Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo pjevali leo leo tip tip tip ali je vazno da znate o kojoj se igri radi
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nego jeste primetili kako su se zene raspisale dok Coa nije bio tu gledaj ih sad kad se vratio ni jedna da pisne.
      Sta je autoritet Coa brate poduci nas
      Ma tebe ni ja ne mogu da poducim...:P
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
        Ma tebe ni ja ne mogu da poducim...:P
        Sad si mi ubio nadu za zivotom idem da se ubijem nosices me na dusi
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mi smo pjevali leo leo tip tip tip ali je vazno da znate o kojoj se igri radi
          Ja sam mislio da kad si ti bio mali da se igralo partizana i Nijemaca.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Crvene rukavice, 10 9, kocke, klikeri FTW Zato se u srednjoj skoli preslo na poker,tablic i ostale isplative igre ... a sad se igram elaborata
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Ja sam mislio da kad si ti bio mali da se igralo partizana i Nijemaca.
              Kako kad tad jos nije bilo partizana i nacista?
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Pa, sada kada ste porasli i nisu vam neke igre.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Potapanje brodica

                  Comment


                  • nam je bilo najace igrati zmurke za vreme restrikcija ko ga zadesi da zmuri ima da bbulji celu noc dok nas pohvata,al to naravno ne uradi

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ja sam mislio da kad si ti bio mali da se igralo partizana i Nijemaca.
                      Duhovito...not
                      Igrali smo kauboja i indijanaca

                      E kako mi je jedne godine bilo krivo sto sam isao na more, a taj dan se borili protiv druge ulice sa pistoljima i puskama na vodu
                      sigpic

                      Comment


                      • Arjackinje barjackinje.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Piperiska nema veze sto je Suarez 2 puta protnuo kroz noge teriju osvaja se protiv bajerna...
                          nego kad si spomenuo kockice i visoke na ,,mrezi'' moze lagano da se osvaja poen tako sto sam ja veliki majstor i lobujem te cipove
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Shardo jesi li pocela da ucis kockice?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Crvene rukavice, 10 9, kocke, klikeri FTW Zato se u srednjoj skoli preslo na poker,tablic i ostale isplative igre ... a sad se igram elaborata
                              Pola-cijela? Odlazak u srednju školu i posmatranje srednjoškolki? Klikeri su dobra priprema, treba znati pogoditi rošu, ali bez ova 2 prethodna si ušao nespreman u srednjoškolske vode.

                              Comment


                              • pola-cela?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X