Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    eto, a sta vam ja pricam svo ovo vreme
    mozes da budes druga u redu
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Preko 2m je previse za mene, idealno mi je izmedju 185 cm i 190cm
    Izmedju Delpa i Berdiha? Pa Berdih je meni bolji
    Ček ček, ja sam prva rekla da mi je dobar, samo nije simpa. Msm da sam cak i uporedila njega i Delpa, da je Delpo mnogo simpaticniji ali da je ovaj sto u glavu frajer za njega, a ja volim plave a Bojana crne, tako da, necemo se gurati

    Idealno izmedju 190-197

    Pa ček, tu nije niko preko 2m

    Comment


    • pa nije niko, ali dreamy je spomenula kosarkase ;)

      ih 197cm je previse, plafon je 195cm

      ma Fed je najbolji tip tamo, kakva ramena ima ali i Berdih ima dobre adute
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • A jeste, znam da si mu nasla neku manu, al u ova krizna vremena moras priznati da si zgresila, i druga si ;)
        Delpo je meni onako, izmedju mede i pecinskog coveka
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Jedno pitanje sto ne moze da se postavi video klip a da se uploaduje sa kompa?
          Htedoh da postavim dominaciju tipa Lebron n stuff sa jednog Basket turnira u cini mi se Kragujevcu ali izgleda da moram prvo na YT uploadovati.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            A jeste, znam da si mu nasla neku manu, al u ova krizna vremena moras priznati da si zgresila, i druga si ;)
            Delpo je meni onako, izmedju mede i pecinskog coveka
            savrsena definicija
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Idealno izmedju 190-197
              Da zaokruzimo na 195.

              Originally posted by bojanaBG View Post

              ih 197cm je previse, plafon je 195cm

              ma Fed je najbolji tip tamo, kakva ramena ima ali i Berdih ima dobre adute
              197 je meni savrseno, ali ne moze se reci da je idealno. Rekoh iznad, idealno je 195
              Eh sad, necemo se lagati.. Fed mozda jes' najbolji svih vremena, ali daleko je od najzgodnijeg. Ali ti slepa kod ociju kad je on u pitanju
              ....

              Comment


              • Ako bih morala jedan za jdan broj samo da se odlucim bio bi 192, ali onda uvek pre malo visi nego malo nizi od idealnog Uuuu ni meni Fed nije nista, ni zgodan ni lep. Mada nije mi niko iz te tu druzine naj nesto, Nadal je simpa ali za male devojcice vise. Da se ne vodim samo fizickim izgledom bio bi mi Murray, ali je ruznjikav poprilicno Gde mi ovo pisemo

                Comment


                • Aha, aha, racunamo i kvalifikacije Jeste, Gulbis je bas cool i simpa, nznm da li bi bas upotrebila rec frajer bas bas, ali ae, mere da prođe

                  Comment


                  • Devojke jeste li nekada imale decka veceg od 190 cm ?

                    Comment


                    • Ae nemojte da spamujete nas midnight hot momentum
                      Vladanu je Feliciano lep, i on to ne krije
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Veceg? Pa koji je igrao na turniru u Rimu ne

                        Cek, je li Marat igrao?

                        Comment


                        • Sarda i Bojana na jednu stranu, Lakosta i ja na drugu. Nas dve volimo plave i stamene momke. Npr. visinu kao sto ima seksi notorius, a novcanik od seksi Gulbisa I svako uzme svoje parce kolaca. Obecavam javno da nikada necu prva da pipnem Lea Dikaprija, ostavljam ga za Lakosticu, meni visina njegova nesto nije privlacna, ja bih Sawyera i tako te, imam spisak... okacicu neki dan, duzna sam joj

                          edit: Ajme...MARAT, najbolji od svih... ne dam
                          Last edited by dreamy; 22-05-12, 00:38.
                          ....

                          Comment


                          • Meni DiCaprio i Gosling i Marat, tebi Sawyer, Kris Evans i Gulbis. Sve se moze dogovoriti lepo

                            Comment


                            • Whaaaat, plave volim ja, sirom foruma je poznata moja ljubav prema bacacu koplja Andreasu Thorkildsenu on nema veze sa Rimom, al nek sam vam rekla
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Fed je samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo? Ma ubacis u post nekako samo nekog ko je igrao u Rimu, i etogac

                                @dreamy, nemoj odmah besneti, pa ajde delicemo jednog, fleksibilna sam ja

                                Comment

                                Working...
                                X