Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta mu zene uradise
    meni samo garave dodjose glave (salim se) ja obozavam garave devojke to su moja slaba strana

    Comment


    • Dok smo Indigo i ja sarmirali matorke po Firenci vi ste puzli u pelenama ,dobijali smo sto somica lira po orgazmu a vi mi ovde pricate kako je moj brat papucar

      Pravda za Indiga !
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Eto Vladane,dok ne nabavis auto,mozes se na pm dopisivai sa Shardonnay
        eeeee mi cemo uskoro da prevazidjemo pm, videcete slike i bicete ljubomorni garant
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Ajd necu vise da izrazavam svoje radikalne stavove, proglasicete me feministkinjom
          ne mora da mi kupuje zlato i ostale materijalne gluposti, to mi nisu kupovali ni roditelji, nisam na to navikla pa samim tim to ni ne ocekujem. Ako mi nesto bas treba i ako nesto bas jako zelim, dovoljno sam sposobna da radim i zaradim za to.
          A to dal ima kola ili ovo ono, pa nek ima za sebe, da on bude zadovoljan ako ga to cini srecnim. To dal ce dolaziti po mene ili ne nebitno je.
          Imam bolji auto od mog dragog... i onaj privatni, a i poslovni...ali volim da dođe po mene...to je tako slatko...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Eto Vladane,dok ne nabavis auto,mozes se na pm dopisivai sa Shardonnay
            Kako si znao
            Originally posted by Shardonnay View Post
            eeeee mi cemo uskoro da prevazidjemo pm, videcete slike i bicete ljubomorni garant

            Samo da dodam da cete nas vidjet' u alkoholisanom stanju, o ljubomori ne treba ni trositi rijeci, vec su sad ljubomorni
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Imam bolji auto od mog dragog... i onaj privatni, a i poslovni...ali volim da dođe po mene...to je tako slatko...
              Shvatas li koliko je njemu muka to da radi? Nikad ti to nece reci ali to mu je jedna od najvecih tezina u zivotu. Kako ste sebicne ponekad, imate kola i opet se izivljavate
              sigpic

              Comment


              • Ne mozes to Vladane komentarisati dok ne nabavis auto

                Comment


                • uzivancija je im je da nas izludjuju do besvesti

                  Comment


                  • Daj bre o cemu mi pricamo... Mene devojka vozi kolima...i na pesackom ona stane i onako kurcevito mase rukom pesacima da predju ulicom a ja sedim na suvozacevom sedistu stavljam kapuljacu na glavu. Drugovi me i dan danas zezaju za to. I evo ko bi rekao sedeo sam na suvozacevom a sad zivimo zajedno u Bg-u
                    Vidite sta sam ja istrpeo ;)
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      uzivancija je im je da nas izludjuju do besvesti
                      Ovo se moze protumaciti na vise nacina
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Daj bre o cemu mi pricamo... Mene devojka vozi kolima...i na pesackom ona stane i onako kurcevito mase rukom pesacima da predju ulicom a ja sedim na suvozacevom sedistu stavljam kapuljacu na glavu. Drugovi me i dan danas zezaju za to. I evo ko bi rekao sedeo sam na suvozacevom a sad zivimo zajedno u Bg-u
                        Vidite sta sam ja istrpeo ;)
                        Sad pretpostavljam zivis u njenom stanu u BGu i uopste se ne stidis?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sad pretpostavljam zivis u njenom stanu u BGu i uopste se ne stidis?
                          ja se ne bih uopste stideo
                          al bice ono " DODJI DA SE DOGOVORIMO,AL BICE KAKO JA KAZEM"

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sad pretpostavljam zivis u njenom stanu u BGu i uopste se ne stidis?
                            Ma jok Placamo stan po pola ;) pravi studentski zivot. Ali kad smo u Kraljevu ja vozim skuter a ona kao pravi smeker dodje po mene kolima ispred zgrade Ja sidjem ne bunim se, ali kad me vide ovi moji to je podjebavanje u narednih 5 dana (minimum). Najjaci osecaj kad ona vozi pa opsuje onako fino zenski a ja sedim pored nje
                            Ne znam da li znate kako je to...crni ja
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Pa dogovorite se da te pokupi par blokova od tvoje zgrade

                              Comment


                              • da je meni naci neku koja me vozi i to njenim autom

                                Comment

                                Working...
                                X