Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista, ti onda pozdravi ovog golisavog drugara, kazi mu da je fin ovako momak. Ima zenske, ima sve
    ....

    Comment


    • E zamisli molim te, napisem fin komentar nimalo uvredljive prirode malopre i neko ga izbrise bez ikakve naznake da je normalan.
      Neko je pitao sta mu je Mirka dala u pauzi, ja kazem verovatno pasulj jer mi deluje da je imao gasove u prvom poluvremenu..sve mi je neke takve face pravio, zao mi sto covek nikako da pronadje igru, pokacih se ovde sa ukucanima zbog njega...dodjem na forum, nasalim se, i op, ode komentar u kantu. Ovde izgleda smes sve zivo da pricas, sve mozes da radis, samo u Fedića nemoj, jer ces biti biven cak i ako se salis. Sta ti mislis o tome? Ili ja mozda haluciniram, mozda nisam ni napisala komentar? Sve je moguce u ovom Visa Virtuon Rajfajzen svetu.
      ....

      Comment


      • Da, video sam tvoj komentar kada si ga napisala, ali sledeci put kada sam osvezio stranicu vise ga nije bilo....pa dobro mozda je pogresno protumacen, jer ni ja tu nisam video nista uvredljivo

        Comment


        • Hvala sto si mi dokazao da sam ipak ja normalna, no ima onih koji nesto i nisu sasvim. Mora da im fali neki ovakav sa MGSove slike, da im poboljsa dan i smiri san. MGS salji drugare u ispomoc, vidis da su ljudi ugrozeni, lose vide, lose tumace.
          ....

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            E zamisli molim te, napisem fin komentar nimalo uvredljive prirode malopre i neko ga izbrise bez ikakve naznake da je normalan.
            Neko je pitao sta mu je Mirka dala u pauzi, ja kazem verovatno pasulj jer mi deluje da je imao gasove u prvom poluvremenu..sve mi je neke takve face pravio, zao mi sto covek nikako da pronadje igru, pokacih se ovde sa ukucanima zbog njega...dodjem na forum, nasalim se, i op, ode komentar u kantu. Ovde izgleda smes sve zivo da pricas, sve mozes da radis, samo u Fedića nemoj, jer ces biti biven cak i ako se salis. Sta ti mislis o tome? Ili ja mozda haluciniram, mozda nisam ni napisala komentar? Sve je moguce u ovom Visa Virtuon Rajfajzen svetu.
            Desava se, omakne se prst, ne pristupi se hladne glave postu, pomalo se prenosi licna frustracija... Sve su ovo mogucnosti, a sta je tacno, e to vec moras da pitas u redakciji... I da fino i kulturno ukazes na objektivno postojanje subjektivnog problema... Moze se, kad-kad zapne, ali moze se...

            Comment


            • @dreamy,nemoj da se sjekiras,to je odje normalno

              koji car ciganka hhaha



              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post
                Hvala sto si mi dokazao da sam ipak ja normalna, no ima onih koji nesto i nisu sasvim. Mora da im fali neki ovakav sa MGSove slike, da im poboljsa dan i smiri san. MGS salji drugare u ispomoc, vidis da su ljudi ugrozeni, lose vide, lose tumace.
                A ovo je fino i lepo napisati?
                Iako nisam bila ceo dan tu, videla sam koji je post obrisan i ono je cist spam u turnirskoj temi i zato je obrisan a ne zato sto vredja Feda. Neki ovde svakodnevno pisu svasta, pa im nijedan post nije obrisan.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma svasta ljudi pisu, ali nece post-dva "razvodnjiti" temu. Ionako bude smor postova dje prodjem 5-6, da bih procitao jedan... Ono, bas me ne interesira sto npr. troje zaredom kazu npr. Dobar je Miloš, u raznim varijacijama... To je neko moje misljenje, a ne mora uopste biti relevantno. Ali ipak ga rekoh.

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?v=Oxyzky_WPHU

                    Zna li neko da nadje brzu i noviju verziju ove pesme?Danas sam je cuo u kaficu,i nikako je ne mogu nadji
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      A ovo je fino i lepo napisati?
                      Iako nisam bila ceo dan tu, videla sam koji je post obrisan i ono je cist spam u turnirskoj temi i zato je obrisan a ne zato sto vredja Feda. Neki ovde svakodnevno pisu svasta, pa im nijedan post nije obrisan.
                      Naravno da je fino, jer nikoga nisam imenovala. Uostalom necemo se folirati i lagati, nisu bas svi normalni, svet ne bi bio zanimljiv da je tako. Cistih spamova, kako kazes, ima u svakom drugom postu. Mozda jeste bilo nevezano za konkretnu temu, ali bilo je vezano za pitanje postavljeno u postu iznad, koje je po toj logici onda takodje spam, je li? A nije bilo izbrisano. Poenta je bila u nameri, a namera nije bila losa, konotacija nije bila losa. Ne bih da se raspravljam oko minornih stvari, respect za ocuvanje foruma, ali ako to vec radite onda radite ispravno. Znaci brise se svaki spam, bez izuzetaka, bez povlastica, bez ogranicenja, bez rodbinskih veza, nema slihta, nema predaje. Pravo u glavu! poz

                      Originally posted by M_G_S View Post
                      Ma svasta ljudi pisu, ali nece post-dva "razvodnjiti" temu. Ionako bude smor postova dje prodjem 5-6, da bih procitao jedan... Ono, bas me ne interesira sto npr. troje zaredom kazu npr. Dobar je Miloš, u raznim varijacijama... To je neko moje misljenje, a ne mora uopste biti relevantno. Ali ipak ga rekoh.
                      Upravo to sam i rekla iznad, samo sto si ti to bas slikovito objasnio
                      ....

                      Comment


                      • Imala sam danas pretezak dan da bih se sa tobom prepucavala i svadjala...ono je bio spam i kraj.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jedno pitanje.
                          Znamo svi sta tuta bugarin pise, poznato je da to cesto nema veze sa temom (nemam ja nista protiv njega licno, ali treba razjasniti ovo), i zasto se njemu tolerisu ti postovi? Priznajem da me cesto nasmije, ali valjda su pravila ista za sve? Spam nije dozvoljen, spam se brise. Cak veoma cesto upotrijebi neke rijeci koje nisu bas primjerene. Zasto je njemu sve dozvoljeno?
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Nije ni njemu sve dozvoljeno i poprilican broj njegovih postova se prebaci ovde.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nije ni njemu sve dozvoljeno i poprilican broj njegovih postova se prebaci ovde.
                              Mozda je lakse da on dobije upozorenje da ne treba da spamuje?
                              Vec sam ti rekao Bojana, stalo mi je da ovdje sve finkcionise fino, da su pravila ista za sve i da nema izuzetaka.
                              Eto, kao sto si rekla, post mu je prebacen, a ne obrisan. Mislim da mu treba zabraniti da to radi, jer opet veci broj postova ostaje gdje jeste, nego sto ih prebacite.
                              Danas se vodi diskusija o nekom mecu, mene zainteresovalo, i citam sta se pise, ali pola sata mi je trebalo da pronadjem te postove jer svuda samo tuta bugarin i neke sarme njegove, nemam pojma ni ja sam... To je poprilicni spam
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Imala sam danas pretezak dan da bih se sa tobom prepucavala i svadjala...ono je bio spam i kraj.
                                Sigurna sam da bi ti prijala masaza. Ja to uvek odradim kada sam napeta i bude mi lakse. Ozbiljna sam ovaj put.
                                Nije mi namera da se prepucavam, daleko je to ispod mog nivoa, samo sam rekla svoje misljenje, a ako je misljenje zabranjeno u demokratskoj drzavi, onda ode mast u propast. Slazem se sa Piperom, masa postova je spam, niko ne reaguje, ja se nasalim i odgovorim na tudji post, odmah frka.
                                Bodem oci, to znam, nisam kriva... tako mi je i u real life-u ceo prokleti zivot.
                                Last edited by dreamy; 18-02-12, 23:34.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X