Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A ja mislila samo Ameri ne znaju geografiju i pre svega Evropu.

    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...a-u-Budimpestu
    Poremeceni su...Nije mi zao sto su propustili cak sta vise...volim i drago mi je kad su toliko ,,plitki''
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Gledaj ga Kondisn brat stavio Lisu Ann na avatar
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Sta li ce Nevena na ovo reci?

        Comment


        • A ko je ta Lisa?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sreca pa Nevena ne ulazi na forum...Sad sam hteo da napisem bre ko sta radi po ceo dan samo postavljam da se jede, pa sklonim sve to pa operem sudove a ona uci...i tako stalno. Ko zna mozda namerno uci da ne bi sve to radila ;)
            Stavio sam Lisu da razveselim musku populaciju a ti Olja ne guraj nos gde ne treba Ne znam bas kako da ti opisem ko je Lisa moze da se definise i kao uciteljica...Sve nas je nesto dobro naucila
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Sreca pa Nevena ne ulazi na forum...Sad sam hteo da napisem bre ko sta radi po ceo dan samo postavljam da se jede, pa sklonim sve to pa operem sudove a ona uci...i tako stalno. Ko zna mozda namerno uci da ne bi sve to radila ;)
              Stavio sam Lisu da razveselim musku populaciju a ti Olja ne guraj nos gde ne treba Ne znam bas kako da ti opisem ko je Lisa moze da se definise i kao uciteljica...Sve nas je nesto dobro naucila
              Ja sam za to da Nevena napravi profil
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Aaaaa... to neka iz onih švedskih obrazovnih programa?
                Ja reko neka pevaljka.

                Samo nek ti cura uči.. .mogao bi i ti da se malo ugledaš na nju.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Aaaaa... to neka iz onih švedskih obrazovnih programa?
                  Ja reko neka pevaljka.

                  Samo nek ti cura uči.. .mogao bi i ti da se malo ugledaš na nju.
                  Da da da da vidis kako znas...Uvek su ti Svedjani imali standard majku im a i dobru prosvetu
                  Ucio bih i ja da studiram farmaciju al' ovako mi nista drugo ne preostaje nego da kucam ovde sa vama dobrim ljudima Ja samo perem sudove po ceo dan...kao da jede puk vojske ovde...ne razumem a oboje smo vitki
                  @ Indigo moze Nevena da otvori profil i da ti pise o latinskim nazivima biljaka, raznim reakcijama katjonima anjonima i tim forama, integrali bla bla bla zavrte mi se u glavi
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • @condition
                    Znaci ne vole sport Ova moja bi stalno visila na Odbojci, sta ce kad trenira to, al sto se tice sudova tu smo isti
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • i ja bih da se uclanim u taj klub za perache suda..mada i usisavam cesto


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        @condition
                        Znaci ne vole sport Ova moja bi stalno visila na Odbojci, sta ce kad trenira to, al sto se tice sudova tu smo isti
                        Ma voli ona da pogleda voli i da opsuje evo posle cemo na Zvezdu (jes' da vise blene u Sever i zanimljivo joj al' ajde)
                        Trenirala i ona malo odbojku ali tad je nisam poznavao dobra je nije neka ,,baba'' sinoc smo trcali na Tasu ;)
                        Pretvoricu se u tanjir majke mi...i to tanjir a na njemu sundjer sa deterdzentom

                        @Duka usisavam i ja ali ajde da ne nabijam jos i to...Ume i ona da usisa i ona uvek brise prasinu po stanu ali ja sa sudovima najebah
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Brate jel koristis Fairy ili neki drugi, ovaj sa limunom je keva
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Da mi je znati kako se vas dvojica nađoste.


                            Frosch je zakon (Fairy je sra*je) i to aloe-vera, biorazgradiv (čuva okolinu), a bome i ruke, naravno pod uslovom da nemate mašinu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Condition brate,znaci snasla te dobro aZene su zlo


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • @ Indigo Imao sam fairy onu borovu sumu i te ludnice a sad sam uzeo Spin 3 komada zajedno neka smesna cena pa se malo bahanalisem sa deterdzentom prosipam na sundjer k'o na svadbi

                                @ Olja U Kraljevu imam masinu a i da je nemam keva je zaduzena za sve Mani me se tih zajebanih preparata fazoni 3 kapljice milion tanjira jos + cuva ruke

                                @ Duka ubedjen sam 100% da svaki muskarac vecim delom umre zbog zene
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X