Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj nikad da ti bude muka da ustanes uvece, da ga uspvas, kad place... Uvijek podji od toga da ti je bolje biti sa sinom u sitne sate, nego gluvariti po nekim satro zanimljivim klubovima, sa satro zanimljivim tipovima...
    a najlepše u tim stvarima sas decu,
    je što ta njina ljubav
    ama baš ič ne košta
    a deluje
    pozitiv i na gocpoje nam
    Last edited by Torima; 20-02-12, 19:06. Reason: da me ne ispravlja dreamy zbog radi pravopic

    Comment


    • Ljudi, danas je prvi rodjendan mom account-u

      Nocas zurka.
      Pozvani su:
      -Vladan
      -Olja
      -Mumi
      -Tony
      -Aca (Sasa)
      -Indigo (papucar)
      -dreamy
      -terminator
      -Gangrena
      -Miss Poison

      Ako sam nekog zaboravio, nek' mi se javi.

      p.s treba nam jos djevojaka!
      It's party time
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Kako si mogao zaboraviti Mambu?

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Kako si mogao zaboraviti Mambu?
          Auu...
          Ako pocnemo Gangrena, Mumi i ja da sviramo, treba nam neko da spasava situaciju.(Mamba)
          pozvani ste ti i on!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Ljudi, danas je prvi rodjendan mom account-u

            Nocas zurka.
            Pozvani su:
            -Vladan
            -Olja
            -Mumi
            -Tony
            -Aca (Sasa)
            -Indigo (papucar)
            -dreamy
            -terminator
            -Gangrena
            -Miss Poison

            Ako sam nekog zaboravio, nek' mi se javi.

            p.s treba nam jos djevojaka!
            It's party time
            Pretpostavljam da nisi pozvao mene i Hamza jer imamo malu đecu, pa da ne bludimo do kasno, kad imamo sto pametnije cinjet'.

            Comment


            • Maric ce da igra mesa kukovima ko blesav
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Pretpostavljam da nisi pozvao mene i Hamza jer imamo malu đecu, pa da ne bludimo do kasno, kad imamo sto pametnije cinjet'.
                Mislim ja na sve
                Ako ugrabite koji minut, dodjite, svakako.
                E ljudi, sada nam bas treba djevojaka, da izbalansiramo ovo
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Auu...
                  Ako pocnemo Gangrena, Mumi i ja da sviramo, treba nam neko da spasava situaciju.(Mamba)
                  pozvani ste ti i on!
                  Razmisli jos jednom za Marica. Moze se lako potuci sa nekom od djevojaka i eto ti belaja...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Iiiiiiiiiiiii stigao je lajk od jednog velikog gospodina, a nije RF. Dje si Noto, careeeee. I tebi klinci ne daju da mrdnes?? Ides li na ovu zuraju??

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Razmisli jos jednom za Marica. Moze se lako potuci sa nekom od djevojaka i eto ti belaja...
                      Plasim se da ce na kraju on izvuci deblji kraj, pa da se vucemo sa njim po bolnicama. Eto nam belaja.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Noto i ja smo slicni,nama su djeca manja,lako tebi,ti si svoje vec odgojio,pa se mozes malo i opustiti

                        Comment


                        • Wado zovi te tvoje umetnice treba nam devojaka Tinchu nemoj da si zaboravio
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Noto i ja smo slicni,nama su djeca manja,lako tebi,ti si svoje vec odgojio,pa se mozes malo i opustiti
                            Jedno drugom do uveta, sto bi se reklo, ali i dalje đeca. Nemam ja sto medđu omladinu činjet. A ti odmijeni malo dragu, nemoj da ti skubem usi.

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Wado zovi te tvoje umetnice treba nam devojaka Tinchu nemoj da si zaboravio
                              Dzaba se Wadi obracas. Tinche je glavna. Tinche je Atila! Pitanje je da li ce ga uopste i pustiti...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Dovesce nama Aca djevojaka, bicemo 'outnumbered'.
                                Na papucara ne racunam vise, uozbiljio se
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X