Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Ne znam Jinxy,moraces to njega da pitas,evo i ja i ti smo u uzasnim odnosima,ali ja sam iskreno odgovorio 8)
    [quote author=manda link=topic=1649.msg93679#msg93679 date=1253400477]
    Aleksa ne simpatise zenski rod on je u tim godinama... ;D
    [/quote]
    Mislis da je to u pitanju,ja nesto nisam siguran :-\
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      A ti,fc,sta ti mislis o mojoj slici?
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Zao mi je sto ne mogu da budem ucesnik ove duboke rasprave,ali obaveze zovu... ;)
        LAKU NOC!!!

        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=manda link=topic=1649.msg93684#msg93684 date=1253400833]
          Zao mi je sto ne mogu da budem ucesnik ove duboke rasprave,ali obaveze zovu... ;)
          LAKU NOC!!!


          [/quote]
          Laku noc,manda!
          Puno mi znaci tvoje misljenje.
          Hvala!
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Laku noc Mandusicu ;)
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93686#msg93686 date=1253400908]
              Laku noc Mandusicu ;)

              [/quote]
              I da vladane danas se bio miran,niko te nije smatrao upozorenim!!! ;D ;D ;D ;D

              Vladane,smatraj se upozorenim!

              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=manda link=topic=1649.msg93687#msg93687 date=1253401021]

                  I da vladane danas se bio miran,niko te nije smatrao upozorenim!!! ;D ;D ;D ;D
                  Vladane,smatraj se upozorenim!
                  [/quote]
                  Jedva si docekao,a >,a ja taman pomislio da pisem normala postove,isto kao FC,kad stize ovo upozorenje :'(
                  Nadam se da me sjutra nece niko upozoriti,jer bi to znacilo da pocinjem da pisem normala postove 8)
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Dakle,suma sumarum,svima se svidja moja slika osim Aleksi.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      je l' gold svracao danas,nesto nisam videla sta je on rekao?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg93691#msg93691 date=1253401260]
                        je l' gold svracao danas,nesto nisam videla sta je on rekao?
                        [/quote]

                        jeste jutros bio samo,i vise nije dolazio...

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg93690#msg93690 date=1253401154]
                          Dakle,suma sumarum,svima se svidja moja slika osim Aleksi.
                          [/quote]
                          Ma svima se svidja sem Aleksi,i ne znam iz kog razloga :-\[quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg93691#msg93691 date=1253401260]
                          je l' gold svracao danas,nesto nisam videla sta je on rekao?
                          [/quote]
                          Ja ga nisam vidio,mada ni ja nisam bio mnogo na forumu danas ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              jinxy,nema ni razloga da mi postavljas takvo pitanje 8) 8) 8)
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nego,je li i gold obecao da ce staviti svoju sliku danas?
                                Nije valjda da ga zbog toga nema? ???
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X