Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Posmatra nas onaj koji treba, sta nas briga za tebe.



    Sa tim kikicama i ne sumnjamo.
    Zar si mislio da shminka moze bez kikica?

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Posmatra nas onaj koji treba, sta nas briga za tebe.



      Sa tim kikicama i ne sumnjamo.
      Shminka+kikice=

      Svako bi moj LBJ danas do paznje,ona nas posmatra,ne znam zasto,nista se ne pita
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Roger treba svima da bude uzor. Tako je savrsen
        samo tako nastavi, pred tobom je svetla buducnost na ovom forumu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobro je da nisi racunao to do kraja

          Comment


          • AKisa iskoristio vise od dva smajlija za sat.Oce snijeg u pm
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              samo tako nastavi, pred tobom je svetla buducnost na ovom forumu
              Low cost moderacija mi nije cilj, vise volim da iz ilegale delujem i da pratim neke vise ciljeve, neke ljude ciji su dometi van granica ovoga sveta danasnjeg.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                AKisa iskoristio vise od dva smajlija za sat.Oce snijeg u pm
                Stigla direktiva prije nego sto je otisao,ne bi ja,ali valja mi se iskupiti za sve

                Kaze parafraziram,Akisa koristi smajlije nikad ne znam jesi li ozbiljan ili me zajebavas,uvijek se posebno pripremam kada tvoje poruke citam
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  AKisa iskoristio vise od dva smajlija za sat.Oce snijeg u pm
                  Obrnut proces,padao je jutros

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Stigla direktiva prije nego sto je otisao,ne bi ja,ali valja mi se iskupiti za sve

                    Kaze parafraziram,Akisa koristi smajlije nikad ne znam jesi li ozbiljan ili me zajebavas,uvijek se posebno pripremam kada tvoje poruke citam
                    E pa palo mi je napamet da pitam da nije on javio,ali reko' da ne pricam u svakom postu o NAJVECEM,ispasce da mu se slihtam,a to svakako ne radim.Jednostavno ga kao i svi cijenim toliko,kao VODJU i UCITELJA.

                    Meni je rekao isto parafraziram

                    Tuljane,malo sa smajlijima,smanji,kao covjek,pisi,djevojcica,nisi xD
                    Last edited by Vladan; 09-04-12, 23:06.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      E pa palo mi je napamet da pitam da nije on javio,ali reko' da ne pricam u svakom postu o NAJVECEM,ispasce da mu se slihtam,a to svakako ne radim.Jednostavno ga kao i svi cijenim toliko,kao VODJU i UCITELJA.

                      Meni je rekao isto parafraziram
                      Jednom je rekao da je nas put srednji put,ne treba pretjerivati,sad znam sta je mislio,obojica smo isli iz krajnosti u krajnost

                      Meni je vrh kad sam mu javio da je LBJ pristao da pise najave za Seriju A,kad stize odgovor

                      Akisa,jesi li ti to danas ironican nesto

                      Jos uvijek mi ovo nije jasno,ali tragam za odgovorom,kopam kao krtica
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne mozemo mi razumjeti sta znaci srednji put iz prve,to je duboko,kvalitetno,neko sa nasim kapacitetom to ne moze provaliti.Zato je on tu dje jeste,a mi daleko iza i nedostojni podanici.
                        Ali kad prodje malo vremena pa ti se to javi u trenutku,njegove mudre rijeci se pojave u glavi i odjednom sve bude jasno,bistro,cisto.To je nas VODJA!
                        sigpic

                        Comment


                        • Tuto, praznici su kad Manda odredi, ali njega nema da to najavi... Moramo cekati, nema nam druge, ali ne brini, bice valjda uskoro... ;)

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Tuto, praznici su kad Manda odredi, ali njega nema da to najavi... Moramo cekati, nema nam druge, ali ne brini, bice valjda uskoro... ;)
                            Pa kako te nije stid i sram,je li ti stvarno mislis da ovime mozes nesto postici,to se ti izrugavas nasoj nesreci!?

                            Najveca bezdusnica na forumu,poslije Olje...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma pusti je,krivo joj je sto nije u centru paznje pa pokusava da blati NAJVECEG!
                              sigpic

                              Comment


                              • Taj dres ti odlično stoji, ko saliven, a to s glave skidaj o'ma'!!!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X