Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravio si kiper
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Mene mrzi bre do stanice da odem da je sacekam
      polako ima da je cekas po velikom pljusku

      Comment


      • Ma siguran sam ja da bi Indigo kod svih njih imao prolaz da im nesto skuha ;)

        Comment


        • Zavisi i to, trebaju pare za kvalitetne namirnice, bolje kavijar i jastog nego makaroni i palenta
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Mene mrzi bre do stanice da odem da je sacekam
            Aha veverica ja... Trcis bre kao Bolt samo da je vidis. Cuti tu.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Prvo i osnovno pravilo ne dovoditi drugove na forum, ne smijes ni slagat' jbg
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Ma siguran sam ja da bi Indigo kod svih njih imao prolaz da im nesto skuha ;)
                Aha, ali prvo bi ovde pitao da mu neko (čitaj: neka) pomogne...savetom naravno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zajeb'o se Drhte mu bre ruke eeej bre ruke mu drhte kako se blizi njoj...100m pa na 50m vec grize mars, snikers ili tako nesto da mu podigne secer. Pozli coveku. Na sve je on spreman zbog ljubavi. Jednom je protrcao na crveno iako je bio u opasnosti od automobila koji se priblizavao neverovatnom brzinom. Snimio ja mi
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Znaci ti si kriva za Indigov (papucarski) cin

                    Comment


                    • Ajd necu vise da izrazavam svoje radikalne stavove, proglasicete me feministkinjom
                      ne mora da mi kupuje zlato i ostale materijalne gluposti, to mi nisu kupovali ni roditelji, nisam na to navikla pa samim tim to ni ne ocekujem. Ako mi nesto bas treba i ako nesto bas jako zelim, dovoljno sam sposobna da radim i zaradim za to.
                      A to dal ima kola ili ovo ono, pa nek ima za sebe, da on bude zadovoljan ako ga to cini srecnim. To dal ce dolaziti po mene ili ne nebitno je.
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Zajeb'o se Drhte mu bre ruke eeej bre ruke mu drhte kako se blizi njoj...100m pa na 50m vec grize mars, snikers ili tako nesto da mu podigne secer. Pozli coveku. Na sve je on spreman zbog ljubavi. Jednom je protrcao na crveno iako je bio u opasnosti od automobila koji se priblizavao neverovatnom brzinom. Snimio ja mi
                        neka popije koju ljutu da ga malo prodje trema

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Znaci ti si kriva za Indigov (papucarski) cin

                          Ma ne, nemam ja veze sa tim...ali stalno nešto pita i traži savete.
                          I uvek ima neki problem kada mama nije kod kuće, kao i svi muškarci...
                          Kada se setim priča raznih... pomenuću sam jednu... zagoreli, novi, teflonski tiganj.... Seća li se neko?

                          Spoiler
                          Ne ljutiš se Indigo, jel da?
                          Last edited by miloolja; 08-05-12, 13:25.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Eto Vladane,dok ne nabavis auto,mozes se na pm dopisivai sa Shardonnay

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              neka popije koju ljutu da ga malo prodje trema
                              Nekad je mnogo pio ali bas mnogo...Ja prolazim kroz grad on sedi sa pognutom glavom a ljudi oko njega. Bas je bio dobar lik. Sad ne pije. Samo u retkim situacijama. (Nova Godina, rodjendani i jos ponekad)
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Pa Indigo je onda malo dijete za njega
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X