Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane pa ono hmmm

    "Did Serena just call Novak a pen...?"
    Rekoh, tipa mekusac.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Shardonnay View Post
      Moram da kazem ovako javno, da mnogo volim Vladana, da je to ubedljivo najduhovitija osoba sa kojom sam pricala u zivotu. Znam, reci cete imas inbox za te stvari, upotrebi ga ali eto veceras sam se toliko puta do suza nasmejala na neke njegove postove i morala sam malo da udarim po patetici.
      Vladane, zapitala sam se, i eto sta se desilo

      S' tobom ocigledno nesto nije u redu

      Danas se cak uopste i nisam ni trudio da budem duhovit. Ma slobodno me fali, meni ne smeta uopste
      Je li ovo onaj trenutak kad i ja moram da kazem te famozne rijeci? Me too
      Originally posted by Indigo View Post
      Vladane pa ono hmmm

      "Did Serena just call Novak a pen...?"
      Rekoh, tipa mekusac.
      Naravno da jeste
      Miljane daj nam citavu recenicu, znacemo onda u kom smislu je bilo.

      Koji je ovo kilo car

      http://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/h...obni-debi.html
      sigpic

      Comment


      • Da vec pitam, nisam cesto u CG pa me interesuje jesu li svi vasi komentatori ludi kao ovaj Nebojsa Sofranac ili je on poseban primerak?
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Sara View Post
          Da vec pitam, nisam cesto u CG pa me interesuje jesu li svi vasi komentatori ludi kao ovaj Nebojsa Sofranac ili je on poseban primerak?
          Ima ludih, ali toliko ludih ipak ne. Nadamo se da ce ga vratit' u instituciju brzo. Mada taj dan se ceka evo 15-ak godina vec.
          sigpic

          Comment


          • Ne daj Boze da ga upare sa Acom Stojanovicem, na sta bi to licilo majko ...
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • U ovom kontekstu def ne znaci to. Tako deca zovu nekoga ko se stalno žali, plače, pekmez mali.. I ako se kaze da je neko "is" to, onda je to taj kontekst.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post

                S' tobom ocigledno nesto nije u redu

                Danas se cak uopste i nisam ni trudio da budem duhovit. Ma slobodno me fali, meni ne smeta uopste
                Je li ovo onaj trenutak kad i ja moram da kazem te famozne rijeci? Me too
                ne moras, ne zahtevam reciprocitet, laka sam za odrzavanje

                btw b92 ima neverovatno debilnu najavu za Rim, znaci prevazisli su sami sebe.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Kakva ste vi ekipa!
                  I ovaj Vladan od toliko značenja i hononima ....on.. hop pa za mušku p*šu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Neke cudne stvari se desavaju zadnjih par noci, prvo Condijevo lozenje na Bekama a sada ovo.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • A ček, ček dok stignu "perači sudova", to je tek pravo.

                      Kako ovde povemeno, nažalost samo povremeno, ume da bude dobro zezanje.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nista tu nije u zadnjih par noći, to se redovno desavalo i u drevnim vremenima.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Rukometasice Buducnosti su osvojile ligu sampionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                          Svaka cast djevojkama,konacno !!! Svaka im cast !!! Umalo da izgube i ovo finale,vodile su jedan i Djer je imao napad,ali Klara je fantasticno branila,a Kaca,Bojana i ostale fantasticno igrale !
                          Zavrsena je ova sportska nedjelja na pravi nacin,u Madridu titula,u Moraci titula,u kladionici pobjeda ...

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            ne moras, ne zahtevam reciprocitet, laka sam za odrzavanje

                            btw b92 ima neverovatno debilnu najavu za Rim, znaci prevazisli su sami sebe.
                            Na pocetku svaka to kaze, a posle...
                            Ne vidjoh, mada cisto sumnjam da mogu da prevazidju kombajn Horejso/Novak
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Kakva ste vi ekipa!
                            I ovaj Vladan od toliko značenja i hononima ....on.. hop pa za mušku p*šu.
                            Pa trazio je covjek prevod
                            Serena je Novaku rekla da je weenie, odakle mi znamo kako je ona mislila. Znamo samo sta je pravi prevod
                            Originally posted by Sara View Post
                            Neke cudne stvari se desavaju zadnjih par noci, prvo Condijevo lozenje na Bekama a sada ovo.
                            I tebi se cini? Znao sam da Sharda sad oce nesto vise, kad ti sa strane osjecas u vazduhu zamisli kako je meni. Uopste ne znam kako da se postavim sad i sta da kazem. Mozda najbolje da legnem.
                            Originally posted by miloolja View Post
                            A ček, ček dok stignu "perači sudova", to je tek pravo.

                            Kako ovde povemeno, nažalost samo povremeno, ume da bude dobro zezanje.
                            Nazalost samo povremeno ;)
                            Originally posted by Fedex ba View Post
                            Svaka cast djevojkama,konacno !!! Svaka im cast !!! Umalo da izgube i ovo finale,vodile su jedan i Djer je imao napad,ali Klara je fantasticno branila,a Kaca,Bojana i ostale fantasticno igrale !
                            Zavrsena je ova sportska nedjelja na pravi nacin,u Madridu titula,u Moraci titula,u kladionici pobjeda ...
                            Da mrzni Siti ne dade gol u 93. i da Sena nije mijenjao pravac(mada je i Sumi sivonja veliki danas bio) ovo bi bio savrsen vikend. Ovako je samo odlican.
                            Sto se kladionice tice tu sam tek objasnio

                            http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post768759

                            Zasluzio je Fana 100 eura da mu dan, u zadnjem minutu ga dati i donijeti mi pare, nije mala stvar
                            Last edited by Vladan; 13-05-12, 23:01.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako to mislis da legnes, taman sam htela da popricamo o tome kako ovo nece dalje ici ako nastavis da navijas za Novaka, i o slicnim sitnicama
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Aaaa da ne zaboravim i tako važnu čestitku uputim...elem... čestitam vam LŠ! Velika stvar!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X