Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    vazno je da su neki ljudi banovani, za nista, a ti i dalje ovdje prosipas pamet, pod odredjenim patronatom. Treba li da se podsjetimo tvoje elokventnosti? Mnogima si bio krajnje odbojan s onim, ali ja rekao nesto u fazonu "pusti klinja"..
    Jel treba da ti cestitam ? Vazno je da ti nisi nikome odbojan, da si uvek u pravu, da se ne pravis pametan, to je vazno.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ljudi,prekinite sada za trenutak i dajte jedan veliki aplauz za ZARKA OBRADOVICA!!!!!!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Zajko Zeba View Post
        Nisam zelio ovo da pisem,mislio sam se suzdrzati zbog nekih ljudi koji su bili iza mene i koji su reagovali za mene (ustvari necu reci „nekih“ sada cu sve otvoreno,znaci zbog Vladan-a,MGS i drugih koji ce se prepoznati u ovome ) ali stvarno kad vidim kakve nebuloze pisu neki ovdje,moram ovo napisati.Sada cu govoriti samo o sebi,eto nevu spominjati druge koji su nepravedno banovani (sto Maja kaze „nemoj biti drveni advokat“ i eto sada necu“),vec samo svoj slucaj.Prvo su mi stalno AK,Nebojsa i Maja govorili da mi je „progledano kroz prste“ kod Indigo-vog bana i da sam tada trebao biti banovan.Evo ja sada otvoreno pitam: „Zasto sam tada trebao biti banovan“? Svi su mi spominjali neko „spamanje“ u temi Prijedlozi,pitanja...,ali kada sam opomenut ja sam iskulirao po ko zna koji put jer su me to molili Aca,Prskaj,Ivan i Vladan.Eto iskulirao sam tu i poslao mnogo poruka moderatorima,super moderatorima i administratorima na koji su rekli da je Indigo postupio strasno,rekao tesku pogrdnu rijec „Gonite se“ i ostale gluposti,na koje ne zelim gubiti vrijeme.Tu opet iskuliram i smirim se.Da bi jednog kisnog dana,ujutro oko 10:30,ja,hamza_TM87,dobio ban.Reason: nacionalizam i politicarenje. Ovako prvo cu da objasnim situaciju.Clan pod imenom borac banja luka rs,je u temi EHF EURO 2012 Serbia,napisao post u vezi Svjetskog juniorskog prvenstva za rukometas koje ce se odrzati u Bosni i Hercegovini 2013. Godine,spominjuci sjajnu atmosferu koja vlada u gradskoj dvorani Borik,i sada citiram rekavsi: „Atmosfera ce biti sjajna,samo se nadam da ce igrati nasi.“ Iz nicka se moze zakljuciti iz koje je momak drzave,plus mu u lokaciji stoji ta ista drzava i ja dajem ovakav odgovor: „Naravno da igramo kada smo domacini ) Onda odlazim sa drugom na kafu,odlazim kod njega kuci da nesta vidimo u vezi fakulteta i beze,sluajno pokusam da udjem na forum i vidim da sam banovan.Iznenadjen,zacudjen pravim acc kod druga,na njegovoj IP adresi i saljem super moderatoru koji me je banovao,Nebojsi, poruku u kojoj ga pitam razloge zbog kojih sam banovan.Pomenuti se ponovo nije udostojio odgovoriti,vec me banuje pod razlogom za dupli acc,iako je IP adresa razlicita.Pitam i za ovo po kojem osnovu sam banovan? Ali da nastavim dalje zeljan da saznam istinu pravim jos jedan acc,svejstan da krsim pravila jedini put od kada sam na forumu i pitam preko poruke sve moderatore,super moderatore i administratore razlog zbog kojih sam banovan,i vidi cuda svi su se udostojili odgovoriti i blil tipa vrijedao si momka,provocirao i sl. Jedino je ovog puta Nebojsa (momak koji me banovao) usao u neku „pricu sa mnom“,da iskuliram sada,da izdrzim nekako tih 7 dana,na koji me upravo on poslao.Ali jedna me se poruka najvise dojmila i to od administratora Mande,rado bih vam prenio i citirao tu poruku doslovno,ali ne mogu jer sam banovan DOZIVOTNO,ali je bilo tipa: „Pusti se Bosne i Hercegovine,to je usrana drzava i sl.“ Ako pomenuti tu drzavu ne smatra kao svoju,to je njegov problem,ja sam momku iz Bosne i Hercegovine rekao da ce juniorska rukomenta reprezetnacija Bosne i Hercegovine igrati svjetsko juniorsko prvenstvo.Ovaj post sam shvatio i kao uvredu,jer govoriti da je usrana drzava za koju su ljudi iz moje blize porodice dali zivote,zbog koje je moj najblizi rod mrtav,zbog koje je moj otac ostao bez noge? To je uvreda vise nego ista! Zatim dobijam poruku od T-Mac-a da mi je ban skracen za 3 dana,tj. Da sada iznosi 4 dana i poruku u stilu smanjen ti je ban (sto sam protumacio da sam nepravedno banovan cim je smanjen) i da bi ga ukinuli,ali ne mogu zbog autoriteta! Eto to je to otprilke u vezi mog bana,a posto se sadaa definitvno necu vracati zelio bi da se zahvalim svim ljudima koji su se zauzeli za mene i sa njima cu ostati u kontaktu i manje-vise znaju sta mislim o njima.Posebna zahvala MGS-u koji je jedan veliki covjek i jako mi je zao sto ga licno ne poznajem,koji je pokusao sve kako bi mi bio skracen ban ali sada za to vise nema potrebe.Lijep pozdrav
        Poznat mi je ovaj stil i igrac Zelje. Nema potrebe za ovim. Rizikovao si da ova satro korektna i namucena administracija di trajno banuje vec trajno banovani nalog... A nikad nisam dozivio neku neprijatnost od tebe, a nismo se vala ni druzili nesto. Jos momak arhitekta. Znate li onu najljepsu zgradu u Sarajevu?? E Hamzo bi projektovao 10* ljepsu.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
          Meni trebaju batine da bi ukapirao neke stvari! Pi! Citav zivot ja opusten. Pi! Trgni se idiote!
          Oprostite, moram ovo izbacit iz sebe.
          Sta je bilo Ivane, kome treba da prosetamo zubice ?
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Izgleda da sam ja jedini lik na forumu koji nije zatrpavao inbox od Sanjalice
            Ovaj Aco ujutru cim ustane ispise 20 poruka i onda ceka u zasedi
            Inace bih rekao bice snijega, ali u ovoj situaciji moram- sjutra ce se otopiti snijeg
            Cudno... veoma cudno...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Ljudi,prekinite sada za trenutak i dajte jedan veliki aplauz za ZARKA OBRADOVICA!!!!!!
              Ma prekinite na duze
              Vidim da se pominju neke price od ranije, mislim da nema potrebe za tim. Sta je bilo - bilo je. I imam jednu ideju - otvorite novu temu, nesto poput one sto je i postojala: Misljenje o radu moderatorskog i administratorskog tima.
              Ova tema bi trebala da bude nesto opustajuce za ljude sa teniskog pdf-a, a vi je pretvoriste u ''Prepucavanja''.
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Ma prekinite na duze Vidim da se pominju neke price od ranije, mislim da nema potrebe za tim. Sta je bilo - bilo je. I imam jednu ideju - otvorite novu temu, nesto poput one sto je i postojala: Misljenje o radu moderatorskog i administratorskog tima. Ova tema bi trebala da bude nesto opustajuce za ljude sa teniskog pdf-a, a vi je pretvoriste u ''Prepucavanja''.
                E da dodam dio koji sam zaboravio u tekstu Oni ne zele otvoriti tu temu da javno na vidjelo ne bi izasle njihove konstantne greske koje prave,dok Nebojsa konstantno spominje da to nema nigdje,a evo mu klasican primjer,najpopularniji sportski forum u BIH sportsport ima tu temu

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  Ma prekinite na duze Vidim da se pominju neke price od ranije, mislim da nema potrebe za tim. Sta je bilo - bilo je. I imam jednu ideju - otvorite novu temu, nesto poput one sto je i postojala: Misljenje o radu moderatorskog i administratorskog tima. Ova tema bi trebala da bude nesto opustajuce za ljude sa teniskog pdf-a, a vi je pretvoriste u ''Prepucavanja''.
                  To bi bilo dobro, ali pod uslovom da se ne zavrsi kao i prosli put - pljuvanje po jednoj osobi, a ti vrlo dobro znas kojoj...

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Sta je bilo Ivane, kome treba da prosetamo zubice ?
                    Ma meni bre, ja sam idiot!!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Inace bih rekao bice snijega, ali u ovoj situaciji moram- sjutra ce se otopiti snijeg
                      Cudno... veoma cudno...
                      Sta ces menjaju se ljudi, ne zanimaju me vise devojke ja jedino volim mawog ACU
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        To bi bilo dobro, ali pod uslovom da se ne zavrsi kao i prosli put - pljuvanje po jednoj osobi, a ti vrlo dobro znas kojoj...
                        Rekoh da su to stare teme, ali posto se osjetih direktno prozvanom, moram da odgovorim. Ja nijesam nikoga ''pljuvala'', samo sam smatrala da sam pogrijesila, iznijela svoje misljenje i izvinila se osobama kojima sam mislila da trebam.
                        Nista licno, i sam znas da smo ti i ja uvijek imali odlicnu komunikaciju.
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Originally posted by Zajko Zeba View Post
                          E da dodam dio koji sam zaboravio u tekstu Oni ne zele otvoriti tu temu da javno na vidjelo ne bi izasle njihove konstantne greske koje prave,dok Nebojsa konstantno spominje da to nema nigdje,a evo mu klasican primjer,najpopularniji sportski forum u BIH sportsport ima tu temu
                          Da li ti shvatas da si ti ovde banovan, a nalazis za shodno da se registrujes po 245215255 put i da se nesto bunis?
                          Za sve sto si ti uradio, zasluzujes trajni ban, a to ces i da dobijes.

                          A vi slobodno otvorite temu, pljujte po nama, ne zanima me vise nista.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Inace bih rekao bice snijega, ali u ovoj situaciji moram- sjutra ce se otopiti snijeg
                            Cudno... veoma cudno...
                            Dreamy jeste intelektualac, ali za ovo nEsam skolovala, ne razumem Beranac, objasni!

                            Originally posted by Ivan Piper View Post
                            AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
                            Meni trebaju batine da bi ukapirao neke stvari! Pi! Citav zivot ja opusten. Pi! Trgni se idiote!
                            Oprostite, moram ovo izbacit iz sebe.
                            Ko te dir'o da bijemo cika asprilja i ja?


                            Originally posted by Miss Poison View Post
                            Ma prekinite na duze
                            Vidim da se pominju neke price od ranije, mislim da nema potrebe za tim. Sta je bilo - bilo je. I imam jednu ideju - otvorite novu temu, nesto poput one sto je i postojala: Misljenje o radu moderatorskog i administratorskog tima.
                            Ova tema bi trebala da bude nesto opustajuce za ljude sa teniskog pdf-a, a vi je pretvoriste u ''Prepucavanja''.
                            Slazem se jbt! Lepo sto si me poslusala!
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Sta ces menjaju se ljudi, ne zanimaju me vise devojke ja jedino volim mawog ACU
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Ma meni bre, ja sam idiot!!
                                Ma nije ona jedina na svetu, nono.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X