Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tek ove što vežbaju jogu.
    Gledam ih malo pre nešto, pa ne znam da li mi je smešnije njihovo pozdravljanje/bodrenje ili ovaj komentator, šta li je...
    Samo česte su pauze i to traje...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E i moj drug to zove kockice, zasto, na sta vas asocira?
      dobro ajde ja cu da smecujem, to jos uvek mogu da izvedem u ovim nasim godinama a ti primaj servis.
      Papucarstvo se siri kao epidemija na forumu, upomoc!
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Jogasi, klizaci i ostali razgibani ne igraju ove kockice
        Pa kockice se ovako igraju, samo bez mreze

        Ne mozes ti meni da naredjujes, nisam ja papuca
        sigpic

        Comment


        • Prvi put cujem za kockice, moram da se updejtujem malo.
          A nisam na tebe mislila nego na ove izjave ljubavi u toku danasnjeg dana, dodaj na to ove sto nece da se izjasne javno, ajde da umesto foruma postanemo savetovaliste za zaljubljene i zavrsimo sa ovom farsom kao mi smo ovde zbog sporta, vazi
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Nisi nikad igrala kockice, au pa to je jedna od najpopularnijih igrica kad si mali, odma posle skolice

            Zaljubljeni i srecni ljudi ponedeljkom, muka mi je od njih!
            Kakav crni sport, ovo je sportski forum je li?
            sigpic

            Comment


            • Shardonnay prvi put cujes za kockice?
              nije valjda da si samo igrala lastis kao dete
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Prvi put cujem, Federera mi. A bukvalno sam odrasla u parku, ovde u Pioniru, svega zivog smo se igrali al za to cula nisam.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Nisi jedina, ni ja pojma nemam sta su kockice. Mozda se to kod nas drugacije kaze, ali za kockice nisam cula.
                  A ne znam ni sta gledate na tv-u, tako da pojma nemam s cim to poredite.

                  Comment


                  • Imas dva polja, nema mreze samo ih linija odvaja, moze da se igra u parovima, ne mora. Moze da se igra i nogama i rukama, moze samo nogama i samo rukama. Nogama je ono pravo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aaaa, znam, ali ne znam kako smo mi to zvali.

                      Edit: mislim da smo zvali kocka.

                      Comment


                      • kakve crne ruke, samo nogama i glavom, kao fudbal...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma gde da ne znas sta su kockice To se mora znat' isto kao i azbuka

                          Vid Bojane kako zna

                          Comment


                          • Igralo se i rukama kod nas, ali je to prelako. Po cijenu da budem dignut na sprdnju igrao sam i ja lastike, ono zamrzavanje i provlacenje, olimpijada, Titova parada itd
                            sigpic

                            Comment


                            • i naravno ko izgubi - trtimo ga...nema vece srece
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Mi smo imali u kraju 8 kvadrata...pa ko prvi dotrci u coskove on je na konju. Samo punis ove mucenike u sredini

                                Ali cinjenica je da je u sredini mnogo zanimljivije. Tu smo samo mi majstori mogli da igramo

                                Comment

                                Working...
                                X