Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Da ne pijes ti mozda uz one narkomane Iron Maiden, Nirvana, Metalika ili ne daj boze Menson ime mu Merilin ?
    Ne razjasnjava mi se sto nisu narkomani, sektasi i ostalo. Al' mi samo reci sta imas protiv Metallice, Iron Maiden-a i Nirvane?
    Mistakes make us who we are.

    Comment





    • Comment


      • Originally posted by Miss Poison View Post
        Ne razjasnjava mi se sto nisu narkomani, sektasi i ostalo. Al' mi samo reci sta imas protiv Metallice, Iron Maiden-a i Nirvane?
        Nervinu mnogi ne vole iz dobro poznatih razloga.
        Metallica-pa nisu narkomani,ali su alkosi.
        E Maiden postujem,Bruce je pilot,vozio je fudbalere Liverpoola na 2 utakmice.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Nervinu mnogi ne vole iz dobro poznatih razloga.
          Metallica-pa nisu narkomani,ali su alkosi.
          E Maiden postujem,Bruce je pilot,vozio je fudbalere Liverpoola na 2 utakmice.




          A te price da su tamo ti neki metal bendovi sektasi, narkosi i sl, su samo divne price da bi se ovi nasi seljoberi na belom osecali bolje. ;)

          P.S. Sex, drugs and rock and roll. Freedom of choice to do what you want with you're life.
          Last edited by Seoski Terminator; 08-02-12, 22:04.

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post


            A te price da su tamo ti neki metal bendovi sektasi, narkosi i sl, su samo divne price da bi se ovi nasi seljoberi na belom osecali bolje. ;)

            P.S. Sex, drugs and rock and roll. Freedom of choice to do what you want with you're life.
            Naravno,nisam ozbiljno mislio to sto sam napisao.
            Samo Nirvanu bas ne volim.
            sigpic

            Comment


            • Dal ovi slepci iz opstine rade sta za 3 kilometra dvojica su ispred mene sletali u kanal sreca moja pa Yugo ne moze preko 40 ... vazno je da su fotelje tople a to sto nam je na putevima ski staza nikom nista
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Ne razjasnjava mi se sto nisu narkomani, sektasi i ostalo. Al' mi samo reci sta imas protiv Metallice, Iron Maiden-a i Nirvane?
                Mnogo su mi nesto crni, nose bodlje, neuredne frizure, propagiraju nasilje, namerno ruzna garderoba, iscepana, sve nesto droga, demoni, sejtani, lose uticu na omladinu, ali nek slusaju ljudi sta god hoce, samo ne pijte uz to ako boga znate
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ocete argumente da su to losi ljudi ? Gle sad, opsa sa. Menson uzme i iznese neduznu zivotinju na binu ime joj krava. Sad da bi on ispao kul on motornom testerom presece tu kravu na pola, neduznu zivotinju koja nikome nista nije zgresila, eto da bi ispao kao kul i lud, i svi ti u publici na taj gest reaguju sa odusevljenjem, kao koji car ovaj Menson on je presekao zivotinju na pola, Mensone oplodi nas. Naravno sve to radi u majici Iron Maidena, a nas drevni narod kaze "Slican se slicnom raduje". Taj Menson je vise puta sekao sebe na koncertima i izjavio da on ne voli sebe, a nas drevni narod kaze " Ko ne voli sebe, ne voli ni druge" On ubija neduzne zivotinje da bi ispao kul a nas drevni narod kaze " Ko ne voli zivotinje, ne voli ni ljude". Tako da, Mensone ocajna si persona, djubre. Asrpilja objasnio !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Nije on pravu kravu nikad isekao, koliko ja zna. Kao sto su i pricali gluposti da je izvadio sebi bubreg da bi mogao sebi da frula.

                    A slusao sam njegovih par intervjua, i zvuci veoma razumno, drugo je sto se ja licno nikad ne bih sminkao ili oblacio kao on, al' opet to je licna stvar, koju on ima pravo, njegovo telo, njegov zivot i ima pravo da uradi sa njim sta god zeli.

                    Comment


                    • Ima on pravo da izgleda kao nakaza cisto da bi bio drugaciji, ima pravo i da bude los covek, ima pravo i da truje omladinu ali da isece neduznu zivotinju na pola nema pravo. Klip sam gledao kod druga, datira s pocetka ovog milenijuma.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ubedjen si, tako da me mrzi da pisem kad je vec neko ubedjen a i pricamo o coveku koga nismo videli, a kamoli znamo. A to sa kravom nema istine, jer da je stvarno zaklao kravu (pravu), bio bi maksimalno kaznjen. Al' svako moze da veruje usta god zeli.

                        Comment


                        • Pa pricas i ti o ljudima koje nisi video, a ni znao da su seljaci na belom Nisi ih video da konzumiraju drogu, a ja sam video Mensona da sece kravu, a mislim i da je bio kaznjen sa par hiljada dolara. Guglaj.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Pa pricas i ti o ljudima koje nisi video, a ni znao da su seljaci na belom Nisi ih video da konzumiraju drogu, a ja sam video Mensona da sece kravu, a mislim i da je bio kaznjen sa par hiljada dolara. Guglaj.
                            Otkud znas da nisam video seljake na belom? Inace, za ubistvo zivotinje se opusteno ide i u zatvor. I to na vise godina, ne par hiljada dolara. ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Otkud znas da nisam video seljake na belom? Inace, za ubistvo zivotinje se opusteno ide i u zatvor. I to na vise godina, ne par hiljada dolara. ;)
                              Pa video sam i ja nakaze sto slusaju Mensona i Iron Maiden kako traze 20 dinara za drogu i kenjaju u cega. Ne sudim po tome, pricam o ljudima koji izvode tu muziku. A cisto sumnjam da je Ceca smrkala lobe pred tobom, dok je ovaj sekao kravu, ja sam video, guglaj kazem ti

                              edit: Ide se ako nisi poznata licnost. Kao sto se ide u zatvor kad si pijan i drogiran pa prebijes zenu, a tamo ako si poznata licnost i uradis to umesto godinu dana tvorze dobijes 240 sati drustveno korisnog rada, zasticeni su kao beli medvedi.
                              Last edited by asprilja; 08-02-12, 23:03.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Da rezimiramo, takve darkere koji izvode mracne numere slusaju ljudi koji su kivni na sebe i na svet, koji su rodjeni kontrasi i hejteri. Asprilja jos jednom objasnio i trijumfovao. Odoh u posteljinu, a dobrim ljudima bih preporucio da slusaju domacicu, eventualno neke latino ritmove, disko ili neki melodicni pop.

                                Znaci, ovo moze


                                Ovo moze


                                Ovo moze


                                Nema na cemu, laku noc.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X