Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci,intelektualna inferiornost


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Nemoj Dragooona da diraš. On je kao i tuta, posebna vrsta, na svoj način naravno.
      Eto, moram da budem kontra, štaš.

      P.S. Ne dva slova oo, već tri.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ljudi Piper se neprestano smeje ja ovo u zivotu video nisam...cisto sumnjam da bi mu i najbolji specijalisti pomogli

        Izvinjavam se Dragooonu sa 3 slova o na svemu...zelim mu srecan brak sa dragom nam dreamy
        hahahhahahhahahhahahahhah olja neka im bude maticar hahahahhahahahahhahahha nije mnogo smesno ali meni jeste kako sam se setio olja maticar cita im ono sve po protokolu a oni potpisuju... I u svemu onome Dragooon se nadje pametan i pocne da ispravlja olju maticara da neka recenica koju je izgovorila nije pravilna hahahahhahahhah ja bih pao od smeha aaa smejem se sam u sobi hahahhahah poremecena kondicija
        Last edited by Condition23; 23-05-12, 17:16.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Taman sto smo sve raspravili ona opet moje pisanje naziva glupostima hahahahha olja skrenula sa puta vidim ja Ivane da definitivno ulazi u nasu legiju ludih

          dreamy da Bog da ti muz bio Dragoon pa po ceo dan da slusate prenose, zapisujete, analizirate i komentarisete sta je koji komentator rekao...i onako pod lupom to da odradite hahahhahaha
          Hahahahahahahahhahaahhahahaahha

          Originally posted by Condition23 View Post
          Ljudi Piper se neprestano smeje ja ovo u zivotu video nisam...cisto sumnjam da bi mu i najbolji specijalisti pomogli

          Izvinjavam se Dragooonu sa 3 slova o na svemu...zelim mu srecan brak sa dragom nam dreamy
          hahahhahahhahahhahahahhah olja neka im bude maticar hahahahhahahahahhahahha nije mnogo smesno ali meni jeste kako sam se setio olja maticar cita im ono sve po protokolu a oni potpisuju... I u svemu onome Dragooon se nadje pametan i pocne da ispravlja olju maticara da neka recenica koju je izgovorila nije pravilna hahahahhahahhah ja bih pao od smeha aaa smejem se sam u sobi hahahhahah poremecena kondicija
          Hahahhahahahahahhahahhahah
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Hahahahahahahahhahaahhahahaahha


            Hahahhahahahahahhahahhahah
            Gledaj ga i dalje on...Alo udareni smiri se preterao si bobice jedna hahahhahaha
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Sabrao sam se sada. Izvinjavam se svima zbog napada smijeha, bilo je jace od mene
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Nesto razmisljam, trebalo bi da se uvede password za fan teme, zivot bi nam svima bio laksi
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment



                • There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Nesto razmisljam, trebalo bi da se uvede password za fan teme, zivot bi nam svima bio laksi
                    Previse komplikovano, i vjerovatno nemoguce. Pojavilo bi se dosta problema...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Previse komplikovano, i vjerovatno nemoguce. Pojavilo bi se dosta problema...
                      i meni se to cini, zato sam napisala ovde a ne u onoj temi za tehnicka pitanja, al to bi bas bilo dobro
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Jesu li na ovom forumu svi ovako direktni?

                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by Sara View Post
                          Jesu li na ovom forumu svi ovako direktni?

                          Uglavnom

                          p. s. Ovom prilikom pozivam Aca da vidi kako se to radi.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Evo ;)

                            http://www.simobil.si/sl/mobilePhone...D9C2898F&tab=2

                            ovo nmg da verujem da je tako povoljno, dobar je phone http://www.simobil.si/sl/mobilePhone...D9C2898F&tab=1

                            ovo mi je trenutno ubedljivo naj http://www.simobil.si/sl/mobilePhone...D9C2898F&tab=1

                            Ja bih uzela taj poslednji def, ima ga moj brat, ja sam odusevljena
                            Hvala, razmisljala sam o Xperii S i Galaxy S II (III jos nema, ali ce joj zapapriti cijenu kad stigne ), rekao mi drug koji radi u Simobilu da bi trebalo u julu da bude akcija neka dobra, pa cu vjerovatno sacekati, ne zuri mi se nigdje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Uglavnom

                              p. s. Ovom prilikom pozivam Aca da vidi kako se to radi.
                              Aca to mnogo direktnije uradi, ovo je smesno u poredjenju sa njegovim prilazom
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Acadjilkos? I u njegove vestine prilazenja sam se uverila
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X