Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane..heh! to jes ne znam sta da ti kazem dalje


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Pometla bi te Duka da je Administrator... Ne voli Duka spam. Samo kvalitetna diskusija... No eto imas srece sto si zgodan i imas cvrstu zadnjicu, pa se lozi jedan dio administracije na tebe, a ne mislim na Bojanu i Maju.

      Comment


      • Originally posted by Vladan- LEPA MULTIVITA View Post
        Duka slazes li se sa ovim?
        dobro,to je bilo duhovito


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Vladane..heh! to jes ne znam sta da ti kazem dalje
          To je to,na istoj smo strani,to je najvaznije

          Originally posted by M_G_S View Post
          Pometla bi te Duka da je Administrator... Ne voli Duka spam. Samo kvalitetna diskusija... No eto imas srece sto si zgodan i imas cvrstu zadnjicu, pa se lozi jedan dio administracije na tebe, a ne mislim na Bojanu i Maju.
          Moguce,to ne znam.Zgodan jesam,radio sam na donjen dijelu ledja toliko vremena i red je da se to isplati.Moze se reci i da sam ikona,nesto kao Bekam.
          Ipak mislim da pretjerujes i da nisam toliki spamer.Mada sve je u oko posmatraca.
          Originally posted by Duka View Post
          dobro,to je bilo duhovito
          Mislis salio se?
          E ako jeste onda se izvinjavam MGS,nisam bas to najbolje protumacio izvini MGS

          Evo opet snijega,odoh da se grudvam malo pa se vidimo kasnije,pazi Duka
          sigpic

          Comment


          • Vladane,cuuvaj cufa


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • LEPA MULTIVITA
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                LEPA MULTIVITA
                Aco, nije lepo smejati se tudjoj nezgodi... sram te bilo...
                lepa multivita...hahahahahhaahahahaha
                ....

                Comment



                • ŽENAMA SE STALNO MORAŠ DOKAZIVATI

                  Ako su bogate, da nisi s njima zbog njihovog novca.
                  Onima mladima i lepima, da nisi zbog njihove mladosti i lepote.
                  Ako ih pogledaš kao muškarac, onda misle da si s njima zato što bi ih ševio.
                  Ako im pokažeš da možeš da ih i ne ševiš, onda sigurno imaš drugu.
                  Ako po ceo dan radiš da zaradiš, onda te nikad nema s njima.
                  Ako si s njima, onda si jebena ništarija od čoveka, i samo smetaš umesto da budeš koristan.
                  Ako ih držiš na dlanu, brineš oko svega, kuvaš, pereš, peglaš... onda si zadnji papučar, i samo si naizgled muško.
                  A one bi frajera od kojeg im gaćice padaju kad ih samo pogleda.
                  A ako ih pogledaš tako da im gaćice skliznu same od sebe, onda si onaj kojeg treba izbegavati, jer si premazan svim mastima.
                  Ako ih voliš onda si im dosadan, jer kome treba frajer koji trči na svaki njen mig.
                  Ako ne trčiš na svaki njen mig, onda si sebično đubre koje gleda samo svoju guzicu i nije te briga za njena osećanja i potrebe.
                  Ako im se obratiš razumom, onda pizde što ne razumeš da one jednostavno pizde. Jer moraju pizdeti. Imaju hormone.
                  Ako im se ne obratiš razumom, onda potcenjuješ njihov intelekt, njihove sposobnosti.
                  Ako im pokušaš objasniti najjednostavnije tehničke stvari, onda se okrenu, jer one su žene, nije to njihov posao da se zamaraju tehnikalijama, zašto nas uostalom imaju i trpe.
                  Ako ih zaobiđeš u tehničkim pitanjima, onda ne ceniš njihovu emancipaciju i podcenjuješ njihovu inteligenciju.
                  Ako im kažeš kako su lepe, onda si jeftini, prozirni laskavac iza koga stoje skriveni motivi.
                  Ako im ne kažeš da su lepe, onda se toga sete u nekom trenutku, i rasplaču jer im nisi rekao.
                  Ako se lepo obučeš, namirišeš, onda sigurno imaš ljubavnicu.
                  Ako se ne obučeš lepo, ne namirišeš, onda je sramotiš pred svima.
                  Ako se sviđaš i drugim ženama, onda si prokleti kurvar kojem su njegove fufe i drolje važnije od vlastite žene i porodice.
                  Ako se ne sviđaš drugim ženama, onda je ona, sirota, bila slepa, mogla je imati onog koji se sviđa ženama, pa da joj SVE zavide.
                  Ako štediš, onda si prokleta škrtica.
                  Ako potrošiš, onda si raspikuća.
                  Ako si nežan ljubavnik, onda si mlakonja, Hello Kitty.
                  Ako si žestok ljubavnik, onda si grubijan, koji ne shvata da ženi treba nežnost.
                  Ako si vedar i veseo, onda si neozbiljan, ne razumiješ težinu života.
                  Ako nisi vedar i veseo, onda je samo utrpavaš u još veću bedu, kad je situacija i bez tebe ozbiljna, a njoj treba neko vedar i veseo.
                  Ako joj pomažeš u kući, onda samo smetaš, kad i onako ništa ne uradiš kako treba, radije nađi sebi neki hobi.
                  Ako imaš nekakav hobi, onda ti je svaka glupost preča od toga da njoj pomogneš u kući.
                  Ako pokušaš da ih razumeš, onda si definitivno na putu za ludnicu..
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Sanjalica nevaljalica...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • koji snijeg u Podgorici,ovo je nenormalno!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • I u Beogradu

                        Comment


                        • Ne vjerujem da je igdje veci snijeg , nego u Sarajevu
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • I kod nas je palo pola metra nocas(zezam se nije pola metra),i sto je najgore ima ga poprilicno,vani je prehladno,i pada kao lud i duva vjetar i sve ti u oci
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Ne vjerujem da je igdje veci snijeg , nego u Sarajevu
                              Ima li magle u Rajvosa?

                              ili je samo idila, gola je bila...

                              Comment


                              • Kod mene nema snijega, ali zato duva ogromna bura, nosi sve pred sobom, zatvorene skole i vrtici...

                                Comment

                                Working...
                                X