Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo upravo sam dobio informaciju da je Nadal i zvanicno digao ruke od tenisa, i da ce u Londonu ucestvovati kao dizac tegova (to je ta konstitucija)! Kaze, zelja mu je da pobije sve rekorde velikog Alekseyev-a.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Cestitam Shardi, i zelim sve naj dalje.

      Comment


      • Shardonnay, izvini, što mi je sinoć promaklo i ovo tvoje lično slavlje, a i danas možeš da zamisliš u kakvom sam ludilu.
        Čestitam, od srca.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          A naravno, fanovi tenisa, se pozivaju da uvek vode argumentovanu raspravu.
          Rekao sam i zasto nemam, a i ucinio ovo sto si napisao... Nema potrebe da pucas, rekao sam vam vec da iskulirate malo, nije svima cilj da se zaglave u beskonacnu petlju rasprave sa vama.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Rekao sam i zasto nemam, a i ucinio ovo sto si napisao... Nema potrebe da pucas, rekao sam vam vec da iskulirate malo, nije svima cilj da se zaglave u beskonacnu petlju rasprave sa vama.
            Prvo, niko ne puca, zbog ljudi kao ti koji tako predstavljaju to, na kraju slepo vide nas kao ljude koji pucamo. Drugo, za ovih nedelju dana koliko sam Moderator, mnogo osoba koje su dugo na forumu, sam opomenuo da krse pravila, pokusavajuci da im najnormalnije kazem, da ne kaznjavam (nismo zbog toga tu). Neke stvari prosto ne funkcionisu kod nekih ljudi, kao sto su, finoca i pokusaj normalnog razgovora i razjasnjavanje osnovnih, tacnije najosnovnijih pravila, koje se odnose, da imate ove temu da spamujete do mile volje, kao sto postoje teme u kojima se striktno govore misljenja o tenisu, sto argumentovanije i sto objektivnije to bolje, subjektivizma ima, jer smo pre svega navijaci.

            Ponavljanje istih stvari, tacnije krsenje najosnovnijih pravila, kao na primer ti pre par minuta, koji si na forumu od Maja 2011, godine. taj tvoj cin, govori, da tebe ne interesuje ni najmanje koja su najosnovnija pravila, niti te interesuje da ti postujes pravila, ono sto ti zelis je da se samo "vasa" pravila postuju. To sto si ti uradio, a potom dao sebi za pravo, da napises to, govori o tvojoj drskosti, arogantnosti itd.

            Nismo mi ovde da se raspravljamo sa vama, imamo mi i zivote, i probleme, i zadnje sto mi treba/zelim jeste da se raspravljam sa bilo kim. Tako da niko nece imati taj problem rasprave sa nama niti "mrznje" od nase strane, ukoliko nas ne tretiraju ni sa 1% postovanja.

            Kao sto je, za mojih nedelju dana moderisanja, bilo mnogih slucajeva, kazes ljudima milion puta i ako su tu dugo na forumu, da rade ono sto ne smeju, i lepo ih zamolis i objasnis zasto, onda oni ponove isto.

            Tako da, iskulirajte "vi" sa krsenjem najosnovnijih pravila, da kada bi neko krocio nov na ovaj forum i video vaznu temu, moze da cita ono sto je vezano za to, ne spam, ne rasprave oko bilo cega drugog osim tenisa.

            Tako da, pre svega objektivno kako ti kazes, pokreni te sive celije u glavi, i razmisli samo, koliko puta je ljudima usmeno u nedogled pisano da ne rade odredjene (NAJOSNOVNIJE) stvari, ali to prosto ne vredi, i na kraju smo mi neko ruzno stvorenje koje napada i muci stanovnike ovog foruma.

            Procitajte pravila, koja tu stoje ocigledno cisto radi reda, postujte ih, potrudite se da postujete ljude koji ovde se trude da odrze sve pod konac, i na kraju, ljude koji bi banovali clana koji bi tebi uputio pretnju ili te izvredjao na bilo kojoj osnovi, a koje ti inace smatras losim.

            Ovo je sve receno u moje ime, i neki imaju srece sto sam samo Moderator, jer ja nemam zivaca kao admini koje vi maksimalno ne podnosite, a oni vam toliko popustaju da ni sami niste svesni, tako da, ovo je javna molba, pogotovo vama koji ste dugo na forumu, da postujete najosnovnija pravila, a i na kraju najosnovnije postovanje da pokazete prema ljudima koji ovo odrzavaju, ko zna, mozda pocne sve bolje da funkcionise, znam da do sad nije ni probano. I probajte da shvatite da nijednom, sebe niste videli da ste mozda pogresili, uvek vlast, toliko o objektivnosti.

            Pozdrav i sve najbolje.
            Last edited by Seoski Terminator; 30-01-12, 02:34.

            Comment


            • Originally posted by Gandalf View Post
              A ja cu ponovo reci.

              Aj, ne kaki.
              Postovani Nikola,

              De mi samo objasni zasto posle ovoga nisi reagovao kao sto si reagovao nakon mog posta? Ovo je veci spam nego moj poziv na otvaranje diskusije o temi. Ja sam rekao da se slazem sa MGSovim postom i da samim tim (logicno, zar ne) nemam sta da dodam na tu temu. Sta je tu spam, voleo bih da znam? Sta je tu spam, a da je veci spam nego gore citirana recenica? Jel problem sto je duze? Jel problem sto je kulturnije? Jesam li mozda ovde trebao da napisem: "E ljudi, idite u Opste diskusije i zapocnite diskusiju na ovu temu"... Ljudi bi pomislili da sam prolupao! U spam temi ja zovem na diskusiju u temi Opste teniske diskusije... Ner bih smeo da se pogledam u ogledalo nakon toga, uplasio bih se budale koja me gleda sa druge strane.

              Za ceo svoj boravak ovde nisam jednoj jedinoj osobi rekao da ne:
              -kaki
              -se*e
              -k*nja
              -jede g*vna...
              Nikom nisam rekao da moze da:
              -od*ebe
              -ide i umre tihom smrcu
              -pretvori se u sibicu i pali
              -moze samo da mi se pogne
              -se neko s*paka
              -neko dipr na usta...

              Ima tu jos mnogo cega, vrlo sam elokventan i psovke koristim gotovo iskljucivo kad sam radostan. Uvek cenzirisano, razume se... Ali sta je rasprava i prica bez pravilno recene psovke. Na savrsenom mestu postavljena, socnija je od vocnog sladoleda. A psiholosko znacenje iste necu objasnjavati jer bih pre toga morao da ispisem bar 2000 i vise karaktera uvodne price... Ako je neko zainteresovan, neka kaze, ispisacu ovde, to jeste spam i ovde mu je mesto.

              Jendu jedinu osobu nisam vredjao ni zbog cega. Provocirao? Jesam, sa uzivanjem. One koji su to isto cinili meni i drugima koji dele moje misljenje. Kad sam za to raspolozen, provocirao sam, umesno i kulturno. I smorilo me je nakon nekog vremena, sad preskacem kratke provokatorske pokusaje i kad neko napise nesto sa cime se ne slazem (sa kvalitetnim i cinjenicnim argumentima, gde odredjene dogadjaje iz proslosti nekog sportiste kog volim i postujem objasnjava na nacin sa kojim se ne slazem), ja napisem doktorsku disertaciju na tu temu i fino objasnim osobi da je pogresila i da ima jos mnogo da uci. Argumentovano i kulturno.

              Isto kao sto sam sad tebi objasnio neke stvari. ;)

              Comment


              • Vanja,

                U potpunosti ste u pravu. Arnold sa sela se malo pogubia, nakon sto je dobia nesto moci. Ima najbolje namjere, da se vidjeti, ali se zalijece bez razloga, na pogresne ljude. Smatram da je Vas post, gdje hvalite moj trud, originalnost i iskrenost, i sto ste osjetili potrebu da dodate i nesto vise, a ne samo kliknete "Likes", sasvim korektan i da se ne treba tumaciti kao spam... Sto se tice Gandalfovog posta... Gandalf je to uradio dva puta. Milo mi je sto nije trpio bilo kakve represije zbog toga, jer to nije nacin. Meni nece nista biti ako mi neko kaze "ne seri", a mozda ce Gandalf shvatiti da je pogrijesio, u sta ne sumnjam, i nece to vise raditi. Uvrede nekog drugog tipa treba sankcionisati.

                Hvala lepo <3

                Comment


                • uhh kako Wilander pati


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Covjek stvarno nema drugog posla u zivotu nego da pati sto je Nole osvojio AO

                    Comment


                    • brate,nije mu bilo dobro juce,znamo to svi


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Covjek samo radi svoj posao,promasivao je milion puta do sada i u duelima Rafe i Rogera...ko radi,taj i grijesi...glupo od mene uopste da govorim o nekim greskama...da je BH zavrsio u terenu,ne bismo pricali o istoj...
                        A potpuno je druga stvar ta sto covjek na Eurosportu radi prenose kao da ih radi na svojoj privatnoj televiziji...i sto je prognozu 51-49 okarakterisao krivicnim djelom...

                        Comment


                        • dada...ali isto tako posebno je i to,sto jedva ceka da Novak padne..to je takodje posebna prica.Nema on obraza brate;) samo ga slusam i sinoc jos..


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Siguran sam da ce ubuduce pripaziti na svoje prognoze

                            Comment


                            • ma neka on promasuje,ali neka prica kako bi trebalo,ne znam razumijes li me?


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Rafa je morao bas puno toga da uradi da bi u njegovim pricama i prognozama bio u istoj recenici sa Rogerom,pa predpostavljam da malo vise vremena treba proci da bi isto postovanje u svojoj glavi stvorio i za Noleta...sad je odlican kakav je prema Noletu bio prije pola godine ;)

                                Comment

                                Working...
                                X