Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ovde gde pokazuje strelica kliknes pa ides paste / ok
    Last edited by Lord Gangarić; 17-02-12, 02:24.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • sam sebi sam smesan sad gengrena
      Last edited by ledeni 80; 17-02-12, 02:28.

      Comment


      • Samo brate paste ovde gde sam ti napisao ne moze biti toliko tesko
        btw ti ces da me pravdas kod sefa sutra
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Samo brate paste ovde gde sam ti napisao ne moze biti toliko tesko
          btw ti ces da me pravdas kod sefa sutra
          da ti napisem opravdanje za sutra

          Comment


          • odoh ja na spavanje poz gangrena a za opravdanje sad cu ti poslati

            Comment


            • Originally posted by Miss Poison View Post
              Ljudi, koja je fora sa Multivitom i Vlatkom?
              Hoces li iskreno da objasnim ili ipak da malo slazem?

              Iskreno cu.

              Fora je hilerijos, pa nije zgoreg da se iznova i iznova nasmijemo. Dobar humor je luksuz.

              A takodje je istina da se nije otrovao multivitom, jer bi sad on bio paras i ne bi vise ni svracao na forum.
              Jeo je ribu spremljenu na Badnji dan, ali 20 dana kasnije. To je ta njegova stedljiva crta. Ako nije zavrsio ekonomiju, debelo je kiksao.

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Hoces li iskreno da objasnim ili ipak da malo slazem?

                Iskreno cu.

                Fora je hilerijos, pa nije zgoreg da se iznova i iznova nasmijemo. Dobar humor je luksuz.

                A takodje je istina da se nije otrovao multivitom, jer bi sad on bio paras i ne bi vise ni svracao na forum.
                Jeo je ribu spremljenu na Badnji dan, ali 20 dana kasnije. To je ta njegova stedljiva crta. Ako nije zavrsio ekonomiju, debelo je kiksao.
                Hilerijos Dobar humor jeste luksuz. Nego nisi nesto u pravu za ovu ekonomiju u pm. Nije mi jasno koje budale to mogu da zavrse... to samo ludak moze, pametan covek ode lepo i bude ekolog, biolog, alergolog..
                ....

                Comment


                • o dreamy proba li onu nasu cuvenu kombinaciju

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Hilerijos Dobar humor jeste luksuz. Nego nisi nesto u pravu za ovu ekonomiju u pm. Nije mi jasno koje budale to mogu da zavrse... to samo ludak moze, pametan covek ode lepo i bude ekolog, biolog, alergolog..
                    ...masinac, elektrotehnicar, sam svoj majstor...

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Hilerijos Dobar humor jeste luksuz. Nego nisi nesto u pravu za ovu ekonomiju u pm. Nije mi jasno koje budale to mogu da zavrse... to samo ludak moze, pametan covek ode lepo i bude ekolog, biolog, alergolog..
                      Ginekolog...
                      Toliko divnih djelatnosti, a neki zavrsava ekonomiju. Sto puta sam to rekao. Klasicni ljakseri.

                      Comment


                      • Pricali ste o crtacima, a niste spomenuli Duska
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Hoces li iskreno da objasnim ili ipak da malo slazem?

                          Iskreno cu.

                          Fora je hilerijos, pa nije zgoreg da se iznova i iznova nasmijemo. Dobar humor je luksuz.

                          A takodje je istina da se nije otrovao multivitom, jer bi sad on bio paras i ne bi vise ni svracao na forum.
                          Jeo je ribu spremljenu na Badnji dan, ali 20 dana kasnije. To je ta njegova stedljiva crta. Ako nije zavrsio ekonomiju, debelo je kiksao.
                          Znas me i suvise dobro.Da sam se otrovao Cedevitom bio bi paras,tu si malo kiksnuo.
                          Mislim da bi svi trebali da stedimo i to je dobra stvar.Bio jednom jedan mladi lider(u daljem tekstu mladic) koji je volio da stedi.Dok su njegovi drugovi u skoli kupovali parce pice ili burek na velikom odmoru mladic nije,gledao je u daljinu.Odrastanje nosi i djevojke,izlaske,alkohol.Dok su se mladicevi drugovi zabavljali,isli na zurke,u bioskop mladic je to propustao,stedio.Imao je plan.Imao je i djevojke,zgodan je mladic.Dok su ostali kupovali parfeme i plisane medvjedice svojim djevojkama,dok su neki cak kupovali i nakit mladic bi bio na livadi i brao cvijece,djevojkama poklonivsi kitu cvijeta.Ili samo jedan cvijet da ga zadjene u kosi.Neki bi rekli da je stpisa,ali ga to nije pogadjalo.Doci ce dan kada ce se on smijati i ubirati plodove stednje.Euro tu,dva tamo,deset ovamo,pedeset onamo,dvadeset centi,sve je stavljao u improvizovanu kasicu prasicu.Tako danima,mjesecima,godinama.Ponekad bi i patio jer se drugi tako zabavljaju,trose novac na radosti,a on stedi.Ali bi se brzo trgnuo i nastavio sa stednjom.Bilo je dana kada je htio da uzme improvizovanu kasicu prasicu i da je slomi,da uzme novac i da ga potosi.Ali nije.Odlika lidera,pa i tako mladog.
                          Na kraju dana kada je dovoljno ustedio kupio je kucu na Zabljaku.Ej,kucu,nije mala stvar!Stediti se isplati!

                          Svi dogadjaji u ovoj prici su izmisljeni,svaka slicnonost sa stvarnim ljudima i dogadjajima je potpuno slucajna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            o dreamy proba li onu nasu cuvenu kombinaciju
                            Nisam jos nista jela, tolika sam ti lencuga da me mrzi po hleb da sidjem vec nekoliko sati. Ja to obicno tek kada me zeludac zaboli

                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            ...masinac, elektrotehnicar, sam svoj majstor...
                            Ziva istina....
                            Originally posted by M_G_S View Post
                            Ginekolog...
                            Toliko divnih djelatnosti, a neki zavrsava ekonomiju. Sto puta sam to rekao. Klasicni ljakseri.
                            Klasicni. Nikada mi nece biti jasni.
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pricali ste o crtacima, a niste spomenuli Duska
                              Ledeni je celu noc pokusavao da postavi njegov klip al nije uspeo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X