Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim ja vise zimu od ljeta

    A nece gradu nista faliti ako koji dan u njemu bude manje auta nego inace
    Last edited by shminka; 03-02-12, 23:22.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Volim ja vise zimu od ljeta
      E dabogda ti u kuci padao



      Centar Sarajeva

      Evo cak su uveli da se od sutra placa onima koji budu htjeli cistit snijeg po gradu.Eto meni posla nije fax za mene
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Jah...nemoj da se bosnjo mora sa lopatom zanimati...odrasli ljudi u gradu ne znaju sta je to
        A super stvar za raju koja vole da ciste snijeg ako se jos moze nesto zaraditi
        Ja sam maloprije lopatao rekreativno nekih 2 sata,da trazim da mi neko nadoknadi to?

        Comment


        • Nadoknadit ce ti neko isto ko i meni

          De malo dodji i lopataj rekreativno kod mene posluzit cu te ja cajem i kolacicima
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Fkt ako nastavi padati jos tih par dana kako predvidjaju, dostici ce nivo snijega iz 2000te
            Tad ni mi nismo isli u skolu nekih 4-5 dana...
            A lijepo je vidjeti u ulici komsije kako se vise druze nego inace dok se cisti snijeg...lijepa atmosfera...meni barem

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Fkt ako nastavi padati jos tih par dana kako predvidjaju, dostici ce nivo snijega iz 2000te
              Tad ni mi nismo isli u skolu nekih 4-5 dana...
              A lijepo je vidjeti u ulici komsije kako se vise druze nego inace dok se cisti snijeg...lijepa atmosfera...meni barem
              E u pravu si jbt,bas si pozitivac neki...svaka cast!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Nama u cetvrtak obustavili nastavu, dosli smo i odma' nas poslase kuci. Bilo bi lepo da se sledece nedelje ne ide, pa onda one tamo drzavni praznici, milina. Novi, pravi zimski raspust.

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Nama u cetvrtak obustavili nastavu, dosli smo i odma' nas poslase kuci. Bilo bi lepo da se sledece nedelje ne ide, pa onda one tamo drzavni praznici, milina. Novi, pravi zimski raspust.
                  Ako me moj izvor nije zajebao,bice kao sto pricas...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Evo jos jedna slika

                    Attached Files
                    Last edited by Nebojsa; 04-02-12, 02:57.

                    Comment


                    • Ne razumijem zaista Soeski shta si se petljao kao da si neki moderator ili shta vec i momka vrijedjao na pm ?!
                      Zaista me chudish,no dobro,sve ce doc na svoje,a ti ako ti je merak da ovdje budesh nekakva "vlast" reci otvoreno,da te ne podrzim ni malo,jer kad si sad ovakav,ko zna kakav bi bio se epoletama,pa da.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Ne razumijem zaista Soeski shta si se petljao kao da si neki moderator ili shta vec i momka vrijedjao na pm ?!
                        Zaista me chudish,no dobro,sve ce doc na svoje,a ti ako ti je merak da ovdje budesh nekakva "vlast" reci otvoreno,da te ne podrzim ni malo,jer kad si sad ovakav,ko zna kakav bi bio se epoletama,pa da.
                        Meni se sve čini da ima mnogo više takvih ovde, jer kako objasniti to da ti ne možeš kulturno i sa argumentima voditi raspravu ni sa kim, već se to odmah podvodi pod provokaciju, napad na kult ličnosti šta li....

                        Posećujem mnogo blogova i foruma o tenisu gde se ljudi mnogo više prepucavaju na kulturnom nivou, pa čak i sa upotrebom mnogo težih reči, nego što ovde padaju, i ništa.
                        Nema moseratora, adminiseratora i drugih da to spreče.
                        Tek ako neko proziva na nacionalnom, rasnom, verskom ili pak insinuira na terorizam, e onda je tu vrlo strog odnos.

                        Kod nas popiješ brisanje čim dovedeš javno u pitanje bilo čiji stav ovde

                        Mislim da će i ovaj odmah obrisati.

                        Zašto se zove "forum" ako ne možemo sukobiti svoja mišljenja. ajde onda samo da postavljamo slike i viceve, a da diskutujemo o tenisu i teniserima na privatnim porukama
                        Last edited by Torima; 04-02-12, 11:41. Reason: dodatak dobrim jelima

                        Comment


                        • Originally posted by Torima View Post
                          Nema moseratora, adminiseratora i drugih da to spreče.
                          Pretpostavicu da je na tim brojnim forumima i blogovima dozvoljeno i ovakvo vredjanje moderacije i administracije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Nama u cetvrtak obustavili nastavu, dosli smo i odma' nas poslase kuci. Bilo bi lepo da se sledece nedelje ne ide, pa onda one tamo drzavni praznici, milina. Novi, pravi zimski raspust.
                            Nama prekinuli cijelu sledecu sedmicu.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Pretpostavicu da je na tim brojnim forumima i blogovima dozvoljeno i ovakvo vredjanje moderacije i administracije.

                              Izvinjavam se, iskreno, onima koji su pogođeni mojim rečima, a koji svojim ponašanjem sa pozicije koju zauzimaju, nisu realno izazvali negativne reakcije mnogih na ovom forumu. Tu ubrajam i Tebe.

                              Forum je inače sve mrtviji za razliku od početka i sredine 2011 kada sam ja počeo da pratim, a posle i aktivno uzmem učešće.

                              Comment


                              • Originally posted by Torima View Post
                                Izvinjavam se, iskreno, onima koji su pogođeni mojim rečima, a koji svojim ponašanjem sa pozicije koju zauzimaju, nisu realno izazvali negativne reakcije mnogih na ovom forumu. Tu ubrajam i Tebe.
                                Nije mene tako lako uvrediti, samo kazem da na onim forumima koje ja pratim za takvo obracanje ide prinudni odmor na duze vreme. Kontam da su iskustva drugacija...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X