Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Dreamy ne daj Aci FB, mnogo je bezobrazan i zao decak.
      Kazem decak jer jos uvek boji Tom & Jerry u bojanci i da budem iskren i to mu slabo ide, stalno oboji i ono sto ne treba.
      Uglavnom uvece ti nece dugo smarati jer mu mama ne dozvoljava da ostane dugo uz komp. Za 99 godiste po meni bi vec trebao biti u krevetu i sanjati Deda Mraza.

      Mene sada vredja i mnogo je bezobrazan, kajem se sto sam mu dao Fb
      Ma kakvi
      ....

      Comment


      • @maja

        Onaj ko pravi te figure treba da vrati pare. Nije ni smesno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Evo su sve figure, vise od pola nisam prepoznala i nisam imala blage veze ko je

          http://www.muzejvostanihfigura.auten...t/portreti.php
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by tuta bugarin
            neće biti
            svesam ja dobro video
            metila si ‘ti’ demu nije bilo mesto
            asad moš deditiraš kolkoš
            i
            ahahahhah, a to "TI" je stvarno bila greska u kucanju, hahahah
            ....

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Dreamy ne daj Aci FB, mnogo je bezobrazan i zao decak.
              Kazem decak jer jos uvek boji Tom & Jerry u bojanci i da budem iskren i to mu slabo ide, stalno oboji i ono sto ne treba.
              Uglavnom uvece ti nece dugo smarati jer mu mama ne dozvoljava da ostane dugo uz komp. Za 99 godiste po meni bi vec trebao biti u krevetu i sanjati Deda Mraza.

              Mene sada vredja i mnogo je bezobrazan, kajem se sto sam mu dao Fb
              Koje si ti dno... sta sve covek napisa u mom ODSUSTVU!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Nisu jos stavili Nole Djoleta na sajt.

                http://www.muzejvostanihfigura.auten...rtreti/016.php

                Dositej

                http://www.muzejvostanihfigura.auten...rtreti/014.php

                Ivo Andric

                http://www.muzejvostanihfigura.auten...rtreti/005.php

                Tesla mladji

                Mada je sve tako glupo i jeftino da nemam reci, sve je to politicki marketing i populizam.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ovo je sramota, da nije zalosno, bilo bi smesno


                  ....

                  Comment


                  • Andric...
                    Karadjordje...
                    Milosevic...

                    Comment


                    • Neko stvarno mrzi nas narod,kad moze tako da se sprda sa likovima,to je bruka i sramota! na sud bi ja toga!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Niko ne mrzi nas narod, nego nas narod voli da se hvata stvari koje ne zna da radi... Problem koji nikako da utuvimo u glavu.

                        Seljak (ne vredjam, nego mislim na ratara) hoce da ode u grad, da lepse zivi! Nakon 20-25 godina zivota medju ovcama, kozama, kravama i ostalim zivotinjama, on hoce da ide u grad... Sta ce tamo postici? Nista, ali makar zivi u gradu. Da se razumemmo, ja bih rado ziveo medju kravama, ovcama, svinjama i ostalim zivotinjama, rado bih ziveo tako, u skladu sa prirodom, kad bih mogao da pocnem od nule i da zivim od toga. Danas je, nazalost, nemoguce poceti od nule...

                        Pogledajte samo koliko sluzbenika u drzavnoj administraciji ima koji nista ne rade, Vlada je otvoreno rekla da im se cini da gotovo 9000 sluzbenika nista ne radi... Mislite da je to samo zato sto ih ne zanima da rade? Ne, to ja zato sto ne znaju da rade, dosli preko veze na tu poziciju, a ne znaju ni sta znaci ono welcome na ekranu racunara...

                        Ne krivim ja vajara, ili vajare, koji su to napravili. Ja krivim onog koji je organizovao taj muzej, onog koji je odgovoran za dovodjenje nedovoljno dobrih vajara da prave te figure... Ima dobrih figura tu, ali je vise totalnih promasaja. Niko ne ocekuje da to budu savrsene replike, kao sto rekoh nije to muzej Madam Tiso, ali bruka je sto ima tako sarenih figura, kontrasta izmedju vrlo dobrih i onih koje kao da su napravljene za skeceve Nikad Izvini, ako se iko vise seca tih urnebesnih skeceva...

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Niko ne mrzi nas narod, nego nas narod voli da se hvata stvari koje ne zna da radi... Problem koji nikako da utuvimo u glavu.

                          Seljak (ne vredjam, nego mislim na ratara) hoce da ode u grad, da lepse zivi! Nakon 20-25 godina zivota medju ovcama, kozama, kravama i ostalim zivotinjama, on hoce da ide u grad... Sta ce tamo postici? Nista, ali makar zivi u gradu. Da se razumemmo, ja bih rado ziveo medju kravama, ovcama, svinjama i ostalim zivotinjama, rado bih ziveo tako, u skladu sa prirodom, kad bih mogao da pocnem od nule i da zivim od toga. Danas je, nazalost, nemoguce poceti od nule...

                          Pogledajte samo koliko sluzbenika u drzavnoj administraciji ima koji nista ne rade, Vlada je otvoreno rekla da im se cini da gotovo 9000 sluzbenika nista ne radi... Mislite da je to samo zato sto ih ne zanima da rade? Ne, to ja zato sto ne znaju da rade, dosli preko veze na tu poziciju, a ne znaju ni sta znaci ono welcome na ekranu racunara...

                          Ne krivim ja vajara, ili vajare, koji su to napravili. Ja krivim onog koji je organizovao taj muzej, onog koji je odgovoran za dovodjenje nedovoljno dobrih vajara da prave te figure... Ima dobrih figura tu, ali je vise totalnih promasaja. Niko ne ocekuje da to budu savrsene replike, kao sto rekoh nije to muzej Madam Tiso, ali bruka je sto ima tako sarenih figura, kontrasta izmedju vrlo dobrih i onih koje kao da su napravljene za skeceve Nikad Izvini, ako se iko vise seca tih urnebesnih skeceva...
                          Sve si vrlo lepo napisao, pogotovo onaj deo za seljake u gradu, u tu grupu postenih ljudi sa sela ubacila bih i ove seljacine (pridev) sto odu u Bg, Ns i ostale vece gradove misleci da mogu nesto da promene u svom zivotu, a nazalost promene samo siku o tom gradu, i nista drugo. Seljaku je mesto na selu, da privredjuje, da hrani stoku, da dostojanstveno brani cast seljaka, Beogradjanima je mesto u BG-u, Novosadjanima u NS-u, i tako redom. Seljacini je mesto u misijoj rupi.
                          Samo mi se ne svidja ovaj deo gde branis vajare, ne slazem se, ono je ZLO, i naravno da ih krivim, kako ih nije sramota!
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Sve si vrlo lepo napisao, pogotovo onaj deo za seljake u gradu, u tu grupu postenih ljudi sa sela ubacila bih i ove seljacine (pridev) sto odu u Bg, Ns i ostale vece gradove misleci da mogu nesto da promene u svom zivotu, a nazalost promene samo siku o tom gradu, i nista drugo. Seljaku je mesto na selu, da privredjuje, da hrani stoku, da dostojanstveno brani cast seljaka, Beogradjanima je mesto u BG-u, Novosadjanima u NS-u, i tako redom. Seljacini je mesto u misijoj rupi.
                            Samo mi se ne svidja ovaj deo gde branis vajare, ne slazem se, ono je ZLO, i naravno da ih krivim, kako ih nije sramota!
                            Ne branim ih, oni su napravili, ali sto je onaj ko ih je doveo dozvolio da se takve nakazne figure pojave u tom muzeju... On je kriv, on je iznad njih, on ih nadgleda, on je odgovoran za to sto oni naprave, kao i u svakom drugom poslu, tvoj sef te nadgleda i proverava da se tvoja greska pri radu (ko radi taj i gresi), ne nadje u siroj javnosti, ne nadje u prodaji itd. Magacioner spakuje neku robu, ali sef smene mora da pregleda da li je prava roba u pravom paketu, magacioneru se mozda omaklo, mozda mu neko trazio olovku, selotejp, skalpel, a on spremao dva skroz razlicita paketa i pomesao ih... Isto i ovde, ako je figura losa, to je greska vajara, ali je greska odgovornog sto se ta figura nasla u javnosti...

                            Comment


                            • toliko o tome sta misli glavni i odgovorni:

                              Dragan Marković Palma o ismevanju voštane figure Đokovića

                              „Nema smisla da ljudi na portalima ismevaju Novaka Đokovića. Sram treba da ih bude! Kada je Nole stao pored figure, rekao je: „Ovo je moj brat blizanac." Šta tu ima više da se komentariše.“
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                toliko o tome sta misli glavni i odgovorni

                                "Nema smisla da ljudi na portalima ismevaju Novaka Đokovića. Sram treba da ih bude! Kada je Nole stao pored figure, rekao je: „Ovo je moj brat blizanac." Šta tu ima više da se komentariše.“ :
                                Jao blama...Nole je ispao gospodin covek, sto nije pao od smeha kada se priblizio onoj sprdnji od figure.


                                @Vanja ma u pravu si ti, nego mi nije jasno kako je i taj vajar mogao da utrpuje da ono valja?! Ona spodoba, ono zlo od figure, onaj Djokovicev deda sa botoksom
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X