Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja ne znam sta jos treba da se dogodi,da bi 'sicusni' wilander poceo poceo da lici na 'covjeka'..


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Prezivio je on prognoziranja o tome da ce Roger dobiti Rafu na RG,tako da ce sigurno prezivjeti i ovaj "debakl"...
      O ljudskim vrijednostima ne bih...a rezultati govore o tome kakav je sportista bio...svakako ima reference da vodi jednu onakvu emisiju...a na gledaocima je da li ce dijeliti misljenje ili ne...sto se svakako ne bi trebalo uzimati toliko k srcu koliko neki uzimaju...

      Comment


      • Ma mrzim ga do neba i nazad i jos vise!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment



        • sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ja sam tebi sve lepo napisao gore, a ti kako god hoce.

            "Provocirao? Jesam, sa uzivanjem" Odlicno.

            Comment



            • axaxaxa,ne znam sta je covek pokusao,al Monfils je izvadio stvar

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Prvo, niko ne puca, zbog ljudi kao ti koji tako predstavljaju to, na kraju slepo vide nas kao ljude koji pucamo. Drugo, za ovih nedelju dana koliko sam Moderator, mnogo osoba koje su dugo na forumu, sam opomenuo da krse pravila, pokusavajuci da im najnormalnije kazem, da ne kaznjavam (nismo zbog toga tu). Neke stvari prosto ne funkcionisu kod nekih ljudi, kao sto su, finoca i pokusaj normalnog razgovora i razjasnjavanje osnovnih, tacnije najosnovnijih pravila, koje se odnose, da imate ove temu da spamujete do mile volje, kao sto postoje teme u kojima se striktno govore misljenja o tenisu, sto argumentovanije i sto objektivnije to bolje, subjektivizma ima, jer smo pre svega navijaci.

                Ponavljanje istih stvari, tacnije krsenje najosnovnijih pravila, kao na primer ti pre par minuta, koji si na forumu od Maja 2011, godine. taj tvoj cin, govori, da tebe ne interesuje ni najmanje koja su najosnovnija pravila, niti te interesuje da ti postujes pravila, ono sto ti zelis je da se samo "vasa" pravila postuju. To sto si ti uradio, a potom dao sebi za pravo, da napises to, govori o tvojoj drskosti, arogantnosti itd.

                Nismo mi ovde da se raspravljamo sa vama, imamo mi i zivote, i probleme, i zadnje sto mi treba/zelim jeste da se raspravljam sa bilo kim. Tako da niko nece imati taj problem rasprave sa nama niti "mrznje" od nase strane, ukoliko nas ne tretiraju ni sa 1% postovanja.

                Kao sto je, za mojih nedelju dana moderisanja, bilo mnogih slucajeva, kazes ljudima milion puta i ako su tu dugo na forumu, da rade ono sto ne smeju, i lepo ih zamolis i objasnis zasto, onda oni ponove isto.

                Tako da, iskulirajte "vi" sa krsenjem najosnovnijih pravila, da kada bi neko krocio nov na ovaj forum i video vaznu temu, moze da cita ono sto je vezano za to, ne spam, ne rasprave oko bilo cega drugog osim tenisa.

                Tako da, pre svega objektivno kako ti kazes, pokreni te sive celije u glavi, i razmisli samo, koliko puta je ljudima usmeno u nedogled pisano da ne rade odredjene (NAJOSNOVNIJE) stvari, ali to prosto ne vredi, i na kraju smo mi neko ruzno stvorenje koje napada i muci stanovnike ovog foruma.

                Procitajte pravila, koja tu stoje ocigledno cisto radi reda, postujte ih, potrudite se da postujete ljude koji ovde se trude da odrze sve pod konac, i na kraju, ljude koji bi banovali clana koji bi tebi uputio pretnju ili te izvredjao na bilo kojoj osnovi, a koje ti inace smatras losim.

                Ovo je sve receno u moje ime, i neki imaju srece sto sam samo Moderator, jer ja nemam zivaca kao admini koje vi maksimalno ne podnosite, a oni vam toliko popustaju da ni sami niste svesni, tako da, ovo je javna molba, pogotovo vama koji ste dugo na forumu, da postujete najosnovnija pravila, a i na kraju najosnovnije postovanje da pokazete prema ljudima koji ovo odrzavaju, ko zna, mozda pocne sve bolje da funkcionise, znam da do sad nije ni probano. I probajte da shvatite da nijednom, sebe niste videli da ste mozda pogresili, uvek vlast, toliko o objektivnosti.

                Pozdrav i sve najbolje.
                ....I jesi pogodio taj vazduh....????

                Comment


                • Evo se i Wilander oglasio

                  http://www.sarajevo-x.com/sport/teni...ediv/120130103

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Još jedan link, a inače to je sinoć na B-92 išlo kao intervju Boškovića sa Matsom:


                    http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=578328

                    Comment


                    • Da ponovim jos jednom, ako imate pitanja zasto je neki post obrisan, saljite pm, vise nema javnog pravdanja samo zato sto se to tako vama svidja
                      Last edited by bojanaBG; 30-01-12, 20:09. Reason: ...

                      Comment


                      • Videste li vi ovaj lopovluk vezan za DC?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • ^ Koji ?

                          p.s. MGS, izvini na mom odgovoru, pogresio sam. Bilo je mnogo nacina da izrazim svoje neslaganje sa tvojim postom, a ja sam brzopleto izabrao onaj pogresni.
                          Last edited by Mr. Wolf; 30-01-12, 20:37.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Sramota, stvarno sramota.

                            Comment


                            • Kakav je to lopovluk vezan za DC ???
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Gandalf View Post
                                Kakav je to lopovluk vezan za DC ???
                                5, 6 puta je odlagan pocetak prodaje karata za DC, ako ne i vise. I dodje konacni datum, kako se pisalo, 30. januar dan pocetka prodaje. Svi izasli na -14 da cekaju da se "to mesto gde se prodaju karte" otvori da pitaju za karte, da bi im 'ladno rekli da karata nema i da ne znaju ni kada ce ih biti. Ali jedna zena izlazi sa kartama i ljudi je samo pogledase popreko i ona je nastavila svojim putem. Kasnije dolazi izjava coveka koji je suorganizator da je sve rasprodato jos pre 15 dana. Ne zna se da l' je smesno, da l' je zalosno.

                                Comment

                                Working...
                                X