Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ajd, vas dvojica ne sprdajte se sa dečkom bez veze. Kud ga spomenuh.
    Condo, sad ispade da se sprdamo sa njim
    Olja, kakve sam ja sve "nade" izbacio ovdje, evo pogledaj Condu i sve ce ti bit jasno

    Evo, zvanicno da pozelim dobrodoslicu Stefanu.
    Stefane, dobrodosao, da budes redovan na forumu i da nastavis da biras dobre prijatelje, kao i do sada (Condu ne racunam, on je tebe izabrao, a ne ti njega)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Da ga nisam spomenula, nikakve poruke i gluposti ne bi pisao. Ne znam na kakav sam ti rep stala, ali mi se tvoje ponašanje sve manje sviđa.
      To je uticaj, veovatno.
      Sta ti je covece boziji vidis da se zezam sve vreme sa Piperiskom...Stefanu sam stvarno poslao poruku na foru dobrodoslice i nista lose napisao nisam...Ovo ovde sto kucam je sprdnja, izmotavam se malo sa poremecenim drugarom Ivanom Znam sigurno na sta mislis kad kazes ,,To je uticaj, verovatno'' ali ajde tvoje je pravo da tako mislis samo ne znam cime si izazvana da napises da ti se moje ponasanje ne svidja

      P. S. Kakve sad veze imaju reputacije zivota ti tvog?

      @ Piper...eto sta se desi kad glumimo budale... Dok provali sad ona da nista lose nije bilo...
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Nisi ti daleko od njega sto se tice godina, kad si se ti snasao, i on ce
        hahaha
        ....

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Sta ti je covece boziji vidis da se zezam sve vreme sa Piperiskom...Stefanu sam stvarno poslao poruku na foru dobrodoslice i nista lose napisao nisam...Ovo ovde sto kucam je sprdnja, izmotavam se malo sa poremecenim drugarom Ivanom Znam sigurno na sta mislis kad kazes ,,To je uticaj, verovatno'' ali ajde tvoje je pravo da tako mislis samo ne znam cime si izazvana da napises da ti se moje ponasanje ne svidja

          P. S. Kakve sad veze imaju reputacije zivota ti tvog?

          @ Piper...eto sta se desi kad glumimo budale... Dok provali sad ona da nista lose nije bilo...
          Nije mislila na reputacije konju jedan!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Nije mislila na reputacije konju jedan!
            Hahhahahahhahahahahhahah joj umirem od smeha hahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahahahahah ahhahahahhaha ja citam ne znam kakve sam ti rep slala hahahahhahah u fazonu skracenica rep reputacija hahahahhahahahhahahah izvinjavam se na mojoj poremecenosti. Ne vazi se ;)

            Nije mi stala na rep. sad znam
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ivane bre, gori si od mene ocisti inbox dok jos imam zivaca
              ....

              Comment


              • Jes ti pio nešto kondišn? Kakve reputacije? REP ko rep.. znaš ono što imaju mnogi....
                A jes vala Ivane sa tim punim boksom ubi...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nemojte se svadjat s kim

                  Nokia i Rezident Evil na SONY 1 FOREVER!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Jes ti pio nešto kondišn? Kakve reputacije? REP ko rep.. znaš ono što imaju mnogi....
                    A jes vala Ivane sa tim punim boksom ubi...
                    Pa i ne ubio kad ga napadate non stop i saljete mu poruke Vrlo rado bih da popijem nesto ali nisam nego eto prirodna deformacija pa ne razaznajem reci hahahaha...Evo resili smo sve.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Ivane bre, gori si od mene ocisti inbox dok jos imam zivaca
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Jes ti pio nešto kondišn? Kakve reputacije? REP ko rep.. znaš ono što imaju mnogi....
                      A jes vala Ivane sa tim punim boksom ubi...
                      Ja se izvinjavam, znam koliko nervira pun inbox, ali bio sam zauzet na trenutak, zato nisam stigao da obrisem

                      @Condo
                      Axaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxxaxaxaxaxaxa
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post

                        @Condo
                        Axaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxxaxaxaxaxaxa
                        Prestani da se smejes otkinucu ti glavu moronu poremeceni Prijavi ovaj post i neka me banuju hahahaahhahaha
                        Evo ga brat Dragooon gospodin u komentatorima kad vidim njegov post onesvestim se
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Prestani da se smejes otkinucu ti glavu moronu poremeceni Prijavi ovaj post i neka me banuju hahahaahhahaha
                          Evo ga brat Dragooon gospodin u komentatorima kad vidim njegov post onesvestim se
                          Dragooon car
                          ....

                          Comment


                          • Bez hejta na racun Dragooona,to mi se vec nece dopasti


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • E tako. Pošto smo kondšn i ja opet najbolji drugari (vi ostali nemojte biti ljubomorni)... dobro ajd i Ivan... možemo dalje da ćaskamo.
                              Šta je sve altlosta postavila za mobilne, jbga sve ću da pogubim od gluposti između.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                E tako. Pošto smo kondšn i ja opet najbolji drugari (vi ostali nemojte biti ljubomorni)... dobro ajd i Ivan... možemo dalje da ćaskamo.
                                Šta je sve altlosta postavila za mobilne, jbga sve ću da pogubim od gluposti između.
                                Taman sto smo sve raspravili ona opet moje pisanje naziva glupostima hahahahha olja skrenula sa puta vidim ja Ivane da definitivno ulazi u nasu legiju ludih

                                dreamy da Bog da ti muz bio Dragoon pa po ceo dan da slusate prenose, zapisujete, analizirate i komentarisete sta je koji komentator rekao...i onako pod lupom to da odradite hahahhahaha
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X