Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Welcome back Noto! A sto se tice tih vrijedanja, ko abe jenjo adale bunjo

    Comment


    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
      Welcome back Noto! A sto se tice tih vrijedanja, ko abe jenjo adale bunjo
      razumeo sam te,da znas...;)
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
        razumeo sam te,da znas...;)
        Blago tebi

        Comment


        • Ako je iko dovlican i podmukao ovde to sam ja.
          Ako mi poverite neku tajnu svi ce je znati, pre sam te stvari radio nesvesno sada sve radim proracunato, smisljeno zbog nekog zlog cilja.

          Uglavnom misle da sam budala, kao neki admini ovde koji to i iznose u javnost tj govore drugima, i to je ok jer sam i ja uvek voleo da potkacim preko drugog, lakse je tako, nije vise u fazonu reci u lice. To im ne zameram. Ne mislim na Bojanu i Maca.

          Ovde mi niko nije drug niti se tako moze nazvati, nikoga ne cenim, smatram da se sve vrti oko mene, da sam najpametniji, najlepsi, otuda i proizilazi ta dvolicnost, cilj mi je svima da se uvucem u bulju kako bi jednog dana bio na funkciji, svi ostali ste samo obicni statisti u mom filmu.
          It' Truman Show. Nije to tematika ali ono.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Ma on je lijevi bubreg, a znas kako bubreg ponesu emocije. Nemoj tako.

            Lijevi bubreg je primaran, hvala na tituli, a dreamy je još neiskusna, pa joj ovo ne uzimam za ozbiljno.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Posaljem ti ja CV sa sve slikom u jednu kompaniju kad ono...


              Jel me zove da radim ili sta? Kao svedok saradnik me navodi na neka tajna mesta
              U moje doba za rad na skeli nije trebalo slati CV,a ni ici na razgovore.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ako je iko dovlican i podmukao ovde to sam ja.
                Ako mi poverite neku tajnu svi ce je znati, pre sam te stvari radio nesvesno sada sve radim proracunato, smisljeno zbog nekog zlog cilja.

                Uglavnom misle da sam budala, kao neki admini ovde koji to i iznose u javnost tj govore drugima, i to je ok jer sam i ja uvek voleo da potkacim preko drugog, lakse je tako, nije vise u fazonu reci u lice. To im ne zameram. Ne mislim na Bojanu i Maca.

                Ovde mi niko nije drug niti se tako moze nazvati, nikoga ne cenim, smatram da se sve vrti oko mene, da sam najpametniji, najlepsi, otuda i proizilazi ta dvolicnost, cilj mi je svima da se uvucem u bulju kako bi jednog dana bio na funkciji, svi ostali ste samo obicni statisti u mom filmu.
                It' Truman Show. Nije to tematika ali ono.
                Ma naj si bolji ljubavi!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ako je iko dovlican i podmukao ovde to sam ja.
                  Ako mi poverite neku tajnu svi ce je znati, pre sam te stvari radio nesvesno sada sve radim proracunato, smisljeno zbog nekog zlog cilja.

                  Uglavnom misle da sam budala, kao neki admini ovde koji to i iznose u javnost tj govore drugima, i to je ok jer sam i ja uvek voleo da potkacim preko drugog, lakse je tako, nije vise u fazonu reci u lice. To im ne zameram. Ne mislim na Bojanu i Maca.

                  Ovde mi niko nije drug niti se tako moze nazvati, nikoga ne cenim, smatram da se sve vrti oko mene, da sam najpametniji, najlepsi, otuda i proizilazi ta dvolicnost, cilj mi je svima da se uvucem u bulju kako bi jednog dana bio na funkciji, svi ostali ste samo obicni statisti u mom filmu.
                  It' Truman Show. Nije to tematika ali ono.
                  Jos kad bi ovo stvarno bilo istina ;)

                  Comment


                  • Eee kako je tadbas nekad bila dobra tema za zezanciju...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Eee kako je tadbas nekad bila dobra tema za zezanciju...
                      Ne brini Majo, vratio se najsarmantniji, jos kad bi mi se tri pridruzila... Dobra zezancija ne moze izostati.

                      Comment


                      • Jeste ovaj Tadbas totalno nezanimljiva tema, ali ne znam gde bih drugo pitala nesto, a bas me interesuje...
                        Zasto ne mogu da vidim od koga mi je stigao poziv za grupu?
                        Imam neku notifikaciju, kaze poziv za "Lepe", pa cisto da vidim ko je to bio duhovit?
                        ....

                        Comment


                        • Najver od onog ko je spravio grupu ;)

                          P.S. koga interesuje, Marat Safin na tw , mada i nije nes zanimljiv... ili u prevodu... jos ni jednu sliku nije postavio

                          Comment


                          • Dreamy a japanski IQ?

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Najver od onog ko je spravio grupu ;)

                              P.S. koga interesuje, Marat Safin na tw , mada i nije nes zanimljiv... ili u prevodu... jos ni jednu sliku nije postavio
                              Aham, mislila sam da svaki clan moze da posalje pozivnicu ;)
                              Ma koga bi jos interesovao Marat Safin, boš sacuvaj... Salji link!

                              Originally posted by hamza_TM87 View Post
                              Dreamy a japanski IQ?
                              Ocito imam neke povlastice...
                              ....

                              Comment


                              • Srpska majka konacno na slobodi. Posle niza laznih optuzbi i medijskog linca na majku nad majkama svih majki od majcinih majki, srpska majka je izasla iz matice srpske i sada slobodno dominira ulicama prestonice. Idemo sada opet, 100 soma Marakana, 200 soma Usce, milionisedamstopedesetsest hiljada kod Sajma.
                                Svetlana gazi ih sve !

                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X