Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna od prvih poruka koje imam sacuvane od NAJVECEG.

    Tako kucko reci.Odoh uciti,i cuj se sa Nashom.Ovako se krenuli razgovori oko tebe,kada si bio niko,ja sam te uzeo,i napravio najboljeg moda bez premca,ti si na forumu 5.autoritet na forumu poslije admina.I svi kazu manda uzo najbolje modove,i htjeli mi oteti tim,prvi udar na krleta,odbio lako,pa onda na daleta,bilo borbe i tu ih odbio,i onda za tebe htjeli se mjenjati,posto sam trazio razmjenu i ponude oni jednog mladjanog perspektivnog moda za zamjenu,ja kazem to je pola JC,i onda ponude jos jednog i ja se mislio,hocu,necu,i onda prevagnem necu.Sta cu bez kera,covjek bez kera je nista,i jos nije obicnog kera,nego primarnog.Ja sam ti obecao da ces biti mod u decembru,a postao si u februrau(novi forum presli),i ta dva moja mjeseca obuke su od tebe ovo napravila,to nemoj zaboraviti,vazda ces biti moj ker,to moras da cijenis sto sam se zrtvovao ta dva mjeseca da postanes moj ker! Na telefonu sam pa sam spor
    Kao otac mi je!

    Jos mi je rekao da sam bolji od Akise,hvala ti Manda <3
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Otac,suze same taku...ali sad se zna ko je njegova desna ruka,cak mi je evo javno da kazem nudio i mandat,ali nemam ja tu karizmu i autoritet,makar sam svjestan
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Evo sta je meni poslao.

        Naspisao sam JCu da mi je miliji od Akise jer je osjetljiv,vise zensko nego musko,pa da znas.Ti si mi primarni ker,Akisa mi je sekundarni,a JC tercijarni xD
        Last edited by AK47; 09-04-12, 23:32. Reason: Ovo se ne smije pisati
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Jedna od prvih poruka koje imam sacuvane od NAJVECEG.



          Kao otac mi je!

          Jos mi je rekao da sam bolji od Akise,hvala ti Manda <3
          Sad ce se poklat kerovi. Ne vredi uvek manji tako ne mogu bez nekih nemira.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Lagao je budalo.Evo sta je meni poslao.
            Jesi to mozda rekao da je NAJVECI lagao.Ne bih bio u tvojoj kozi.

            Strog,ali pravedan.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Lagao je budalo.Evo sta je meni poslao.
              Isibaj se 100 puta nesrecnice.

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Jesi to mozda rekao da je NAJVECI lagao.Ne bih bio u tvojoj kozi.

                Strog,ali pravedan.
                Nemoj mi stavljat' rijecu u usta.Nije govorio istinu sam napisao!Sve pise u postu!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  .Evo sta je meni poslao.
                  Ma nije htio da se svadjamo,pravu istinu je zadrzao za sebe

                  Editovao sam ti post,ne smije se ono govoriti,ruzno je
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nemoj mi stavljat' rijecu u usta.Nije govorio istinu sam napisao!Sve pise u postu!
                    Svaki potezom tones sve dublje,vidi se da si editovao post i Manda moze preko svega preci ali uvijek mi je govorio da mrzi lazove.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by tuta bugarin
                      a kasam ja još ono ondak davno išao čak iu školu
                      ondak tije najružnija žemska u razredu
                      bila neka manda
                      HAHAHAHAHAHAHAHA

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Svaki potezom tones sve dublje,vidi se da si editovao post i Manda moze preko svega preci ali uvijek mi je govorio da mrzi lazove.
                        Nisam ja editovao Akisa je editovao,a nece on to ni vidjeti sem ako ti nisi reportovao post.A koliko si sujetan i ljubomoran sto si tercijarni ker ne bi me cudilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nisam ja editovao Akisa je editovao,a nece on to ni vidjeti sem ako ti nisi reportovao post.A koliko si sujetan i ljubomoran sto si tercijarni ker ne bi me cudilo.
                          Ja sve prijavljujem Mandi,tako me je i odgojio,u nasem odnosu nema tajni
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Nemoj
                            Ako ono vidi tesko cu zadrzati primarnu ker poziciju
                            sigpic

                            Comment


                            • Uvijek mi je govorio sve po zaslugama,a ti nisi zasluzio da imas primarnu ker poziciju.

                              Sad je Akisa primarni a ja sekundarni
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Vas dvojica,pristojno se ponasajte ipak smo ovdje u gostima,ne moramo paznju na sebe skretati,jos ako Manda sazna,...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X