mozda da se zeni
                    da i njemu nije neka turantula usla u sobu pa ga juri papucom da ga ubije
                    Last edited by ledeni 80; 24-05-12, 19:03.

                    Comment


                    • Eto gledaj sad ljude sto mi izvrcu reci...Alo bre ja sam to rekao da mi je zelja da odradim i da to planiram...ali ja studiram sad. Ne moze to preko noci. Treba kuca da se renovira pa da se otvori kafanica. Ledeni zaduzen za uzicke lepinje ali verovatno gospodjica Sara pazi na odbojkasku liniju pa nece moci da jede
                      Za Gangrenu i njegov betmobil pocasno mesto u dvoristu jezik pregrizli sa tom zenidbom...

                      Saro jadan tvoj buduci decko, muz ili bilo koje musko pored tebe Zelim tom coveku svu srecu ovoga sveta ;)

                      Prskaj odlepio odavno Sunce ti sta on pise, vadi se na soluciju da je u Srbiji nenormalno biti normalan ne zna kad se probudio, spavanje je za *icke zivot mu je i dalje lep, radi makete a tripuje da studira gradjevinu, uporedjuje osobe sa busnim loptama i posle ja najporemeceniji... Nema nam Olje...da se nije bacila zbog cveca? sve je ovo odavno u autu...
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • sve se meni cini Gangrena da ce ta kafica koju ti cond bude skuvao biti pamcena za ceo vek i vjekova i razmisljam se da li da dolazim i ko zna da li on uopste ima nameru da ostvara kafanicu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          jezik pregrizli sa tom zenidbom...
                          Ti si stvarno utripovao da si Dejvid Bekam pa mislis nema zurbe, mozes ozeniti bilo koju ili tu tvoju kad pozelis? Bolje je zeni odmah dok devojka jos ima volje da te trpi tako nenormalnog.

                          Ne brini ti za mog buduceg zivotnog saputnika, taj ima da se usreci k'o nijedan na svetu, svaki dan ima da mu bude k'o medeni mesec.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Ti si stvarno utripovao da si Dejvid Bekam pa mislis nema zurbe, mozes ozeniti bilo koju ili tu tvoju kad pozelis? Bolje je zeni odmah dok devojka jos ima volje da te trpi tako nenormalnog.

                            Ne brini ti za mog buduceg zivotnog saputnika, taj ima da se usreci k'o nijedan na svetu, svaki dan ima da mu bude k'o medeni mesec.
                            pa covek izgleda ima prave buduce prosce za ti pa reko da se ne baca

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              sve se meni cini Gangrena da ce ta kafica koju ti cond bude skuvao biti pamcena za ceo vek i vjekova i razmisljam se da li da dolazim i ko zna da li on uopste ima nameru da ostvara kafanicu
                              E moj brate vidis kako je kad ga zena uzme pod svoje
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                E moj brate vidis kako je kad ga zena uzme pod svoje
                                Da ga je ona uzela pod svoje on bi bio normalan koliko je to moguce u njegovom slucaju a ovako je skroz sasav. ;)
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X