Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedostajace nam grudvanje, iako je sneg odavno prestao. Ledenko svrati ponekad, baci koju lepinjicu sa pretopom, fino je zapeci da ne dobijem salmonelu(jel se tako kaze) i nemoj da si lenj U zdravlje, i da Chelsea osvoji Ligu Sampiona. Ovo sam onako bezveze dodala, spamujem.
    ....

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Noto je dzentlmen mora se priznati, ipak mi je bio prvi saigrac na haxu od ekipe sa foruma. Dreamy idol cije staze slave pokusavam da pratim a Vlada je sampion samo da opet upadne u formu i moracete da progutate sve ove reci i osporavanja.

      Prvi i najbolji saigrač, nikada više tako kvalitetnog saigrača nećeš imati. Vlada je šampion gdje liga bez briga, gdje ljudi nemaju ni tastaturu da igraju, ili ne znaju komande.

      Djelovao sam kao papučar u onom trenutku, zalijepila se dreamy za mene, a ja je nemoćno gađam lopticom i opet ne uspijeva.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Prvi i najbolji saigrač, nikada više tako kvalitetnog saigrača nećeš imati. Vlada je šampion gdje liga bez briga, gdje ljudi nemaju ni tastaturu da igraju, ili ne znaju komande.

        Djelovao sam kao papučar u onom trenutku, zalijepila se dreamy za mene, a ja je nemoćno gađam lopticom i opet ne uspijeva.
        Mi cemo razgovarati u inbox nesreco. Sta, trebalo je Vladan da ti se zalepi?
        ....

        Comment


        • ozbiljno vam kazem kako se zavrse sutranje tekme u engleskoj Marko ode na odmor do avgusta kad pocne noca sezona premier lige,a vas 2 da se lepo dogovorimo kad da se okupimo kod Conditiona u Kv a bez brige Dreamy za tebe onakva da ces i prstice da pojedes

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Mi cemo razgovarati u inbox nesreco. Sta, trebalo je Vladan da ti se zalepi?
            Zašto da ne Vlado je zgodniji od Beckhama i sličnih "manekena", samo nema tu popularnost i sponzore koji će ga veličati.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Zašto da ne Vlado je zgodniji od Beckhama i sličnih "manekena", samo nema tu popularnost i sponzore koji će ga veličati.
              E to vec moram da priznam. Aj sto je zgodniji, nego ima i pristup, zna sa zenama.
              ....

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                ozbiljno vam kazem kako se zavrse sutranje tekme u engleskoj Marko ode na odmor do avgusta kad pocne noca sezona premier lige,a vas 2 da se lepo dogovorimo kad da se okupimo kod Conditiona u Kv a bez brige Dreamy za tebe onakva da ces i prstice da pojedes
                Kraljevo do smrti lepinja u ruci mi nikad nismo na muci Ne ides ti nigde sa foruma samo ne znas...
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • idem na zasluzeno odmor ne od foruma vec od svega

                  Comment


                  • Ne znam bre da plivam ti hoces na odmor
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • lepo je kad si priznao

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        lepo je kad si priznao
                        Ibar mi na minut od kuce bukvalno...Baba Lida 'oce da me ubije sto ne znam da plivam...Svi me zezaju. Mi na moru prosle godine celo moje drustvo na celu sa Nevenom plivaju idu do bova ja pod tusem na plazi sam kao duh bez igde ikoga svog...tuga ziva.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • bro i ja nzm da plivam ako ce ti to pomoci bez zezanja

                          Comment


                          • Originally Posted by notorious (dreamy's inbox) :

                            Vi ste mene uhvatili u mašinu, krenuo večerati, kad eto tebe i Vlade zovete na plivanje.
                            ....

                            Comment


                            • sto si odvratna

                              Comment


                              • Ja ne znam vise ko koga ovde sprda...ja ne znam majke mi moje Violete ne znam da plivam brata mi Djordja
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X