Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Ne priznajem hax uopste Samo PES, i tenisi razni ostalo nista i FM
    Pa ne mozemo da igramo grupno PES preko neta,tako da...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      e aj da mi pokazete kako se to igra cujem i da je Dreamy dobra u tome
      www.haxball.com

      Udji drug u neku sobu i trcis za loptom , a vremenom ces se usteliti
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by dreamy View Post
        Dreamy nije dobra u tome, nego najbolja
        Pitaj Indiga
        pa nauci me kako se igra to chudo
        ajde ne budi lenja,jer ces u suprotnom ostati bez lepinje
        Last edited by ledeni 80; 15-05-12, 17:25.

        Comment


        • Originally posted by AcaDjilkos View Post
          Pa ne mozemo da igramo grupno PES preko neta,tako da...
          Sve se moze kad se hoce...Ako imas zelju ima da izmislis kako da povezes nas 4 da igramo u mrezi i da se smenjujemo... Kad je Tesla mogao da se mlati sa onom strujom i eksperimentima raznim u ono vreme mozes i ti sad da smislis da povezes par stvari... Nego ti decko 'oces da igras hax jeb'o te on Tesla se prevrce u grobu
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Priznaj Conditione da se plasis da igras sa Dreamy..
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
              Priznaj Conditione da se plasis da igras sa Dreamy..
              dreamy je mali zalogaj za mene Ja kad jedem, volim da budem sit
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • i ja se plasim da se igram sa Dreamy znam da ce da me rasturi,a posle ima dusu da mi vadi od zezanja

                Comment


                • http://www.radiosarajevo.ba/upload/i...tka_bayern.jpg

                  Comment


                  • Dje li je Akisa, slavi li?
                    sigpic

                    Comment


                    • Cuo sam se danas sa njim,ziv je sve udure...zezaju ga ti internet provajderi
                      A ne znam koliko se skitalo po tekmama i slavilo,u nedjelju je zvanicna proslava

                      Comment


                      • jel postoji neki nacin da igram ovu slagalicu na fejsu a da ne zovem drugove? danas sam prvi put upalio otreso neke budale 5 puta taman se popalio i ovaj mi kaze ne moze vise
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          jel postoji neki nacin da igram ovu slagalicu na fejsu a da ne zovem drugove? danas sam prvi put upalio otreso neke budale 5 puta taman se popalio i ovaj mi kaze ne moze vise
                          Ides samo zapocni igru (ako sam te dobro razumeo) A imas samo 5 igara dnevno sa jednog profila...Pravi druge profile hahhaahahaha jebali te tokeni
                          Bolje ti je da smislis neko ludilo od makete da svi na faksu padnu kakav si virtouz Stradivari
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • mogu samo da padnu zbog kolicine lepka koju koristim da bi mi maketa drzala... kakvi bre tokeni, jebali tebe tokeni c c c opet si pio spin
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              pa nauci me kako se igra to chudo
                              ajde ne budi lenja,jer ces u suprotnom ostati bez lepinje
                              Ako te ja budem ucila kako se hax igra, neces se dobro provesti

                              Originally posted by AcaDjilkos View Post
                              Priznaj Conditione da se plasis da igras sa Dreamy..
                              Naravno da se plasi. Isto kao sto se i ti plasis slagalicu da igras..

                              Originally posted by ledeni 80 View Post
                              i ja se plasim da se igram sa Dreamy znam da ce da me rasturi,a posle ima dusu da mi vadi od zezanja
                              Kako si ti jedno pametno i bistro bice
                              Originally posted by prskaj View Post
                              jel postoji neki nacin da igram ovu slagalicu na fejsu a da ne zovem drugove? danas sam prvi put upalio otreso neke budale 5 puta taman se popalio i ovaj mi kaze ne moze vise
                              Nemas vise tokena. Svaki dan udjes da bi dobio te tokene, i odigras po jednu jer kad probijes maksimum, a ne igras, klosari nece da ti daju jos. Ne znam sta ce im to, mislim razumem ogranicenje ali nisu morali bas tako malo da postave. I mislim da nemas dostojne protivnike...
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Nemas vise tokena. Svaki dan udjes da bi dobio te tokene, i odigras po jednu jer kad probijes maksimum, a ne igras, klosari nece da ti daju jos. Ne znam sta ce im to, mislim razumem ogranicenje ali nisu morali bas tako malo da postave. I mislim da nemas dostojne protivnike...
                                kakvih tokena...aha sad sam pogledao imam nekih zlatnih 240 a srebrnih 0 verovatno mi ti srebrni trebaju...kako da dobijem jos? a sto se tice protivnika kolko sam shvatio komp te namesti da igras sa slicnim po skoru a s obzirom da sam ja tek krenuo verovatno sam igrao sa nekom decom
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X