Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srca kamena moras biti da te ovaj post ne pogodi,nikad nije bio ogranicen po pitanju mandopisa,sve je koristio

    Originally posted by manda View Post
    erotica banovana na 5.dana,radi vredjanja forumasa.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kada se sjetim kako me je savjetovao kada sam sa Akisom trebao igrati teniski mec.Bio mi je kao otac

      Koja si ti budala,ne mogu da se nacudim!
      Trebao si da prihvatis to stoji,ali da on bira vrijeme i vrstu podloge je najveca glupost.
      Ti si odmah trebao reci od 10do 12,ako je sljaka on rekao,ti odmah da si alergican na pjesak da mora biti beton,on je tebe prije meca vec pobjedio,ne mogu da vjerujem.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Nisam te trebao dobiti,on je tada za tebe navijao
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Svi pisu gigantske analalize,na 200. strana.NAJVECI npar recenica,a kaze vise!KoMANDAnt

          LS 2011/2012
          1.polufinale: Olimpik Marsej - Bajern / Apoel - Real Madrid
          2.polufinale: Benfika - Čelsi / Milan - Barselona
          Ovdje vidimo iz prilozenog da ce Bajern i Real biti u polufinalu,veliki je jaz izmedju tih ekipa,Apoel i Marsej su i previse ucinili.
          Barsa prolazi Milan,iako ce biti strsan mec,mada sumljam da Milan moze da izgura,jos revans u Barseloni,a ovaj prvi Benfica-Celzi,tu nisam pametan,dajem malu prednost Celziju,a znamo da Benfika ima stranasan tim,bice tu svega.
          Finale:Real-Barsa,sampion Real

          LE 2011/2012
          1.polufinale: Šalke – Atletik Bilbao / Sporting Lisabon – Metalist
          2.polufinale: Atletiko Madrid – Hanover / AZ Alkmar – Valensija
          Derbi bez premca,Salke - Bilbao,poslije fantasticne igre protiv Mancestera,Bilbao je favorit u ovom dvomecu,portugalsko-ukrainski dvomec je otvoren.
          U drugom polufinalu cemo da gledamo Ateltiko i Valensiju,jednostavno Falcao.
          Finale:Bibao-Vlaensija,Valensija

          Mandusic,14:56 ,16.03.2012
          sigpic

          Comment


          • Ne samo sto je pogodio ko prolazi, vec da ce biti i strsni mecevi.
            sigpic

            Comment


            • Od kad ga nema ja nemam sna i svaki dan mi je ko godina.Jer i kad me varas Mando,ti me varas najbolje xD
              sigpic

              Comment


              • Rekao je o nama smrtnicima


                Originally posted by manda View Post
                I da krenem

                Troje ljudi koje znam dugo...
                Vladan-Prvi covjek kojeg sam upoznao na forumu,i mozda glavni krivac sto sam i ostao na forumu ovoliko dugo,navija za parvi klub,i sto bi se reklo covjek za primjer I vazda gubi u tenisu od mene

                BojanaBG-Veoma opasna,sta kaze tako i bude ,naravno salim se,dobra je Boki samo joj ne diraj Feda i miran si ;)

                T-Mac-Covjek koji brutalno iskren,a to se cijeni,naravno zagrizena delija,i velika legenda i VELIKI COVJEK(velikim slovima zna on zasto ).



                Sajt admin
                admin-Fukara kakve nema,mada nije los ima i gorih


                Upravni odbor foruma
                Joe Cole 10-Covjek je na prvi pogled opasan igrac,ali kada ga upoznas vidis da je miran i pitom,inace moja desna ruka i amajlija,jedino mu je greska sto navija za pogresan klub,ali ima vremena ukapirace

                D-Wade-Wada,dzet-set NS,nema boljeg i kulturnijeg covjeka na forumu,sada je postao akademski gradjanin,pa je jos kulturni i vazni

                S-Nash-Doktor za fudbal,ne vrijedi ulaziti u diskusiju,jer si odmah donji,vazan saradnik na fudbalskom pdf,sporimo se oko anketa vazda xD Naravno pogresan klub,on nece nikad shvatiti da je pogresan

                Ljuba90-U pocetku nisam znao ko je,a ni sta je taj covjek,a onda sam ga upoznao,i sada znam

                Dacha-Ja se i danas pitam u vezi njega jedno pitanje,da li je on djete u tjelu odraslog covjeka,ili odrasli covjek u tjelu djeteta,vjerovatno mi to nikad nece biti jasno

                Majabl-Neki dan sam saznao da ovo bl treba mjenjati,necu razumjeti sto napusti tako fin grad na Vrbasu



                Izvrsni odbor foruma
                Black Mamba 24-Mamba mali deckic iz Doboja,od kako je pobjegao u Bg na studije,pokusava da zatre trag i sve dokaze da je iz tog gradica Zezam se naravno za Doboj u vatru ide,velika legenda i komsija iz Doboja Mana navija za omanji klubcic kao JC.

                Ak47-Jedini covjek sa kojim ne mogu izaci na kraj,evo priznajem javno,vazda je dva koraka ispred mene,ali sreca pokvario mu se komp,pa sam se odmorio od njega,ali vratio se

                Bice-Najmladji saradnik,ali veliki profesionalac,drzi Fudbalku ligu godinama u nazad,a sada se latio i teniske lige,dosao je tamo kao vatrogasac i ubrzo rjesio sve probleme ;)

                Krle-Medju prvim saradnicima na fudbalkom pdf,fantasticno ponzavanje fudbala,naravno Internacionale na prvom mjestu

                Dale-Doktor za kladionicu u ovih par godina sam se nagledao sta taj decko iz Sarajeva radi,znaci samo cu reci njemu pogoditi prelaz iz 1u2 je nista,to je dovoljno,i covjek za primjer u svakom pogledu!

                Liverpool FC-Od pocetka je tu,prati hokej,i jedan od perspektivni mladi sudija.

                NebojsaNS-Veliki profesionalac,mnogi bi se na njega mogli ugledati,da ne nabrajma koji(potrajalo bi ),covjek odradjuje svoj posao,i radi strasan posao na svom pdf.




                Obicini raja raju
                tata Mumi-Mali deckic iz malog gradica xD,navija za mali vjestacki klub Svako jutro me maltretira,zna on radi cega,otkako se mamba otisnuo na "studije",postao je glavni baja u gradu

                Maric91-Prije jedno pola godine kada sam ispitivao javnjo mjenje na forumu,saznao sam jedan podatak kojeg je Marica digao u nebesa u mojim ocima. Sve najbolje o covjeku navija za najveci klub u Engleskoj,legenda i sve naj naj...

                Gangrena-Zagrizneni Arsenalovac,imao sam problema sa njim,vodio sam duge pregovore sa njim zna on radi cega,neponovilo se,iscrpili su i mene i njega ,inace ljudska velicina i jedan od glavnih clanova na fudbalksom pdf.;)

                Rossonero-Doktor za kladionicu,cuda radi,pored Daleta moj glavni saradnik na tom polju,a vodimo bitku i na drugom polju u Fudbalskoj H2H ligi,imamo jedan cilj da budemo bolji samo od jednog tima ,i bicemo bolji.

                LANee-Ovog covjeka znam isto mnogo vremena,ali sa Tennis Elbowa,legenda od covjeka,sve najbolje,samo ima jedan problemcic,igrali smo na destine puta godinama u nazad i vazda je isti ishod,ja sam donji

                ClayWarrior-Najbolji poznavalac tenisa,bez premca,sve to drzi u malom dzepu,i vazda mi pomaze oko kladze

                FC Nadal-Jedan od zagrzeni navijaca Rafe na forumu,i njega znam godinama od pocetka,igrali smo vazne utakmice Hax,jedan od najtaletovanih napadaca u toj igrici cuda rad

                danijelkr-Velki navijac FC Srajeva,i radi fantastican posao na fudbalskom PDF,sto bi se reklo pravi VIP-ovac,za primjer drugim.

                Dusan-Popravio se u zadnje vrijeme postao ozbiljan forumas,bice nesto od njega ipak,pomaze u vodjenju fudbalke lige.

                Miko-Sugradjanin u BL,prati sve zive i nezive sportove,ukrstamo koplja u Tenis Elbow cesto.

                miloolja-Vrsni poznavalac fudbala i vjerni navijac Djavola

                LBJmvpFORlife-Italijanski drzavljanin,covjek uziva i vazdize italijnski fudbal,onda zagrizeni grobar,sve zna o fudbalu i sportu vec 100-godina u njemu je,i fukara je kakve nema,a sa jos jednom fukarom zvanom Branislav,cini tim Lebron u H2H ligi,i taj ce tim biti ponizen i porazen,samo nisu svjesni jos

                tuta bugarin-Covjek je bez premca i iznad svih,nema dalje!

                Vule_89-Covjek zvani dojava,vazda ih ganja,a one bjeze od njega
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tog dana ponos u mojim ocima je bio neopisiv
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Par dana kasnije Ranijeri dobija otkaz!

                    Gledam Inter i cudim se sredini,Zaneti-Poli-Kanbijaso-Obi,sta ti ljudi mogu zajedn,da odgovorim nista,stvarno jad i cemer i bol.
                    Sve nesto na invidualni kvlalitet,odbrana oronula takodje,Majkon je gori od Nogotoba,centralni bekovi lose,napad los,to je osvrt moj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Par dana kasnije Ranijeri dobija otkaz!
                      A Nogotobo ni minuta na terenu od tada, steta za talentovanog momka koji nije imao svoj dan bas kad je vodja gledao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        A Nogotobo ni minuta na terenu od tada, steta za talentovanog momka koji nije imao svoj dan bas kad je vodja gledao.
                        Kad je Morati vidio post jasno mu je sve bilo.Nogotobo od toga dana nije clan Intera!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kad je Morati vidio post jasno mu je sve bilo.Nogotobo od toga dana nije clan Intera!
                          Ja bih opet samo s Nogotobom!

                          sigpic

                          Comment


                          • Objasnio za Lacio.Steta sto je bio premlad,posjevatovao bi ih i ne bi nikad napravili te greske.

                            Ferando Kouto koji je to bio sadista,on je vise volio da u oci pristima da ide,obozavao sam tog igraca,a Stam je prica za sebe nije on kriv sto je imao onakvu konstituciju i sto su se drugi odbijali od njega,bio je Lacio tada fantasticna ekipa,legendaran tim,osvojise prvenstvo,i onda ponor,kupovoli su i sto je trebalo i sto nije,a najveci promasaji Mendijaeta i Klaudio Lopez,i dali su grdne pare i za Kastromana.
                            Nakon ovoga posta muk,nijedan jedini off post nije napisan!ISNISTUCIJA!
                            Mani te se carki koji vode u off,znaci drzite se teme,ako imate neki off u svlacionicu pisite.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad se setim te njegove pretnje, svi su se momentalno izlogovali.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                Имадоcмo незнадоcмo
                                изгубиcмo caзнадоcмo.



                                cтape cpпcкe народнe мудрости шалe поcкoчице и доcкoчице итaкoтo
                                y нoвoм cпopcкoм pyxy бeceду зaвac
                                вaш oмиљeти cпopcки peмпopтep
                                aи зa жeнe иcтo
                                тутa бугapин
                                Surova istina i najbolje sto je napisano
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X