Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Kakvi ste vi kraljevi , neka vas neka nacekacu i ja vas na penal
    Dodjem na sportski forum oni me prepravljaju bio sam u Uzicama bio sam u Uzicu idi begaj -.-
    za kaznu imas od mene


    Dreamy komplet lepinja te ceka

    Comment


    • Evo vam
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Evo vam
        na svoj nacin salim se

        Comment


        • Gotivim kad napravimo haos na Tabasu, pa dodju svi da se grudvaju
          Bolje da sirimo pozitivnu energiju nego zlo.. Koliko god da ste nekad nepismeni, vi ste tako cool!

          @ledeni, cekam da stigne
          ....

          Comment


          • Iznervirali ste me sad prepravljate coveka koji je popio pola flase pelinkovca i to sa bezveznom greskom koju smem da se kladim izgovara pola Uzica .

            Razocarali ste me i kao drugovi i kao komunisti


            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • sta se primas, oprosteno ti je jos sinoc... Greska je bila bezazlena
              ....

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post
                Gotivim kad napravimo haos na Tabasu, pa dodju svi da se grudvaju
                Bolje da sirimo pozitivnu energiju nego zlo.. Koliko god da ste nekad nepismeni, vi ste tako cool!

                @ledeni, cekam da stigne
                oces sa tonu pretopa ili malo pretopa


                jbg ovde smo da se druzimo,al 1 stvar cu vam reci u vezi mene i ne krijem to: JA VOLIM DA SE ZEZAM NA TUDJI RACUN,A I NA SVOJ I TEKAKO UMEM

                gangrena za kaznu da uzmes lopatu i da ocistis ceo pogon i pola grada
                Last edited by ledeni 80; 17-02-12, 13:08.

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  oces sa tonu pretopa ili malo pretopa


                  jbg ovde smo da se druzimo,al 1 stvar cu vam reci u vezi mene i ne krijem to: JA VOLIM DA SE ZEZAM NA TUDJI RACUN,A I NA SVOJ I TEKAKO UMEM
                  Sa malo pretopa

                  I TEKAKO -> za ovo i 10 sklekova, odma'
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Sa malo pretopa

                    I TEKAKO -> za ovo i 10 sklekova, odma'
                    jes sir

                    Comment


                    • Posto su ove fore preplavile net, cisto da stavim svoje zanimanje



                      nije daleko od istine, osim poslednje slike, tu treba da stoji, visim na forumu i pratim tenis
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Odlicna fora je i ovo


                        ....

                        Comment


                        • OOOOOOOOOOOOOOO!!! TADBAS NIJE VISE STICKY THREAD!!!

                          Que pasando aqui?
                          Last edited by Vanja #66; 17-02-12, 15:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znas me i suvise dobro.Da sam se otrovao Cedevitom bio bi paras,tu si malo kiksnuo.
                            Mislim da bi svi trebali da stedimo i to je dobra stvar.Bio jednom jedan mladi lider(u daljem tekstu mladic) koji je volio da stedi.Dok su njegovi drugovi u skoli kupovali parce pice ili burek na velikom odmoru mladic nije,gledao je u daljinu.Odrastanje nosi i djevojke,izlaske,alkohol.Dok su se mladicevi drugovi zabavljali,isli na zurke,u bioskop mladic je to propustao,stedio.Imao je plan.Imao je i djevojke,zgodan je mladic.Dok su ostali kupovali parfeme i plisane medvjedice svojim djevojkama,dok su neki cak kupovali i nakit mladic bi bio na livadi i brao cvijece,djevojkama poklonivsi kitu cvijeta.Ili samo jedan cvijet da ga zadjene u kosi.Neki bi rekli da je stpisa,ali ga to nije pogadjalo.Doci ce dan kada ce se on smijati i ubirati plodove stednje.Euro tu,dva tamo,deset ovamo,pedeset onamo,dvadeset centi,sve je stavljao u improvizovanu kasicu prasicu.Tako danima,mjesecima,godinama.Ponekad bi i patio jer se drugi tako zabavljaju,trose novac na radosti,a on stedi.Ali bi se brzo trgnuo i nastavio sa stednjom.Bilo je dana kada je htio da uzme improvizovanu kasicu prasicu i da je slomi,da uzme novac i da ga potosi.Ali nije.Odlika lidera,pa i tako mladog.
                            Na kraju dana kada je dovoljno ustedio kupio je kucu na Zabljaku.Ej,kucu,nije mala stvar!Stediti se isplati!

                            Svi dogadjaji u ovoj prici su izmisljeni,svaka slicnonost sa stvarnim ljudima i dogadjajima je potpuno slucajna.
                            Eeeee, koliko ih znam sto im je zbog tog "bureka" nadimak "burek", ili "masni"... A direktorovali su svudje. Ali ostalo "ono" "burek".

                            ps. A to da ti je cupri izmisljena, macku o rep. Zna se tacno kojih 2-3 su lideri medju "burecima"

                            pps. Boksi, znas li kako IT-ijevci odreaguju kad ostanu bez goriva? Izadju, pa ponovo udju u kola.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              OOOOOOOOOOOOOOO!!! TADBAS NIJE VISE STICKY THREAD!!!

                              Que pasando aqui?
                              nista, samo prilika da se ti hvalis kako znas spanski
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                nista, samo prilika da se ti hvalis kako znas spanski

                                Majaba...

                                Comment

                                Working...
                                X