Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Vladane sta mi uradi, stomak me zaboleo od smeha.. Laku noc svima, i posaljite Vladana na lecenje, sto pre to bolje
    ....

    Comment


    • Condi jel ti se desavalo ovo

      - E vidimo se posle, idem jа mаlo do grаdа.
      – Štа ćeš u grаdu?
      – Sаmo dа uzmem neke stvаri.
      – Kаkve stvаri?
      – Pаа, neke rаzne stvаri.
      – Kаkve stvаri?
      – Zаšto je bitno?
      – Eto. Kаkve stvаri?

      Pitam te, kаkve stvаri?
      – MAJKO MILA. Idem sаmo po nekoo… mleko. Idem sebi dа kupim mlekа.
      – Imаmo mlekа.
      – Ne, imаmo mlekO.
      – Pа? Koliko ti trebа?
      – Pа hoću dа ih imаm više.
      – Zаšto?
      – Pа eto, prаvim zаlihu.
      – Zаšto, spremа se rаt?
      – Pа ne nego, dа mi ne nestаne.
      – A štа bi bilo dа ti nestаne.
      – Pа otišаo bih u grаd po još, očigledno.
      - Uostаlom, morаm još po neke stvаri dа odem, tаko dа ono…
      – Kаkve stvаri?
      – Zаšto je jebeno vаžno!? Zаr ne mogu POBOGU dа odem u grаd, аko mi se ide?
      – Što si tаko tаjnovit? Imаš švаlerku?
      – Ne.
      – Štа si smislio?
      – Ništа.
      – Lаžovčino.
      – Reinkаrnаcijo gestаpа.
      – Reci mi.
      – Ne smаr…
      – RECI MI!
      – OK, OK! Oćeš stvаrno dа znаš, zаšto idem do grаdа?
      – DA, ZAŠTO?
      – Dа ti kupim prokletu čestitku zа rođendаn! Dа je kupim, stаvim ovde i dа je ti iznenаđeno ugledаš kаd dođeš sа poslа.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Hahahhahaha Indigo mali milion puta situacije iste samo promenjene malo...Slusaj ovo:
        Dobijem ja na kladionici i hocu da joj kupim mantil koji je videla u ,,Uscu''....Kazem ja njoj da idem do drugara i ona tu pocne da smara klasika ove zenske diskusije da ne duzim sad i na kraju se iznerviram kazem joj o cemu se radi i dam joj pare da ode sa drugaricom da kupi
        Ne mogu da se setim bilo je tu jos par diskusija na ovu foru...Evo jedne za ruzu.
        Kazem ja odoh do trafike samo na sekundu da kupim ,,zurnal'' (a zivimo zajedno) i ona napadne da ide i ona sa mnom da se proluftira... Ja kazem ,,ne mlati odoh da istrcim na sekundu vracam se odmah'' kaze ona pa i ja cu da trcim sa tobom (ja vec ludim) i kazem ,,ne lupaj ja cu caskom ne mozes da me ispratis mozda i ostanem da odigram 1 basket ovde ispred zgrade'' ona kaze ,,aj se kladimo da mogu da trcim kao ti i nema veze ostani na basketu ja cu da se popnem gore''.... Ja popizdim i kazem joj da sam hteo da joj kupim ruzu u cvecari da je iznenadim onako bez razloga i eto ti ode sve u ku..c jebem ti i iznenadjenje i nju i sve...Ume zensko da zabedi do kraja
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Al kad kaze "Nista, sve je ok" ili "U redu je" odmah znas da si nesto zasrao
          Ni citav Dunav te ne moze oprati
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Al kad kaze "Nista, sve je ok" ili "U redu je" odmah znas da si nesto zasrao
            Ni citav Dunav te ne moze oprati
            Moja kaze ,,Aha vazi''...tad mogu da razbijem telefon. A redovno gadjam glavom u vrata Kad keva to cuje tera me da raskinem samo da ne bijem glavom kaze ,,Sine zdravlje ti je najprece ako se vi stalno svadjate bolje resi to sad nego posle'' Moja majka doktor za zivot
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • - U redu je slobodno ti idi sa drugarima na pice
              - Ne smeta ti?
              - Jok sve je ok
              Krenem da izlazim na vrata i da oblacim jaknu...
              -Jesi li ti normalan?
              -Sta sam sada uradio?
              -Izlazis a ja treba sama da sedim
              -Pa zar nisi rekla da ti ne smeta?
              -Treba sam da shvatis, ti si kreten...
              I tako stalno
              Al ne bih je menjao nema sanse
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Smatraj da sam napisao preslikan post sa sve ovim ,,Al ne bih je menjao nema sanse ''
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Je li ja to vidim ikonu ovog foruma ili me oči varaju, jedan i jedini luomo fatale u svijetu mnogo poznatiji kao MGS Mislio sam ići spavati, ali od radosti ću ostati budan do ujutru, ma neću spavati nikako, a forum automatski prelazi na viši nivo.

                  Comment


                  • Eeee moj Indigo napaceni smo mi...

                    Kad me pita
                    -Gde si?
                    Evo me sa Cilom na kafi.
                    -Aaaaa dobro, za drugove se uvek ima a ja kad hocu na pice??
                    Ici cemo, Nevena sta ti je majke ti ajde ne pocinji sa drugarom sam (naravno odmak'o sam se od stola da drug ne pomisli svasta)
                    -Ej ne zanima mene sa kim si nego je cinjenica da sve sa drugima mozes a ja sam na zadnjem mestu.
                    Daj Nevena ne lupaj ajde zvacu te posle ne mogu da pricam sad o glupostima sedi decko sam.
                    -Eto ja sam najgora ja pricam gluposti dobro Dusane hvala ti, hvala sto tako kazes za mene.
                    Ej Nevena gasim telefon neverovatna si. Iskuliraj malo ajde cao gasim telefon

                    Hahahhahahahha ja ugasim telefon i kad ga ukljucim imam 10 poziva i jedno 5 poruka gde mi jebe sve zivo Ali uvek kad smo zajedno nema nikakve frke i super nam je. Ali pazi ti njen mozak jos + zivimo zajedno. Ostaje ona diskusija da sto im vise sebe dajes i pruzas uvek hoce vise jebem li im Sunce zensko u grob ce da nas oteraju
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Je li ja to vidim ikonu ovog foruma ili me oči varaju, jedan i jedini luomo fatale u svijetu mnogo poznatiji kao MGS Mislio sam ići spavati, ali od radosti ću ostati budan do ujutru, ma neću spavati nikako, a forum automatski prelazi na viši nivo.
                      Ma tu je taj non stop, mora da nisi bio dobar pa ti se ne javlja, meni pise svaki dan za dobro jutro...
                      ....

                      Comment


                      • Čudi me da mi se nije javljao, mi smo se inače stalno dopisivali, često ostajali do ujutru udvarajući se jedan drugome, ne znam šta se odjednom desilo

                        Comment


                        • Naravno da je ne bih menjao, jer kad se setim sta sam pre radio uhhhh...

                          Pre neke 2 godine odem ti ja sa drugom na neki kucni party u Petrovaradin.
                          Tukla muzika sineee, ja se nalozio ko konj, skakao, i kad sam onemocao, seo i odvalio skoro 7,8 deci badelovog konjaka, od trenutka kada sam seo sledi prekid svesti.
                          BUdim se sutra u nekoj sobi, lezim u krevetu i kao sto bi logicno bilo da nemam nista na sebi, ja obucen u jaknu sa kapom na glavi a pored mene neka nesretnica lezi isto tako obucena.

                          Povracao malo i tako to, standard, i onda sam skinuo kapu, e tu mal nisam umro, osisali me pederi na nulu
                          A ta nesretnica bila neka ludaca u pm, pretila mi da ce me prijaviti muriji da sam je silovao i ta sranja...
                          Nikad vise nisam otisao u Petrovaradin, amin.
                          Kazem opet ne bih je menjao
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Naravno da je ne bih menjao, jer kad se setim sta sam pre radio uhhhh...

                            Pre neke 2 godine odem ti ja sa drugom na neki kucni party u Petrovaradin.
                            Tukla muzika sineee, ja se nalozio ko konj, skakao, i kad sam onemocao, seo i odvalio skoro 7,8 deci badelovog konjaka, od trenutka kada sam seo sledi prekid svesti.
                            BUdim se sutra u nekoj sobi, lezim u krevetu i kao sto bi logicno bilo da nemam nista na sebi, ja obucen u jaknu sa kapom na glavi a pored mene neka nesretnica lezi isto tako obucena.

                            Povracao malo i tako to, standard, i onda sam skinuo kapu, e tu mal nisam umro, osisali me pederi na nulu
                            A ta nesretnica bila neka ludaca u pm, pretila mi da ce me prijaviti muriji da sam je silovao i ta sranja...
                            Nikad vise nisam otisao u Petrovaradin, amin.
                            Kazem opet ne bih je menjao
                            Prijatelju svaka cast ja sam imao vrhunsku situaciju sa jednom bivsom curom
                            U invalidskim kolicima sam se upoznao sa njenim calom Bio sam mrtav pijan na jednom 18.om popio 18 rakija na prazan stomak a posle nismo brojali. Pravio drugar u kafani na periferiji Kraljeva i unutra mi bilo super ali kad sam izasao napolje da soram...pao sam na magistrali presek'o me 'ladan vazduh oktobar je bio cini mi se igrali smo sa Rumunima fudbal..sreca pa nije bilo kola Zavrsim ti ja u hitnoj I pricaju mi drugari sta je bilo (naravno ja sam bio bez svesti)... Odvezli oni mene u hitnu a tamo radi Ivanin cale...I sad bili smo tad oko 2 meseca i taman trebao ja da upoznam cala da odem do njih kad jbg poranio ja kao gospodin covek u invalidskim kolicima pred Dragana Sunce ti poljubim. Coveka oblili hladni znojevi. Pricali mi drugari da kad su mi davali infuziju da sam se drao ,,koji kurac ovi doktori ja sam bre dzek za sve njih i skloni mi ove medicinske sestre odavde'' oni mi pricali ,,cuti Dusane tu je Ivanin otac'' i pobeda price je moj odgovor ,,Jebacemo ga sutra''
                            Necu da ti nastavljam dalje
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Xaxaxax bravo care
                              Imam ja jos prica koliko volis, trebao bi blog pisati
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Xaxaxax bravo care
                                Imam ja jos prica koliko volis, trebao bi blog pisati
                                Lagano mozemo da otvorimo blog...Kladim se da bi bili pravi bum. Napravimo foru da nam se svi izjadaju i pricaju fore sa alkoholom a mi ih savetujemo.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X