Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh da, moze i ovo.





    Cuj prvi maj

    Comment


    • Klao kravu....svasta..Nema tu istine,osim predrasuda ljudi koji ga vide,a ne slusaju...hocu reci ne cuju.On je svoju bar zaklao,a mi nasu kravu koljemo i koljemo,a ona i dalje muce,li muce i truje i truje...mislim na Karleusu...posto je ona ovde popularna na ovom forumu.Otvorite usi,a ne oci...

      Comment


      • Originally posted by dreamy View Post
        To je i bio cilj, mijau
        Sala mala, ko razume shvatice... I just love being sarcastic
        ti si dreamy doktorica!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by draza View Post
          Klao kravu....svasta..Nema tu istine,osim predrasuda ljudi koji ga vide,a ne slusaju...hocu reci ne cuju.On je svoju bar zaklao,a mi nasu kravu koljemo i koljemo,a ona i dalje muce,li muce i truje i truje...mislim na Karleusu...posto je ona ovde popularna na ovom forumu.Otvorite usi,a ne oci...
          Otvorite usi a ne oci, ko ima bolji glas Ceca ili Menson ? Hvala lepo, dovidjenja prijatno.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • http://www.24sata.rs/sou/vesti/vest/...ra/28407.phtml


            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Da rezimiramo, takve darkere koji izvode mracne numere slusaju ljudi koji su kivni na sebe i na svet, koji su rodjeni kontrasi i hejteri. Asprilja jos jednom objasnio i trijumfovao. Odoh u posteljinu, a dobrim ljudima bih preporucio da slusaju domacicu, eventualno neke latino ritmove, disko ili neki melodicni pop.
              Hm. Ajde idemo ovako. Ti si o meni stekao bas fin utisak, koliko sam mogla da zakljucim iz analize. I sad zato sto slusam rok i metal smatras da sam kivna na sebe, svijet, da sam hejter, da nisam dobar covjek? (posto ajde kontras i jesam malo)
              I uopste to nisu toliko mracne numere, zadji u dublje znacenje konkretno nekih Metalikinih pjesama pa ces otkriti mnogo toga sto ne bi ni posumnjao da se tu nalazi ;)

              @Mamba
              Ljudi iz Metalike su BILI alkosi, to stoji. Al' su sad porodicni, normalni ljudi. I pri tom, hriscani.

              Otvorite usi...

              Ovo:


              Ili ovo:


              Nemojmo se zavaravati, i pricati o stvarima koje ne poznajemo.
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Napisao sam u sledecem postu da nisam ozbiljno mislio.
                sigpic

                Comment


                • Ma Metalika jos ajde, oni su neki pop-rok zonfic, ja to ne slusam, ali slusa moj otac, ali Mensona ne slusaju dobri ljudi nono, tj mozda slusaju ali ne razumeju dobro jezik kojim on barata, pa kao xexex slusamo alternativu, cuj koja buka, sad smo prokleto kul.
                  Inace mnogo vecu lepotu cujem u donjoj pesmi. Sto se mene tice Rihanna i Metalika kao Djokovic i Darcis.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Ma Metalika jos ajde, oni su neki pop-rok zonfic, ja to ne slusam, ali slusa moj otac, ali Mensona ne slusaju dobri ljudi nono, tj mozda slusaju ali ne razumeju dobro jezik kojim on barata, pa kao xexex slusamo alternativu, cuj koja buka, sad smo prokleto kul.
                    Inace mnogo vecu lepotu cujem u donjoj pesmi. Sto se mene tice Rihanna i Metalika kao Djokovic i Darcis.
                    Metalika pop-rok? Metalika ti je, druze moj, cak i 'teza' od Irona Maidena, kojeg si prije naveo. Metalika je na svoja prva tri albuma imala iskljucivo trash metal, koji su oni i proslavili.
                    Mensona ne slusam, a ne mogu da pricam o stvarima koje ne poznajem.
                    Sve je stvar ukusa, ali za mene Metalika predstavlja spoj: mogo dobre muzike, mnogo dobrih tekstova, mnogo dobrih muzicara (sto podrazumijeva ovo prethodno). A Rijana? Hm... Pjesme u kojima ja ne vidim neku poentu, cisto pjesmice uz koje mozes da se izdjuskas. I sama Fergie je rekla: ''Mi znamo da su nasi tekstovi vrlo cesto glupi, ali to je ono sto ljudi traze.''

                    Inace i ovo se smatra metalom, pa mi reci... Ovo ili Ceca ili Rijana?

                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Jel zna neko da li se sledece nedelje ide u skolu ?

                      p.s. Miss, smesno je staviti Cecu i Rijanu u istu recenicu u kojoj se Tarja pominje ;)
                      Last edited by Mr. Wolf; 09-02-12, 13:15.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Vrlo verovatno ne, 15, 16, 17 su sigurno neradni zbog Dana drzavnosti/ustavnosti, verovatno nece nista raditi ni u ponedeljak i utorak.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Miss Poison View Post
                          Metalika pop-rok? Metalika ti je, druze moj, cak i 'teza' od Irona Maidena, kojeg si prije naveo. Metalika je na svoja prva tri albuma imala iskljucivo trash metal, koji su oni i proslavili.
                          Mensona ne slusam, a ne mogu da pricam o stvarima koje ne poznajem.
                          Sve je stvar ukusa, ali za mene Metalika predstavlja spoj: mogo dobre muzike, mnogo dobrih tekstova, mnogo dobrih muzicara (sto podrazumijeva ovo prethodno). A Rijana? Hm... Pjesme u kojima ja ne vidim neku poentu, cisto pjesmice uz koje mozes da se izdjuskas. I sama Fergie je rekla: ''Mi znamo da su nasi tekstovi vrlo cesto glupi, ali to je ono sto ljudi traze.''

                          Inace i ovo se smatra metalom, pa mi reci... Ovo ili Ceca ili Rijana?
                          U tekstove ne zalazim, Metalika mi ima losu muziku, meni se to nimalo ne svidja. Cecu i Rijanu slusam jer me vozi njihova muzika, da ocu dubokoumne tekstove citao bih poeziju, kad ocu dobre tekstove o zezanju slusam rep. Mada vrlo moguce da Ceca ima bolje tekstove od Metalike, samo oni filozofiraju, stavljaju se u poziciju filozofa, oni su iznad i to, ucitelji, Bora Corba zonfa, kao da su mi oni potrebni da mi otvaraju vidike. Inace bilo koja pesma od Cece ili Rijane je par hiljada puta bolja od ove sto si ti stavila. Ja tu cujem samo kako prase gitare, buka, nema lepote, kvazi bunt

                          SRPSKA MAJKA !





                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Kad vec pricamo o muzici

                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              U tekstove ne zalazim, Metalika mi ima losu muziku, meni se to nimalo ne svidja. Cecu i Rijanu slusam jer me vozi njihova muzika, da ocu dubokoumne tekstove citao bih poeziju, kad ocu dobre tekstove o zezanju slusam rep. Mada vrlo moguce da Ceca ima bolje tekstove od Metalike, samo oni filozofiraju, stavljaju se u poziciju filozofa, oni su iznad i to, ucitelji, Bora Corba zonfa, kao da su mi oni potrebni da mi otvaraju vidike. Inace bilo koja pesma od Cece ili Rijane je par hiljada puta bolja od ove sto si ti stavila. Ja tu cujem samo kako prase gitare, buka, nema lepote, kvazi bunt
                              Druze ako te mogu zamolit' samo poslusaj, procitaj par pjesama, da bi imali o cemu da pricamo. Pricas da ljudi filozofiraju, a znam da nisi poslusao nijednu pjesmu.
                              Ako hocu samo muziku da slusam imam Mocarta (okej, slusam ja i njega), ali pricamo o pjesmama, tako da ostavi poeziju.
                              Postavljala sam ovu pjesmu, ali evo opet, poslusaj. Cista ljepota.

                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Joj, asprilja, nadam se da nećeš opet sve snimke od majke što postoje da postavljaš?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X