Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ti to pljujes po dasi svetskog izgleda....
    165 cm, 90 kg, sa obe strane tela imam neke izrasline sto lice na ruke, samo sto je maljavo brate juuu, sa po 5 prstiju i noktima ispod kojih se nalazi bar pola tone zemlje. Nosim cipele broj cetres devet, Kosa masna, neoprana evo bice deseti dan sutra, u njoj se pocese razvijati neki mikrogranizmi kakve svet jos nije video, kontam da su poceli praviti kolonije sa lokalnim samoupravljanjem i razvijenom demokratijom i decentralizacijom. Ono sto me najvise oslikava su moji nerd brcici koji mu daju neverovatan sjaj i izazivaju uzdahe kod zenskog roda.
    How to deal with that?
    Pa evo i ja cu te k*rat'
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Samo se vi svadjajte i zezajte, a to sto Vladana nema to nikom nista
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Samo se vi svadjajte i zezajte, a to sto Vladana nema to nikom nista
        Nije valjda popio Multivitu???!! Ili jos gore- Cedevitu ???!
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Samo se vi svadjajte i zezajte, a to sto Vladana nema to nikom nista
          Nije valjda...pa ne bi ponovo...mislis da je...ono?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ono-sto-mu-se-vise-ne-sme-ubaciti-u-nick ?
            Ne znam. Ili to ili je postao Snesko Belic.
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              Ono-sto-mu-se-vise-ne-sme-ubaciti-u-nick ?
              Ne znam. Ili to ili je postao Snesko Belic.


              Misterija razresena
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • ^ Hhahahahah, ja ne verujem, Nebojsa care
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • UH STO POCINJEM DA VOLIM OVE CITATE GRUPNJAKE
                  e pa ovako prijatelji, braco, kumovi...

                  Originally posted by Indigo View Post
                  Dreamy, hoce da kaze da sam prokleto zgodan... Piper koma a Coa neverue.
                  Sve mi je sad jasno... Svi mi prokleto zgodni, sta cemo mi uopste ovde?

                  Originally posted by Miss Poison View Post
                  Dreamy
                  Moram, zato sto mi se cinis kao super osoba
                  Hvala mnogo Ko mene kamenom, ja njega kamencugom Ko mene hlebom od 600 gr, ja njega hlebom od kilo

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ovo se draga moja, izvini na ovolikoj prisnosti, zove početnički optimizam i entuzijazam.
                  Ja sam po prirodi optimista, vraticemo ovaj forum na noge vojnicke, ne zvala se ja MISS DREAMY. Verujem u vas!

                  Originally posted by Miss Poison View Post
                  Ljudi imaju razlicita misljenja oko mnogih stvari, ali svijet je upravo zbog toga ljepsi. Sto ne mozemo uzivati u razlicitosti? Sto moramo biti sebicni i radi nekog licnog uzitka unistavati atmosferu na forumu? Zasto ljudi zele ili ocekuju, vise ni sama ne znam, da su uvijek u pravu?
                  Samo cu citirati jednog covjeka:
                  "Anger ruins joy. Steals the goodness of my mind. Forces my mouth to say terrible things. Overcoming anger brings peace of mind. Leads to a mind without regrets. If I overcome anger, I will be delightful and loved by everyone."
                  Postajes mi vrlo simpaticna, bravo za post!

                  Originally posted by Shardonnay View Post
                  Samo se vi svadjajte i zezajte, a to sto Vladana nema to nikom nista
                  Stari lisac igra karte, i tripuje da ce dobiti neku partiju ali nema od toga nista. Rece da ce doci oko 12. Ukoliko multivitica ne promeni planove.
                  ....

                  Comment


                  • Da ubijem vreme i da konacno mogu da odmorim a da me na ulici ne spopadaju za broj i tako te gluposti
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Mene bez zezanja pre jedno mesec dana startovala Goga Sekulic za broj, ali patika, kaze oce decku da kupi iste takve, veli da isti smo isti igraci. Pitao je ja za broj silikona, rekoh ocu da ugradim devojci iste takve za dan zaljubljenih, nasmejala se, rekla da sam sasav i otisla duz silikonske doline.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Dreamy, bravo za optimizam i za pozitivno raspolozenje koje uspijes da odrzis posle nasih "glupih" svadja!
                        Volim to da vidim (pozitivne osobe). Osjetim neku toplotu oko srca
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment




                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Dreamy, bravo za optimizam i za pozitivno raspolozenje koje uspijes da odrzis posle nasih "glupih" svadja!
                            Volim to da vidim (pozitivne osobe). Osjetim neku toplotu oko srca
                            Osetis ti zensku osobu ornu za razgovor, pa oces da te utesi posle ljubavnog kraha, Ivice lisice
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ne bi trebalo po svaku cijenu svakoj od ovih slicica davati komentar ispod ovaj je bezveze,a slika je fenomenalna

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Osetis ti zensku osobu ornu za razgovor, pa oces da te utesi posle ljubavnog kraha, Ivice lisice
                                Sada znas cemu avatar cuvenog "Desert Fox-a"
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X