Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • boze a sta cemo sa mario bros

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Ja razmisljam sad sta da uzmem, ali na pretplatu, meni se bas isplati, studentski paketi 12 eur mjesecno, neograniceni pozivi unutar Slovenije, neogranicene poruke (tj. nije neograniceno ali pojma nemam koliko ih ima jer ih nikad jos nisam potrosila ) i prenos podataka isto neki, ali ni njega pojma nemam koliki je jer ga nikad nisam probila. I telefoni dosta povoljni, istice mi ugovor za mjesec dana pa sad razmisljam sta da uzmem.
      Daj link od te mreze koju koristis da vidim sta imaju? I je l hoces OS ili ne?

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ajd jezik pregrizo. Vidiš da se trese svuda oko nas, a jtreba mi i novi TV

        Nego, želim da se zahvalim novom članu koji je želeo da bude prijatelj sa mnom, čim je došao (i to baš prvo sa mnom) i da mu poželim dobrodošlicu, pošto još nije postovao.
        U Kraljevu lepo ljuljanje bilo 5.6 taman da ne izginemo ali da se iscimamo posteno
        Ko li je taj novi clan samo da saznam...da kazem coveku da bezi od tebe k'o djavo od Ne zna u sta se upusta
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          U Kraljevu lepo ljuljanje bilo 5.6 taman da ne izginemo ali da se iscimamo posteno
          Ko li je taj novi clan samo da saznam...da kazem coveku da bezi od tebe k'o djavo od Ne zna u sta se upusta
          Napisala sam
          A ti si grozan postao. A nije ni čudo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Os? Ts?

            http://www.simobil.si/sl/mobilePhone...kid=listPhones

            Comment


            • HTC i nista drugo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Operativni sistem a gde sam napisala ts?

                Comment


                • I ovi dečaci i njihove igračke.. dokle više o tome.
                  A imam i ja PS2... i na tome ću da stanem
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Legendarni Terminator sa patkama, kaubojima, tenkovima, Mariom, pa je bila ona igrica Island, ona retardirana kosarka, kad se samo sjetim
                    E onda je dosao na red PS, nesto nenormalno u to vrijeme. Kakva razlika u gameplayu, u grafici. Dosao Crash, legendarni ISS, volio sam Pepsi Mena iako nije bas bio popularan, bila je tu NBA In the Zone. Cudo, ali cudo od konzole.
                    PS2 je ipak nesto posebno, super je i trojka ali taj smek koji je dvojka imala niko nece. Koliko igrica, lako se skidale, narezivale, sve bilo dostupno. Brdo igrica, izvanredan gameplay, neke PS3 i dalje mogu takav gameplay da sanjaju. I nevjerovatni GOW
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislila sam android uzeti. A od tog OS sam mislila da si se zatipkala i da pitas hocu li touch screen.

                      Prosli put sam uzela ovaj, prije 2 godine za 30 eur, bio mi fin, ali nije nesto.
                      Mada je izdrzao sve padove.

                      Comment


                      • Mada, mada,moram da se ispravim... interesuje me Nintendo Wii
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Majo, hoces za dinar ili mere malo vise? I daj reci sta mu dodje ovo xs for you, m for you, l you? Koji si ti?

                          Naravno android, sem ako nema apllea, i to je ok

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Napisala sam
                            A ti si grozan postao. A nije ni čudo.
                            Posle cu ja da porazgovaram sa Stefanom Molim odgovor na podebljano?
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Posle cu ja da porazgovaram sa Stefanom Molim odgovor na podebljano?
                              Malo morgen.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Negdje do 150-200, ali bez tih m, xl, to su paketi za prenos podataka koji meni ne trebaju jer mi je ovdje sve pokriveno besplatnim netom, pa rijetko kad koristim.
                                Moj paket je ORTO (v nulo, smart, muziq, moze sve od toga ).

                                Comment

                                Working...
                                X