Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pih, pa i nije ti neka fora.

    E, da vidim Ramba, ako nije bilo magare...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ali kako igra brat i kako ih zove kaman Azerbejdzan, ol togedr, ajmo more
      sigpic

      Comment


      • Trojanski konj
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • umirala sam od smeha, Rambo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            vodi je kuci

            To se podrazumijeva.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Trojanski konj
              Greska, trojanski magarac
              Na pitanje novinara koje je značenje trojanskog konja na sceni, crnogorski predstavnik je objasnio da je u pitanju trojanski magarac, koji nije toliko bitan za istoriju, "ali da bi mu se trebala dati prilika".
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tuta bugarin
                makoja siti budala
                ef
                jasam plav splao-zelene oči
                a živu sovom mojom umenemi gospojom ženom ai sumprugom
                iu skoro ponekad mestimično podnošljivom braku
                ma
                trpim štaću
                već dvaesdve i kusur godina
                a nisam se mlad ni ženijo
                pa ti ondak vidi
                sedi-jedan
                Posteno... sedam jedan... Cast izuzecima poput tute koljaca
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Samo za Kondisna

                  Spoiler
                  Last edited by Lord Gangarić; 22-05-12, 21:31.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Duka kad vidi ima da odlepi

                    Comment


                    • Gangrena kako zna sta treba da stavi ubrzo vracam avatar

                      A inace kad smo kod Ramba...kako je on mene vrhunski ispalio...veliki as

                      Proslo leto u Herceg Novom predvece setamo ja i moja lepsa polovina i kod jahting kluba na ogradi stoji Rambo sa dve vrhunske ribe, devojke, zene, mackice-tigrice kako god vec uglavnom stoji on sa njih dve i prica li prica... Ja stao malo dalje i pevam ,,mi smo vatrogasci mi gasimo vatru izlazemo puno za malu platu, bez obzira jel neko zapalio naftu, kriminalcu jahtu il metan u sahtu'' i cekam ja cekam da oni zavrse da pricaju i da krenu dalje da ga pitam da se slikamo ali on nikako...uporan je i prica sa njima... I ja sta cu, pridjemo mu mi i ja izgovaram sledece ,,Izvinite molim vas sto vas prekidamo, jel imate sekund vremena da se slikamo?'' moja devojka vec nasmejana drzi fotoaparat, on pravi trzaj glavom i rukom zabaci kosu i onako pun sebe kaze ,,S' obzirom na to da je srednje ime moje karijere edukacija a vi ste me prekinuli u mom izlaganju ovim divnim damama sacekacete drugu priliku za slikanje'' ovde dve njegove pocinju da se smeju nekontrolisano...ja kazem ,,Vazi, izvinite'' i odlazim kao popisan... Nije mi zbog njega toliko on je ludak pa je ludak pricao mi drug da je isao u pidzami u skolu nego mi zbog one dve guske sto su se smejale da Bog da im zubi ispali

                      Tako vam je to moji ljudi eto...
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Tako ti i treba kada si nevaspitan, pa prekidaš starije u "edukaciji" još.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ima li botova za haxball?

                          Comment


                          • Nikad ne pokusavaj da prekidas coveka dok pokusava da nabavi malo sexa.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Ima li botova za haxball?
                              Ima.. Ja cu sa tobom, a od botova moze Vladan, mislim da je online
                              ....

                              Comment


                              • Ajmo jednu, mislim da i Dule oce. Ja i on protiv botova drimi i notoa. Ako nas ima vise tim bolje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X