Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    :o :o :o
    pa postuj je ovde,da i mi vidimo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • [/quote]
      Ko je star? >,vidis li ti kako ja izgledam,nemoj da se kacis sa mnom >
      Ali svaka cast na normala postu
      [/quote]

      Comment


      • [/quote]

        Vladane,pa ti nisi razumeo!

        Comment


        • [/quote]

          :o :o :o
          pa postuj je ovde,da i mi vidimo
          [/quote]

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ti i dart se cujete preko MSN-a! :o
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • [/quote]

              Vladane,pa ti nisi razumeo!
              [/quote]
              :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
              Ahahahahahah....ahahahahahaha...kako sam samo glup...ahahahahahaahah...ahahahahaaha
              Aaaaaaaaaaa stariji sam od FC..ahahahahaha...ahahahaaha...smijesno je, jer je stvarno tako..ahahahahaah..ahahahahaha
              Ahahahahaahahhaahaahahah...ahahahahaha...smijem se sam sebi...ahahahahaha...ahahahahahah...ahahahah

              Znaci vas dvojica ste pravi drugari,pa kad ste vrsnajci ;D
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94044#msg94044 date=1253527922]

                :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
                Ahahahahahah....ahahahahahaha...kako sam samo glup...ahahahahahaahah...ahahahahaaha
                Aaaaaaaaaaa stariji sam od FC..ahahahahaha...ahahahaaha...smijesno je, jer je stvarno tako..ahahahahaah..ahahahahaha
                Ahahahahaahahhaahaahahah...ahahahahaha...smijem se sam sebi...ahahahahaha...ahahahahahah...ahahahah

                Znaci vas dvojica ste pravi drugari,pa kad ste vrsnajci ;D
                [/quote]
                Javi se kad naucis da pises,kaze se stari od nekoga,jel tako,fc?
                I odakle ti ideja da smo fc i ja vrsnjaci?

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Podsetimo se prirodne lepote bez hemije



                  Mogu vama dvojici bildera da prodam svoj program:
                  Plastim seno, riljam bastu,
                  od toga misici rastu!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Vladane,stavi sliku na avatar i potpis neka ti bude: Nisam majstor da napravim bure,al' sam majstor da osvajam cure
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94045#msg94045 date=1253528069]
                      Javi se kad naucis da pises,kaze se stari od nekoga,jel tako,fc?
                      I odakle ti ideja da smo fc i ja vrsnjaci?
                      [/quote]
                      E pa nisam znao da se tako kaze,posto ja nisam pismen kao FC :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
                      Pa vidio sam ti onu sliku,nemas vise od 13,mozda 14 ;D
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg94048#msg94048 date=1253528477]
                        Vladane,stavi sliku na avatar i potpis neka ti bude: Nisam majstor da napravim bure,al' sam majstor da osvajam cure[/quote]

                        ne sme da menja avatar ove nedelje,ponovo se kladio i izgubio 8) ;D ;D
                        jinxy ako imas neku ideju,salji na pm ;D ;D
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ja sam primjetila,da cim se pocne pricati o pravopisu fc pobjegne.
                          On je meni sumnjiv,ja mislim da on uopste nije dobio 5 iz bosanskog.
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94046#msg94046 date=1253528426]
                            Podsetimo se prirodne lepote bez hemije



                            Mogu vama dvojici bildera da prodam svoj program:
                            Plastim seno, riljam bastu,
                            od toga misici rastu!

                            [/quote]
                            E to je ono pravo,moram ti reci da imas potencijala,samo nastavi tako ;)
                            Ali ja sam jedini na forumu koji izgleda bolje od Feda,za sada ;D
                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg94048#msg94048 date=1253528477]
                            Vladane,stavi sliku na avatar i potpis neka ti bude: Nisam majstor da napravim bure,al' sam majstor da osvajam cure[/quote]
                            Jinxy sledece nedelje,obecavam,a mi se po dogovoru vidimo u ponedeljak ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94053#msg94053 date=1253528620]
                              E to je ono pravo,moram ti reci da imas potencijala,samo nastavi tako ;)
                              ALi ja sam jedini na forumu koji izgleda bolje od Feda,za sada ;D
                              [/quote]

                              Ko kaze? Bojana?!
                              Daaaaaaaaaaj ....

                              ... idemooooooooooooooooooo budjenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                              http://www.youtube.com/watch?v=Lq__40X-kvE

                              opaaaaaaaaaaaaaaa, mega hit nad hitovima, hitcina ... ajmoooooooooooooooooo op op op ...

                              ahahahah ...

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X