Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nokia ubica najjaci telefoni na svetu A za milooolju Nokia E71 ili E72 prosto milina da te uhvati.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Najjaci telefon, kako se zmijica igrala u osmom osnovne
        Imam ga i dalje nedje, radi
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          baterija drzi po 7 dana ako ne i vise
          Vladane meni zmijica dojadila

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            @altlosta

            Za razgovore, poruke i fotografije, eventualno ako zaboravim fotoaparat (znači da je poželjno da ima više od 2 megapiksela).
            Društvene mreže, net i sl. igralice me ne zanimaju.
            A reci mi koliko košta neki, pa ću ti reći da li je razumna cena ili ne.
            Onda mozes naci povoljan, do 200e a da kamera bude i 5mp, samo sto sam ja mislila da ti treba net. Nokie su najbolje kao oni osnovni pomocni telefoni, bez icega, ali sad vec debelo zaostaju, imaju najlosije OSe, koji tebi doduse i ne treba. Sony uglavnom imaju najbolje kamere, tako da odes negde, pitas za Sony, Nokiu ili event Samsung i kazes koji ima najbolju kameru do toliko i toliko para i oni ti kazu, nznm sta sad trenutno ima od tih. A najbolje ti je da uzmes od operatera neki..

            Npr http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...heart-2819.php

            Comment


            • Ovaj telefon je stvarno dzabe, Nokia ipak najbolja

              http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2581/Nokia/C3-00

              mada kamera samo 2
              sigpic

              Comment


              • Meni telefon vrši posao pre svega razgovora i sviđa mi se da je simpa na oko, ali te sulude cifre i fensi-ultramoderne igračke mi apsolutno ne trebaju.
                Treba mi novi TV recimo i pre ću za njega dati neku veću lovu nego za mob.
                Koristila sam razne Nokije, Samsunge, Soni-Eriksone i sl. a najbolja mi je bila Motorola V3. Odličan telefon (bio).

                EDIT: Hvala drugari, istražiću malo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ovaj telefon je stvarno dzabe, Nokia ipak najbolja

                  http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2581/Nokia/C3-00
                  Auu, ja sam u pocetku mislio da je taj dobar, ali sam se razocarao kasnije...
                  Mislim da joj kamera nece odgovarati...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • I ja sad tako razmisljam, uvijek cu prije uzeti dobar LCD ili PS3( boys will be boys ), pa i komp nego telefon. Da dajem 500-600 eura na telefon je van svake pameti, toliko dobrih stvari moze da se uzme za te pare.
                    sigpic

                    Comment


                    • ko je toliko prso da daje tolike pare na telefon da mi je samo znati
                      ja vise od 1 din ne dajem za telefon

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        baterija drzi po 7 dana ako ne i vise
                        Vladane meni zmijica dojadila
                        Ako ode akumulator, samo nju prikljucis i ide auto.

                        Ovaj telefon u muzej staviti pod hitno.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          ko je toliko prso da daje tolike pare na telefon da mi je samo znati
                          ja vise od 1 din ne dajem za telefon
                          Daš, daš... kroz račun i ko bajagi povoljne pakete.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ako ode akumulator, samo nju prikljucis i ide auto.

                            Ovaj telefon u muzej staviti pod hitno.
                            a jeste bio extra telefon za ekonomicnost u manje placas struju

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              ko je toliko prso da daje tolike pare na telefon da mi je samo znati
                              ja vise od 1 din ne dajem za telefon
                              24 mjeseca po 30 eura pretplata, jos ako predjes preko toga, ma samo dinar dajes za telefon
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                I ja sad tako razmisljam, uvijek cu prije uzeti dobar LCD ili PS3( boys will be boys ), pa i komp nego telefon. Da dajem 500-600 eura na telefon je van svake pameti, toliko dobrih stvari moze da se uzme za te pare.
                                Nemoj me zajebavati da ti igras video igre Ne bih to nikad rekao...
                                Ja planiram sada da uzmem PS3. PS i PS2 sam poslao u penziju
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X