Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da pozdravim sve dobre ljude sa foruma, a ima ih dosta. Nema potrebe da pokusavam da pisem, kad se taj trud najcesce ne isplati. Najlakse je izbrisati. Malo teze je napisati...
    Dosta ljudi ima moj mejl, pa ako sto budem trebao... Ili ako se zatekne u PG, rado cu se naci pri ruci...
    Ja kad se zateknem u npr. Sarajevu, da pojedem jedan dobar cevap, mozda i popusim "lulu mira", sigurno da cu se navaditi nekim dragim ljudima, iz tog grada...
    Nadam se da ce "brat" Hamzo biti odbanovan. Ne nadam se, vjerujem. Vjerujem da ce se neki ljudi zauzeti za to... Ako mi neko nesto posalje na pm, to cu vidjeti na mejlu, pa ako bude iziskivala situacija, mozda se i ulogujem, odgovorim, ali to bi bilo samo to.
    Pozdrav za "brata" Notorious-a, kojeg takodje vise nema na forumu...
    Pozdrav za sve. Sad nece morat' SeoCki da toleris, da mi se brisu postovi, pa makar on bio i od 6-7k karaktera, u potpunosti saglasan sa svim pravilima...
    Ostajte mi zdravo, sto je i najbitnije.

    Comment


    • Smaras vise,prije neki dan si rekao da ides,ako se Indigo ne odbanuje do 00:00 po CG vremenu i naravno da si ostao,evo i sada ides i ponovo ostajes,vec vidjeno,centar paznje.

      P.S. Konstatujem samo,ne pokrecem diskusiju,niti je zelim.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Pa kakav snijeg ovo je strasno , otisao do kladionice i prodavnice , jedva se vratio , strasno bas

        120203012.1_mn.jpg
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kao u Sibiru kod mene ja sam blizu Banjaluke snijeg pada ko lud sinoc za dva-tri sata bilo ga je 30cm.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • sta kukate na sneg bas je lepo ovako kad smo zavejani

            Comment


            • Ne , ne , ja nemam nista protiv snijega da se razumijemo

              Samo kazem da pada ko lud i nek padne jos 5 puta ovoliko sto se mene tice
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ajde kad neko zivi na planini pa voli sneg, zimske carolije i to, ali vi sto zivite u gradu i gotivite sneg mi nikada necete biti jasni. Sta je zanimljivo, da setas po mokrom, da pazis da li ces da se okliznes, da ne mozes da vozis, da dok setas ti non stop sneg ide u facu, moras da zmuris, ne vidis nista, nista ne mozes da radis, jedino ako imate 6 godina pa volite da se grudvate i sankate Kao xexex vidi sneg, do jaja
                Cuj prvi maj

                Comment


                • for you aspilja

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Ajde kad neko zivi na planini pa voli sneg, zimske carolije i to, ali vi sto zivite u gradu i gotivite sneg mi nikada necete biti jasni. Sta je zanimljivo, da setas po mokrom, da pazis da li ces da se okliznes, da ne mozes da vozis, da dok setas ti non stop sneg ide u facu, moras da zmuris, ne vidis nista, nista ne mozes da radis, jedino ako imate 6 godina pa volite da se grudvate i sankate Kao xexex vidi sneg, do jaja
                    Objasnio si!!!
                    Grrrrrr.. mrzim ga(u gradu) ocistice ga JUCE koliko je napadao...
                    ....

                    Comment


                    • 2.5h sam putovala na posao, ali mnogo je lepo gledati grad kad je ovako lep i beo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        2.5h sam putovala na posao, ali mnogo je lepo gledati grad kad je ovako lep i beo
                        prava zimska idila

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          prava zimska idila
                          ...bilo je toplo piće, zezanje i smejanje
                          haljinu suši centralno grejanje....

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            prava zimska idila


                            ali sad moram da sedim u kancelariji, a tako bih izasla napolje da se grudvam, sankam itd
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post


                              ali sad moram da sedim u kancelariji, a tako bih izasla napolje da se grudvam, sankam itd
                              pa grij stolicu posle zovi napolje na grudvanje sve dok nos ne pocrveni

                              Comment


                              • istrcao do kladionice...sjajna vezba za noge
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X