Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni kao sto je uvek bolje malo visi nego malo nizi od idealnog, isto tako bolje malo mrsaviji i nedefinisaniji od idealnog, od malo debljeg i napumpanog.
    A Arapi, Balkanci, Turci, to sve isto.. Plavusani rule! Naravno, nadje se i koji zere tamniji da valja, ali nije pravilo..

    Comment


    • Ma pusti ih, ljubomorni su ;)
      ja sam cak i zivela preko, i nikad nisam cula da neko kaze za nase muskarce da su dobri... To ovde vlada zabluda da se ceni "pravo musko" koji po mogucnosti non stop nosi trenerke, i u zivotu potrcao nije pa zato ni ne moze da bude "cackalica" kao Berdih
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Moram i Zikija da spomenem, on uzivo izgleda
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Ma pusti ih, ljubomorni su ;)
          ja sam cak i zivela preko, i nikad nisam cula da neko kaze za nase muskarce da su dobri... To ovde vlada zabluda da se ceni "pravo musko" koji po mogucnosti non stop nosi trenerke, i u zivotu potrcao nije pa zato ni ne moze da bude "cackalica" kao Berdih
          Nznm sto su ljubomorni kad svi vise vole crne, u cemu je problem Jos im to nesto najgore u zivotu Deca gladuju u Africi a njima najgore kad se nekoj tamo devojci koja je po njihovom proracunu u 3% lozi na svetlije muskarce
          Inace, ja sam primetila, u mom drustvu, sto su mi starije drugarice, to svi vise prelaze na svetliju stranu sto doduse ne valja, da se ne bi svadjali, al sta ces, sta je tu je

          Originally posted by bojanaBG View Post
          Moram i Zikija da spomenem, on uzivo izgleda
          Jao di on Bojana nekad znas ubosti, ali ti nekad bas i omane Salim se, ali ti def spadas u drugu grupu, tebi su preči crni, a zadesi ti se slucajno neki svetliji..
          Meni su lepsi i plavi momci i plave devojke, ne mora bas bas plavo, ali svetliji svakako, bez tih turkiš kosa, obrva i tenova
          Last edited by altlosta; 22-05-12, 11:39.

          Comment


          • Dobar je Berdih ali Fedov grudni kos, noge...............lucky Mirka!!!!!
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Cackalica?
              on je tako daleko od cackalice

              ali realno, Fed je brutalno dobro gradjen, kolika ramena
              Ako je Berdych razvijen ja sam Arnold Schwarzenegger. Kao sto rece MGS i Indigo do 190cm je ok, ali preko toga su neboderi. Najaca mi je Sharapova, visoka 187cm i jos obuce stikle od 10-15cm to dodje i na 2m

              Comment


              • Ne diraj Sarapovu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ne diraj Sarapovu
                  ma malo... al samo malo cu da je diram

                  Comment


                  • Ubice te Sale
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Jao di on Bojana nekad znas ubosti, ali ti nekad bas i omane Salim se, ali ti def spadas u drugu grupu, tebi su preči crni, a zadesi ti se slucajno neki svetliji..
                      Meni su lepsi i plavi momci i plave devojke, ne mora bas bas plavo, ali svetliji svakako, bez tih turkiš kosa, obrva i tenova
                      Sta cu kad volim crne
                      tu i tamo neki plavusan moze da se prosvercuje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Ubice te Sale
                        Sale neda da je diram, al Sale nece ni da zna

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Ako je Berdych razvijen ja sam Arnold Schwarzenegger. Kao sto rece MGS i Indigo do 190cm je ok, ali preko toga su neboderi. Najaca mi je Sharapova, visoka 187cm i jos obuce stikle od 10-15cm to dodje i na 2m
                          Pa vi onda uzmite te nize, nabijene i Svarceneger naduvane, a mi cemo vise i vretenaste. A i msm da malo brkas muskarce i zene i takoto, nemam nista protiv, ali konsoliduj se malo

                          Comment


                          • Ja ne znam kako Berdih nekom moze biti lep
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Pa vi onda uzmite te nize, nabijene i Svarceneger naduvane, a mi cemo vise i vretenaste. A i msm da malo brkas muskarce i zene i takoto, nemam nista protiv, ali konsoliduj se malo
                              Ma sad cemo ih uzeti Ma najbolji afrodizijak za cure je debeo novcanik, ostali atributi su nebitni. Naucno dokazano

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ja ne znam kako Berdih nekom moze biti lep
                                Kad porasteš kašće ti se samo ;)

                                Originally posted by Prototype View Post
                                Ma sad cemo ih uzeti Ma najbolji afrodizijak za cure je debeo novcanik, ostali atributi su nebitni. Naucno dokazano
                                Pricali smo samo o fizickom izgledu, nije zgoreg naravno

                                Comment

                                Working...
                                X