Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Pa dogovorite se da te pokupi par blokova od tvoje zgrade
    Ma Kraljevo je malo (140 000 ljudi) tu se svi znaju...Gde god da prodjem neko ce da me vidi i da se nasmeje onako u fazonu ,,jadnice vozi te devojka'' A ja nju kad hocu da vozim ogranicen sam skuterom...ne volim automobile uopste. Ako se ubijem znate zbog cega je.

    @Ledeni nije bas njen...od matoraca je ali cesto ga vozi... Ih sto ne izginemo ali da ne provale ko je vozio
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ma vokri im sto i njih ne vozi

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Ma Kraljevo je malo (140 000 ljudi) tu se svi znaju...Gde god da prodjem neko ce da me vidi i da se nasmeje onako u fazonu ,,jadnice vozi te devojka'' A ja nju kad hocu da vozim ogranicen sam skuterom...ne volim automobile uopste. Ako se ubijem znate zbog cega je.
        U malim gradovima je jbna stvar ako nemas auto/kesh. Nije ni cudo sto pola juzne Srbije se doselilo u Beligrad

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Ma Kraljevo je malo (140 000 ljudi) tu se svi znaju...Gde god da prodjem neko ce da me vidi i da se nasmeje onako u fazonu ,,jadnice vozi te devojka'' A ja nju kad hocu da vozim ogranicen sam skuterom...ne volim automobile uopste. Ako se ubijem znate zbog cega je.

          @Ledeni nije bas njen...od matoraca je ali cesto ga vozi... Ih sto ne izginemo ali da ne provale ko je vozio
          pa to tebi ide u miraz auto itd da ne nabrajam
          ma sigurne su zene za volanom
          samo cekam odgovor nase drage adminke BOJANE NA SVE OVO STO SMO PISALI
          Last edited by ledeni 80; 08-05-12, 13:55.

          Comment


          • Najvise studenata grdnih...Samo da zavrsim ovaj k...c od fakulteta i odoh u Kraljevo da otvorim kod cala kuci kafanu...Zvace se ,,17'' kao kad je on nekad drzao. San mi je da renoviram kucu i da otvorim kafanu (kafic). Tih zivim za to...sad mi se place. Dace Bog...Pa da dodjete svi kod mene da proslavimo.

            @ Ledeni Ova moja i jeste ali vecina ih je sigurno k'o sto sam ja Beckham
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Kakve veze ima dal te riba vozi Ja nikad necu poloziti, to me bas ne zanima ali zato obozavam da me neko vozi, pih ja samo sedim a ona se cima i psuje... al dobro ja mozda tako mislim zato sto sam lenjo govedo
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ja cu doci i sad dok nije renovirano ako je pice dzabe
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Kakve veze ima dal te riba vozi Ja nikad necu poloziti, to me bas ne zanima ali zato obozavam da me neko vozi, pih ja samo sedim a ona se cima i psuje... al dobro ja mozda tako mislim zato sto sam lenjo govedo
                  Ja sam polozio u oktobru Nisam hteo da vozim kola ama bas nikako ali naterase me mangupi Skuter je keva...najlakse padnes i ustanes...klasicno drkanje. Sa kolima je jebeno I ja sam lenj za neke stvari ali nikad ne kazem ,,mrzi me''

                  @Gangrena gde da dodjes kad nam je lokal prazan Cale je nekad drzao a ja planiram da otvorim opet...E a kad otvorim za vas je dzabe kad god ste u Kraljevu
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Najvise studenata grdnih...Samo da zavrsim ovaj k...c od fakulteta i odoh u Kraljevo da otvorim kod cala kuci kafanu...Zvace se ,,17'' kao kad je on nekad drzao. San mi je da renoviram kucu i da otvorim kafanu (kafic). Tih zivim za to...sad mi se place. Dace Bog...Pa da dodjete svi kod mene da proslavimo.

                    @ Ledeni Ova moja i jeste ali vecina ih je sigurno k'o sto sam ja Beckham
                    pa tu smo negde udaljeni oko 160 km Kraljevo-Uzice,al nije problem doci znam put napamet i da ti ponesem da probas moju rakiju ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Aha veverica ja... Trcis bre kao Bolt samo da je vidis. Cuti tu.
                      Ne lupaj kretenu evo stigla je dolazi 26-om Necu na kolokvijum ko te jebe

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        pa tu smo negde udaljeni oko 160 km Kraljevo-Uzice,al nije problem doci znam put napamet i da ti ponesem da probas moju rakiju ;)
                        Deda mi je u Uzicu (nije rodjeni deda) Tomislav Tesic...Zivi onde kod zeleznicke stanice ako se ne varam...Blizu mu je Djetinja mada nisam bio odavno. Ivan i Gasa su mi burazeri ali oni su sad u Bg-u
                        Moze sve moze rakiju ne odbijam
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • pa ako nekad dodjes u Uzice javni se da popijemo koju
                          ups htedoh reci u UZICAMA KAO STO NEKI OVDE SU PISALI

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            pa to tebi ide u miraz auto itd da ne nabrajam
                            ma sigurne su zene za volanom
                            samo cekam odgovor nase drage adminke BOJANE NA SVE OVO STO SMO PISALI
                            nemam komentar
                            nije bas imati lako odgovor na sve vase gluposti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              nemam komentar
                              nije bas imati lako odgovor na sve vase gluposti
                              ocekivao sam nesto i sa tvoje strane,al ti neces sa nama

                              Comment


                              • necu

                                ali davno nisam videla bolju foru

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X