Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pesma govori za sebe...







    Nema pijanstva, nema ubistava, nema narkomanije, nema sektasa. I, sto je najbitnije, nema piskavih glasova koji mogu da se trpe samo sa 2% alkohola u krvi...

    Comment




    • Ovo moram dupli post jer u jedan moze 3 klipa max...

      Comment


      • @asprilja
        Nema svrhe.
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Divi sto mi stavljate ove sektase, kanibale, Metalike, kao al smo alternativni, pijemo na klupi dve litre jelena, vauuuu, grrr FUCK THE SYSTEM, 666, POBUNA ! Ish bre sotone, shiccccc.
          Razume se, ja sam to postavila samo da deca vide kako ne treba, pa ne misle valjda da treba da ruckaju jedni druge Ne razumeju oni ovu dominaciju, uzivanje u zivotu, previse su ozbiljni, a ne kontaju da to vise nije cool

          Samo ti edukuj

          Comment


          • Zar ne vidite da asprilja demonstrira BAZINGU ?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Miss Poison View Post
              @asprilja
              Nema svrhe.
              Pokorio vas Asprilja. O svevisnji kako uvek trijumfujem, rodila majka pametnoga sina !

              Cuj prvi maj

              Comment


              • bojana si za

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Zar ne vidite da asprilja demonstrira BAZINGU ?
                  Imas li sarcasm sign?

                  Ps. Nije stvar u asprilji, vec mnogi ljudi razmisljaju kao on. (mada ni ne znam bas razmislja li on kao on )

                  @asprilja
                  Nije to trijumf, samo sam zakljucila da ili si previse tvrdoglav ili si teski kontras, da ni sa argumentima ne vidis sta hocu da ti kazem.
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    bojana si za
                    pa moze, ali ti ne znas

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma jeste, vazi, jos ce neko da mi kaze da ovo nije klasicni sektaski tekst

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        pa moze, ali ti ne znas

                        ma nemas ti pojma mala

                        Comment


                        • Originally posted by Miss Poison View Post
                          Imas li sarcasm sign?

                          Ps. Nije stvar u asprilji, vec mnogi ljudi razmisljaju kao on. (mada ne znam bas razmislja li on kao on )
                          Moji stavovi su sasvim realni, dok ste vi ti koji mislite da imate parametar da ocenite koja pesma je kvalitetnija od koje, i vi ste u mnogo vecem broju, sve nesto kukate, te grand ovo, te koja se muzika slusa, pusti jutjub, slusaj sta hoces, sto se osecate inferiorno sto Ceca ima vise vjuova od Metalike
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Gandalf View Post
                            Vladane, kakav je novi Klunijev film sto si juce gledao ?
                            Izvini,previse je mucno ovo da citam,a i bolje da pitas u filmove i serije,to cu prije vidjeti
                            Morao sam da idem juce pa nisam stigao,danas gleedam pa cu napisati tamo ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Ma jeste, vazi, jos ce neko da mi kaze da ovo nije klasicni sektaski tekst

                              Niko nije pricao o njima. Daleko od toga da medju metalcima nema sektasa, ali nisu svi metalci sektasi (cak polovina njih nije)

                              Originally posted by asprilja View Post
                              Moji stavovi su sasvim realni, dok ste vi ti koji mislite da imate parametar da ocenite koja pesma je kvalitetnija od koje, i vi ste u mnogo vecem broju, sve nesto kukate, te grand ovo, te koja se muzika slusa, pusti jutjub, slusaj sta hoces, sto se osecate inferiorno sto Ceca ima vise vjuova od Metalike
                              E kad bi broj pregleda na YTu bio mjerilo kvaliteta muzike... Mogu ti garantovati da taj neki broj pregleda koji Ceca ima, taj isti broj ljudi je cuo NEM, iako to nije zabiljezeno na YTu
                              Last edited by Miss Poison; 09-02-12, 15:41.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Kad ce ljudi shvatiti da ovo sto se ovde pise ne zanima 99% foruma
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X