Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miss Poison View Post
    Druze ako te mogu zamolit' samo poslusaj, procitaj par pjesama, da bi imali o cemu da pricamo. Pricas da ljudi filozofiraju, a znam da nisi poslusao nijednu pjesmu.
    Ako hocu samo muziku da slusam imam Mocarta (okej, slusam ja i njega), ali pricamo o pjesmama, tako da ostavi poeziju.
    Postavljala sam ovu pjesmu, ali evo opet, poslusaj. Cista ljepota.


    Pa za ovu pesmu ti nista ne mogu reci, mogu ti reci da je super kvalitetna ali da je spora za moj ukus, kao i za ovu



    A cuo sam vise od te muzike nego ti od Cece i stojim da je Ceca> Metalika.
    Bice Olja, bice, samo da objasnim devojci par stvari na kvizu.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • NanSi car u rock fazonu:



      Ovo su tekstovi!
      sigpic

      Comment


      • Ma asprilja je roker u dusi, al nece da prizna... a i zanimljivije mu je vas da lozi...

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Ma asprilja je roker u dusi, al nece da prizna... a i zanimljivije mu je vas da lozi...
          A i nama je tako zanimljivije, realno
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Pa za ovu pesmu ti nista ne mogu reci, mogu ti reci da je super kvalitetna ali da je spora za moj ukus, kao i za ovu
            A cuo sam vise od te muzike nego ti od Cece i stojim da je Ceca> Metalika.
            Ista zena kao i iz proslog snimka (Ghost love score).
            Za to ja pricam. Glas+muzika+tekst=super kvalitetna pjesma (kako ti rece).
            Cula sam ja dovoljno od Cece, da bih zakljucila da mi se ne svidja
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Uporedjivanje Cece sa bilo kojim izvodjacem je besmisleno.Ceca je za sve njih keva,bogotac,Boginja
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Opet napadi na metal i sl Predrasude su cudo... asprilja, jel trolujes?

                Mene apsolutno zabole dal su narkomani i ne znam sta (a nisu), dok god prave dobru muziku meni je ok.

                Samo ova pesma vise vredi od celog Rihaninog i Cecinog opusa zajedno (jbt, nije ni za poredjenje)

                Last edited by s_hyperion; 09-02-12, 14:51.

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Uporedjivanje Cece sa bilo kojim izvodjacem je besmisleno.Ceca je za sve njih keva,bogotac,Boginja
                  Lopov.

                  Comment


                  • Originally posted by Gandalf View Post
                    p.s. Miss, smesno je staviti Cecu i Rijanu u istu recenicu u kojoj se Tarja pominje ;)
                    Sam asprilja je u postu iznad rekao:
                    Inace bilo koja pesma od Cece ili Rijane je par hiljada puta bolja od ove sto si ti stavila.
                    Morala sam da ga razuvjerim, a daleko od toga da bi trebale da budu u istoj recenici. Po mom misljenju jedine dvije zene koje mogu Tarji da pariraju su Sharon den Adel (Within Temptation) i Simone Simons (Epica)
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Rijana kad ne pjeva na plejbek ona pjeva ko pokvaren radio krci.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Uporedjivanje Cece sa bilo kojim izvodjacem je besmisleno.Ceca je za sve njih keva,bogotac,Boginja
                        BogMajka
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Meni je i ovo bolje od celog metala, panka, klasike i jedno dve trecine kantrija

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Jos pricaju kao kad slusas Mocarta razvice ti se intaligencija.Gluposti najobicnije.Slusajte Cecu i povecace vam se intaligencija barem 50 %,znam mnogo takvih primera
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Uporedjivanje Cece sa bilo kojim izvodjacem je besmisleno.Ceca je za sve njih keva,bogotac,Boginja
                              Sta pricas ti? Da li mislis samo na pevaljke ili i pevace?
                              Pa Sinan je prvi koji se moze porediti.
                              Ceca je imala Arkana da je progura tu gde treba,da nije njega bilo ne bi ni Cece,a koga je Sinan imao???
                              Sam se borio i zrtvovao je mnogo toga da bi bio gde je sada...sigurno nije iz neke burzujske porodice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Opet napadi na metal i sl Predrasude su cudo... asprilja, jel trolujes?

                                Mene apsolutno zabole dal su narkomani i ne znam sta (a nisu), dok god prave dobru muziku meni je ok.

                                Samo ova pesma vise vredi od celog Rihaninog i Cecinog opusa zajedno (jbt, nije ni za poredjenje)

                                Ne slusam metal, isuvise je to jak zvuk za mene, ali ovo spada u klasike i uvreda je sto si ih uopste uporedio sa one dve.

                                Rihannu jos i da shvatim kao neki mejnstrim, pesmice tralala, ali Ceca je kazna za usi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X