Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ovo se odnosi na ove "krvave", pa pozivam ledenog, Shardu i ostale da se vrate, nije upuceno njima.
      ledeni ti je juce pobegao sto je pre moguce,jer si tako izgledao strasno da sam se razmisljao da li da banem na forum
      Spoiler
      otisao sam na spavanje,a trebalo je ustati u 5 ujutru nzaci nista vise ne mrzim nego 1 smenu

      Comment


      • Sta je bre ovo na nebu svi cemo da poginemo
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ne brini bog cuva budale
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Kakva dominacija Daleta i Nota u hax regionu, sledeći pohod pokoravanje Evrope Mandušić je dokazao da je prvoklasan bot, ništa od njega, tek malo bolji od Vlade.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ne brini bog cuva budale
              Ne mogu da namestim pozadinu na profilu a u ovom trenutku to mi je najbitnija zivotna stvar kako dreamy ima dortmund profil, kako Mumara ima celsi ponos londona a Kondicija Najmilija nema nista jebem ti zivot...i ti si prskaj prso skroz nemas bre nista na pozadini daj da turimo nesto tu neku maketu cuvenu
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • U Sarajevu se ovih dana komotno mogao organizovati turnir nalik Wimbledonu

                Kisa pada,pada,pada...i pada

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  U Sarajevu se ovih dana komotno mogao organizovati turnir nalik Wimbledonu

                  Kisa pada,pada,pada...i pada
                  Dobro je ako je samo kisa...ovde padaju nedefinisani, neotkriveni elementi...
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Eeee, majko moja sa kime ja igram meceve u TE.... covek koji je imao srecu da mu zapadne normalna i lepa devojka ali nazalost on ce od nje da napravi nesto suprotno.....

                    PS. Em sto mi je podvalio da nabudzim onu moju igracicu pa mi svaka lopta ide na ulice iza terena. :P Kondicijo, poremecen si ali nisi ni naivan.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Ne mogu da namestim pozadinu na profilu a u ovom trenutku to mi je najbitnija zivotna stvar kako dreamy ima dortmund profil, kako Mumara ima celsi ponos londona a Kondicija Najmilija nema nista jebem ti zivot...i ti si prskaj prso skroz nemas bre nista na pozadini daj da turimo nesto tu neku maketu cuvenu
                      Ne smem da je slikam, raspasce se od blica
                      Ti bi mogao da stavis Spin ili neke papuce na pozadinu
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • E moja blago obolela Saro koji ti fakultet mislis da upises kad ti ne znas gde bijes? I cuti tu, ti sad kao znas da l' je meni devojka lepa... Ne mlati da ti nisam rekao da podignes sve na 100 prsla bi za sekundu a ovako si bila dobra samo malo kao kobila al' ajde s' obzirom na tvoje psihicke nedostatke odlicna si ja ti se divim

                        Gledaj ovog sto prska okolo majko moja rodjena Pa sta ti je covece ne znas ni na kojem si faksu? Ti si arhitekta cim pravis makete i to je tako (sad ce on meni da prica kako je on na gradjevini a samo jednom je imao maketu, jeste ja sam blesav pa ne znam...arhitekta si i da cutis) Odlican predlog si mi dao samo da saznam kako da uvelicam da mi bude preko celog a ne kao sad
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          E moja blago obolela Saro koji ti fakultet mislis da upises kad ti ne znas gde bijes? I cuti tu, ti sad kao znas da l' je meni devojka lepa... Ne mlati da ti nisam rekao da podignes sve na 100 prsla bi za sekundu a ovako si bila dobra samo malo kao kobila al' ajde s' obzirom na tvoje psihicke nedostatke odlicna si ja ti se divim
                          Ne mlati, na pocetku mi je dobro krenulo, video si da nemas sanse i onda satro da mi pomognes "Saro jesi li povecala svojoj igracici sve mogucnosti na 100, nisi? Ajde povecaj pa onda igramo." Konju jedan, i tek onda si mogao da mi pariras i otaljas tu pirovu pobedu. A devojka verujem da je normalna ili je nekada bila, od kako je sa tobom sigurno vise nije.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • E krvavi jes da nisam puno bio na faxu, al prilicno sam siguran da je gradjevina u pitanju
                            btw ocajan ti je profil
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Moje divno, predivno, božanstveno cveće i ova dosadna kiša i još gori grad
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                A devojka verujem da je normalna ili je nekada bila, od kako je sa tobom sigurno vise nije.
                                ma ok je ona samo se malo izduvala, treba da je zakrpi, nikakav problem
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X