Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    pa grij stolicu posle zovi napolje na grudvanje sve dok nos ne pocrveni
    dogovoreno,zovem na grudvanje

    a mogli bi i sneska da pravimo



    ps. samo mi nije jasno kako cu kuci da dodjem, posto koliko vidim, situacija je gora nego jutros
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      dogovoreno,zovem na grudvanje

      a mogli bi i sneska da pravimo



      ps. samo mi nije jasno kako cu kuci da dodjem, posto koliko vidim, situacija je gora nego jutros
      imam ja resenje nikad ne zakaze i uvek upali bez obzira na koe gorivo ide
      p.s kreni 2-kom,t.j pesice
      za uvek imam vremena

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        imam ja resenje nikad ne zakaze i uvek upali bez obzira na koe gorivo ide
        p.s kreni 2-kom,t.j pesice
        za uvek imam vremena
        Ako krenem peske, ja cu postati snesko belic, nece biti potrebe da ga pravim
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ako krenem peske, ja cu postati snesko belic, nece biti potrebe da ga pravim
          da ponesem sesir,sal,sangarepu i metlu?M

          Comment


          • Ovo je nepravda, zasto sad nema nekih jutarnjih meceva? u takvom sam stanju da bih mogla da pogledam ceo reprizirani AO bez problema
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • zasto duka nema veliku sliku na avataru???

              Comment


              • Zato sto je Duka banovan.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Dobro jutro
                  Kakvi ste vi smorovi sto ne volite snijeg

                  Shardo objasni im molim te
                  Inace sad pada kisa tako da ovo vise ni na sta ne lici,ali ako zaledi kao sto oce ima Sharda da dodje i da bude na svom terenu
                  Imam i neke prelijepe slike ali ce ih dobiti samo oni koji vole snijeg!

                  Bojana vracaj mi nick u normalu,po sto puta se logujem
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro jutro
                    Evo Vladane da se menjamo, kod mene skoro pola metra napadalo
                    Menjam tri zime za jedno prolece
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Eh da, sad kad padne kisa, pa ona ledina, pa moras da pazis da ne padnes, da se ne obrukas, pa ako padnes od nervoze i sramote da ne prebijes nekoga na random koji se nasmejao na to. Pa kad krene da se topi, pa gazis onu bljuzgavicu budjavu, katastrofica
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Moze Indigo,ma mijenjao bi more za snijeg bez razmisljanja

                        E kako se prosuo jedan momak neki dan ispred mene,od srca sam se nasmijao,znam da sam losa osoba ali to je jace od mene

                        U BGu sve stalo,samo Sharda klize li klize
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja cekam da padne ispod -10, udari lepo finis na ovaj sneg i onda akcija
                          ako neko hoce da kliza sa mnom moze, ne mora da ima "moves like Plushenko"
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ispunjavam li ja uslove Shardonnay, vise licim na Jouberta, jeste da sam visi nekih 15 cm i tezi nekih 20 kg ali umem klizati
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ako licis na Jouberta mozes kod mene na caj mozemo to klizanje odmah da preskocimo
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Jedno glupo pitanje Kako da pocrnim slova tj. neku rec? Hvala...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X