Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dal hoce neko u avatar da se kladi? prognoza za osvajaca RG. Naravno ja sam za Novaka
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ljudi je l' ovo neko dete ili....

        Originally posted by prskaj View Post
        dal hoce neko u avatar da se kladi? prognoza za osvajaca RG. Naravno ja sam za Novaka
        Kladila bih se ja ali takodje tipujem na Novaka.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          dal hoce neko u avatar da se kladi? prognoza za osvajaca RG. Naravno ja sam za Novaka
          ocu i ja naravno Novak osvaja RG

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Ljudi je l' ovo neko dete ili....



            Kladila bih se ja ali takodje tipujem na Novaka.
            Originally posted by ledeni 80 View Post
            ocu i ja naravno Novak osvaja RG
            mhm, sjajni ste. nista onda,novak ako osvoji svo troje zadrzavamo iste avatare!

            Originally posted by Condition23 View Post
            kondicija najmilija aj keve ti napisi sta je napisao, fejlovao si gadno sa ovim aploudovanjem

            ja mogu samo da procitam da pise: a da ti ja rekao jebati ziva
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              Nesto razmisljam, trebalo bi da se uvede password za fan teme, zivot bi nam svima bio laksi
              Pametna moja drugarica k'o pčelica. Pazi podržavam te 100%, ali baš me interesuje šta te nagnalo na ovu ideju?

              Eh, drugarice da ti se javno zahvalim na današnjem trudu... ova nije bila za mene, ali nema veze, samo nju uhvatih, one ostale su mnogo nazad, jel ispisaste boga oca
              Last edited by miloolja; 23-05-12, 19:53.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                kondicija najmilija aj keve ti napisi sta je napisao, fejlovao si gadno sa ovim aploudovanjem

                ja mogu samo da procitam da pise: a da ti ja rekao jebati ziva
                Bolje i da ne citas, nista pametno neces propustiti.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Sara View Post
                  Bolje i da ne citas, nista pametno neces propustiti.
                  ma zao mi da nam kondicija ne saopsti sta je rekao, vidim da se bas trudi da saznamo

                  a inace me bas ne zanima, ne znam ni o cemu se radi, tj mogu samo da prepostavim
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pametna moja drugarica k'o pčelica. Pazi podržavam te 100%, ali baš me interesuje šta te nagnalo na ovakvu ideju?



                    Eh, drugarice da ti se javno zahvalim na današnjem trudu... ova nije bila za mene, ali nema veze, samo nju uhvatih, one ostale su mnogo nazad, jel ispisaste boga oca
                    zadovoljili smo se Oljice barem do sutra

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      ma zao mi da nam kondicija ne saopsti sta je rekao, vidim da se bas trudi da saznamo

                      a inace me bas ne zanima, ne znam ni o cemu se radi, tj mogu samo da prepostavim
                      Pa ni ja nemam pojma ko je lik samo vidim da nije bas nacisto.

                      Inace, u ovoj poruci sto je poslao Kondiju spominje se sam Kondi i neka radnja i to je to glupost
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pametna moja drugarica k'o pčelica. Pazi podržavam te 100%, ali baš me interesuje šta te nagnalo na ovu ideju?
                        ja rekla da mi se ne svidja Rodjina oprema

                        Originally posted by miloolja View Post
                        Eh, drugarice da ti se javno zahvalim na današnjem trudu... ova nije bila za mene, ali nema veze, samo nju uhvatih, one ostale su mnogo nazad, jel ispisaste boga oca
                        Da, to je bilo za maju, evo za tebe da se ne mucis previse ;) http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post776719


                        Originally posted by prskaj View Post
                        mhm, sjajni ste. nista onda,novak ako osvoji svo troje zadrzavamo iste avatare!


                        kondicija najmilija aj keve ti napisi sta je napisao, fejlovao si gadno sa ovim aploudovanjem

                        ja mogu samo da procitam da pise: a da ti ja rekao jebati ziva
                        Ali ne mogu da verujem da si tako ćorav
                        Evo ja ću, ja kažem Berdih

                        Comment



                        • Hamza veliki as Saro jel sam ti pricao ja o ovome cuvenom...ko je koliko na forumu. Secam se da sam ti to odmah rekao...da se ne obazires na te fore Evo i ovom 96Stefanu sam danas isto to napisao. Koliko su optereceni...

                          @ Prskaj kako bre ne vidis sta pise reci mi kad ti je rodjendan kupujem neke najbolje naocare pogadjam dioptriju i te fore Pa i da ne vidis ima da kazes sta pise kad sam se vec potrudio ovoliko Vidis da me Nebojsa poredi sa istreniranim majmunom ali brat poremeceni LBJ me brani
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Pa ni ja nemam pojma ko je lik samo vidim da nije bas nacisto.

                            Inace, u ovoj poruci sto je poslao Kondiju spominje se sam Kondi i neka radnja i to je to glupost
                            Slao je retard i meni sve i svasta, ali ja izbrisao, jbg
                            Pacenik teski, prije par dana napravio 73 account-a.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Poslao bre lik da sam ja najruzniji stvor na svetu, pa nije daleko od istine.
                              A vidim da je i Kondiju nesto slao.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Hamza veliki as Saro jel sam ti pricao ja o ovome cuvenom...ko je koliko na forumu. Secam se da sam ti to odmah rekao...da se ne obazires na te fore Evo i ovom 96Stefanu sam danas isto to napisao. Koliko su optereceni...

                                Secam se secam, fino si me naucio tada. Inace ovaj lik je slucaj za posmatranje....
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X