Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Acu sam zaboravio taman sam mislio da se bacim u neku kombinaciju ali dok je tu Aca nema sanse da me jedna pogleda
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Znaci Wada je veci papucar od Indiga?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Ljudi, kako bi nekad bilo dobro, za promjenu, da budete duhoviti, kad bacate neke fore?! Bar jednom. Moze li bar jednom?! Toliko imate potrosenog virtuelnog placa, ali nijednu dobru foru ne procitasmo. Zasto nam to radite? Imate pm. Ja i Hamzo bar pricamo o klincima, valjace nekom savjet, a vi kao bacate neke fore, koje su bas sve drugo sem "fore".

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Ljudi, danas je prvi rodjendan mom account-u

          Nocas zurka.
          Pozvani su:
          -Vladan
          -Olja
          -Mumi
          -Tony
          -Aca (Sasa)
          -Indigo (papucar)
          -dreamy
          -terminator
          -Gangrena
          -Miss Poison

          Ako sam nekog zaboravio, nek' mi se javi.

          p.s treba nam jos djevojaka!
          It's party time


          Originally posted by M_G_S View Post
          Pretpostavljam da nisi pozvao mene i Hamza jer imamo malu đecu, pa da ne bludimo do kasno, kad imamo sto pametnije cinjet'.
          zlotvorU





          "Last edited by asprilja; Today at 18:58. Reason: neprikladna rec. "
          ....

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Ljudi, kako bi nekad bilo dobro, za promjenu, da budete duhoviti, kad bacate neke fore?! Bar jednom. Moze li bar jednom?! Toliko imate potrosenog virtuelnog placa, ali nijednu dobru foru ne procitasmo. Zasto nam to radite? Imate pm. Ja i Hamzo bar pricamo o klincima, valjace nekom savjet, a vi kao bacate neke fore, koje su bas sve drugo sem "fore".
            Marš sa moje zurke! Marš!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Kako bi bilo dobro za promenu kada bi pojedinci shvatili da su visak .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Ljudi, kako bi nekad bilo dobro, za promjenu, da budete duhoviti, kad bacate neke fore?! Bar jednom. Moze li bar jednom?! Toliko imate potrosenog virtuelnog placa, ali nijednu dobru foru ne procitasmo. Zasto nam to radite? Imate pm. Ja i Hamzo bar pricamo o klincima, valjace nekom savjet, a vi kao bacate neke fore, koje su bas sve drugo sem "fore".
                Nemamo od koga nauciti nove fore jbg.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Eno ga Gangi, najjaci lajker na forumu... Znaci, nema preko tebe. Ima li ko bolju kondiciju od tebe?? Nema, da hebe oca... Tri bambija za Gangija, vjerovatno dobitnika nagrade "Zlatna pozadina"

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Kako bi bilo dobro za promenu kada bi pojedinci shvatili da su visak .
                    Maricu, nije mislio na tebe.
                    Spoiler
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Evo ga i MGS-ic najveci frajer i uhoda na forumu , nisi visak matori samo nastavi da se trpas .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ma nogom ga..., de ćeš rukom na starijeg;)

                        al bez starca....
                        Last edited by Torima; 20-02-12, 20:47.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Ljudi, kako bi nekad bilo dobro, za promjenu, da budete duhoviti, kad bacate neke fore?! Bar jednom. Moze li bar jednom?! Toliko imate potrosenog virtuelnog placa, ali nijednu dobru foru ne procitasmo. Zasto nam to radite? Imate pm. Ja i Hamzo bar pricamo o klincima, valjace nekom savjet, a vi kao bacate neke fore, koje su bas sve drugo sem "fore".
                          Neka im vala rece,danas bas svako misli da je duhovit!

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Kako bi bilo dobro za promenu kada bi pojedinci shvatili da su visak .
                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Nemamo od koga nauciti nove fore jbg.
                            Originally posted by Gangrena View Post
                            Evo ga i MGS-ic najveci frajer i uhoda na forumu , nisi visak matori samo nastavi da se trpas .

                            To je to momci. Eto sam malo isprovocirao kreativnosti kod vas. Ovo je top class humor i nije greota sto trosite tastaturu.

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin
                              rado bi ija da navratim
                              al nedaju mi ove neke mudoratorke
                              jar se plašu
                              daću itamo da spamiram





                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              Tuto, dodji i ti. Evo, izbacio sam spamere, otvorila se nova mjesta.
                              Dodji, bice piva i konobarica za tebe ;)
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ne raspravljajte se decurlijo, hoce neko proju? Svaka mi cast kakvu sam proju umesila, red je da se pohvalim, ovo je verovatno sad i nikad vise
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X