Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dreamy View Post
    UH STO POCINJEM DA VOLIM OVE CITATE GRUPNJAKE
    e pa ovako prijatelji, braco, kumovi...



    Sve mi je sad jasno... Svi mi prokleto zgodni, sta cemo mi uopste ovde?



    Hvala mnogo Ko mene kamenom, ja njega kamencugom Ko mene hlebom od 600 gr, ja njega hlebom od kilo



    Ja sam po prirodi optimista, vraticemo ovaj forum na noge vojnicke, ne zvala se ja MISS DREAMY. Verujem u vas!


    Postajes mi vrlo simpaticna, bravo za post!



    Stari lisac igra karte, i tripuje da ce dobiti neku partiju ali nema od toga nista. Rece da ce doci oko 12. Ukoliko multivitica ne promeni planove.
    Gotovo, tvoj sam, uzmi me, radi samnom sta ti je volja...

    Comment


    • trebalo bi otici u pijonirsku dolinu...uslikati one dinosaure na ovom kijametu...uz komentar..." Opet ledeno doba "

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Gotovo, tvoj sam, uzmi me, radi samnom sta ti je volja...
        Neka ljubav se radja Ako, ako, nije nista odavno bilo, od JC-a i RRV, i biceta i mene I ovoga necega cudnog izmedju Indiga i Ace, jos nijesam skontala sta je to
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Gotovo, tvoj sam, uzmi me, radi samnom sta ti je volja...
          hahahahahahaahah, big like za ovo! Silnu ideju dobih! Ajde napravite grupu dreamy's bitches, uzimam vas sve pod svoje, machici. Mijau

          Ko mi je kriv kad sam stavila original sliku, i kad me Aca udavi za fejsbuk. Sama sam pojela svoj izmet, da budem fina da ne kazem govna
          ....

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Ja sam po prirodi optimista, vraticemo ovaj forum na noge vojnicke, ne zvala se ja MISS DREAMY. Verujem u vas!
            Verujem da jesi. Bila sam i ja.

            Inače, verujem i ja u vas.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              hahahahahahaahah, big like za ovo! Silnu ideju dobih! Ajde napravite grupu dreamy's bitches, uzimam vas sve pod svoje, machici. Mijau

              Ko mi je kriv kad sam stavila original sliku, i kad me Aca udavi za fejsbuk. Sama sam pojela svoj izmet, da budem fina da ne kazem govna
              xaxaxaxaxa
              Ako te ja pocnem daviti trazices od admina da ti blokiraju inbox, pa sta mislis ko je ucio COu da bude tako nekulturan i dosadan

              @Miss to je mnogo vise od ljubavi
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post
                hahahahahahaahah, big like za ovo! Silnu ideju dobih! Ajde napravite grupu dreamy's bitches, uzimam vas sve pod svoje, machici. Mijau

                Ko mi je kriv kad sam stavila original sliku, i kad me Aca udavi za fejsbuk. Sama sam pojela svoj izmet, da budem fina da ne kazem govna


                0:17...

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  Neka ljubav se radja Ako, ako, nije nista odavno bilo, od JC-a i RRV, i biceta i mene I ovoga necega cudnog izmedju Indiga i Ace, jos nijesam skontala sta je to
                  Ja sam svoju ljubav vec razvila, ko prvi devojci, njemu devojka.. ali ostali su dobrodosli u gorepomenutu grupicu(ako nece fb da mi traze k'o Coa svaki dan po 16 puta, hahah
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Verujem da jesi. Bila sam i ja.

                  Inače, verujem i ja u vas.
                  Vera poslenja umire, ovaj Nada ali Vera i Nada su isto, u kineskom horoskopu. Zenska imena.
                  Salu na stranu, bice to sve cool. Verujemo i mi u nas. U Nadu i Veru takodje. One su nam ovde omiljeni likovi. I multivita, izvinjavam se.
                  ....

                  Comment


                  • Dreamy,ja nekulturan i dosadan?
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Ja sam svoju ljubav vec razvila, ko prvi devojci, njemu devojka.. ali ostali su dobrodosli u gorepomenutu grupicu(ako nece fb da mi traze k'o Coa svaki dan po 16 puta, hahah
                      Khm, o kome se radi, ako se moze znati?

                      Edit: Meni nema grupe
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Portugal... There is no substitution...

                          Originally posted by Miss Poison View Post
                          Neka ljubav se radja Ako, ako, nije nista odavno bilo, od JC-a i RRV, i biceta i mene I ovoga necega cudnog izmedju Indiga i Ace, jos nijesam skontala sta je to
                          Ja ostajem veran Pablo... Salim se malo, nedostaje mi drugrarica...

                          Comment


                          • Sa svakom kuckicom mogu da izadjem na kraj, Nada ko Nada, Vera ko Vera, samo da me ne uhapsi ona zabarska macka Vera Variola.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Ja ostajem veran Pablo... Salim se malo, nedostaje mi drugrarica...
                              Doci ce kad pocne sezona... Valjda.
                              I meni nedostaje.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Zato Lepi i oce u Brazil, Evropa im je ipak pase
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X