Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego noto,gdje gonis poslije AO na neki odmor,da se naspavas

    Comment


    • Koji si ti provokator, evo ti warn odmah!

      Ma nece Zile da provocira, on ce samo da Navija za Novaka i da ga kritikuje nekad.

      A ne brini se ti za nas Fedove fanove, mi smo vlast ovde.

      Comment


      • Uz ovaj warn što sam dobio ne stoje kazneni bodovi, vidi se da si još neiskusan. Pa tu i treba, samo da kuka kao danas, odlično je odigrao rolu Vlast ne bih da komentarišem, to je poznata stvar.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Neka Zix samo tako nastavi, mašina za kukanje ne mogu sve sam. Meni je još uživanje spomenuti usput teži žrijeb ili bilo šta drugo, ne bi li skočio neki Gotererovac, i po pravilu uvijek neko skoči Sport je to, svi su oni profesionalci, protivnici na ovom nivou su manje više isti, kao da ja nisam svjestan toga. Nisam očekivao da će se Gandalf upecati, za drugog je očekivano
          Znaci upravo si priznao da namerno trolujes forum, a da li znas koja je kazna za to?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Znaci upravo si priznao da namerno trolujes forum, a da li znas koja je kazna za to?
            Ban do kraja AO,il dok Nole ne ispadne

            Comment


            • Hoces ovaj warn od 20 poena? Otkud znam koji broj ti je srecniji, 5,10,15,20? Lepo sam raspolozen danas, evo sneg samo pada, sve belo, pa ti dajem sansu da izaberes. A za Zileta, da nije forum namerno bi ga zezao za Novaka, da poludi. Al' necu, dobar covek.

              Vlast je bolja nego sto mislis(te), samo steta sto se to ne primecuje. ;)

              EDIT: Ako Nole ispadne, onda mu je kazna da mora da cuti i da ga zezamo, a ako osvoji, ban sa foruma na neko vreme.

              Comment


              • Nadam se do kraja godine.

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Cekaj,ko je rekao da na tebe mislim?
                  Cekaj, ko je rekao da ja na sebe mislim?

                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Bar da ti je provokacija na nivou pa da ti se cestita ali ovako samo
                  Da je provokacija, ne bih se nakon tog posta pomerio sa tastature. To je br.1, a br.2 je da je provociranje zabranjeno i kaznjivo, iskusio sam to i nemam vise zelju za tim. Nesto sto sam zamolio majubl da vam svima prenese u vasem delu foruma. Sumnjam da bi me lagala da je to uradila, tako da cu pretpostaviti da me niste ozbiljno shvatili. Bio sam iskren kad sam rekao da si brz na obaracu, kao i za ostatak. Jel treniras rukomet, vidim da pratis i da znas prilicno o tom sportu, ne bi cudilo da treniras?

                  I da, da se razumemo, niti sam pokajnik, niti ulizica. Forum meni ne znaci nista, upoznao sam par super ljudi sa njega i to mi je dovoljno, ali, diskusije umeju da budu dobre, dosta se moze nauciti i steta je prosputiti takvu priliku. Stoga bih zeleo da pokusam da "normalizujem" odnose sa vama, kako mi se ne bi svaki post (poput primera o kom pricam) proglasio za spam, provokaciju ili slicno. Zamara...

                  Comment


                  • Da si provocirao bio bi kaznjen, posto nisi, kao sto vidis nisi ni kaznjen, opusti se. A drugo, nismo mi ovde da kaznjavamo ljude, vec da sredimo vazne teme od bespotrebnog spama i ljudi koji su tu samo da se svadjaju, vredjaju i provociraju, te vec mora da kaznis.

                    A i kad nikome nisam dao do sad warn, govori da vas ne mrzim, tako da opusteno.

                    Comment


                    • Dosadno mi je ljudi, dajte neku polemiku da se ukljucim sa svojim strucnim i nadasve zanimljivim komentarima

                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Evo pada sneg napolju, daj neki komentar sta mislis o tome, ocemo neki dan na neko sankanje ?

                        Comment


                        • Ja sam vise za neko skijanje u izlasku, Janica Kostelic zonfa, ako me kapiska
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Otkud znaš da pada, nemoj mi samo reći da je to slika projektovana vidom, Asprilja objasni mu ove stvari, moram ići.

                            Comment


                            • Samo ti lagano Noto, lep provod. Objasnio bih mu ja drage volje, nego uopste ne primecujem te vremenske nepogode. Odem do radnje nazove me majka i pita, jel pada sine tamo kod tebe sneg. Ja nemam pojma, odem, vidim jaknu sva se beli, kazem pada mati Ali sto se tice skijanja, u tom segmentu sam surovi dominator.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Za skijanje sam uvek za, to mi je broj 1! Samo zbog glupih para nikako da odem negde na skijanje.

                                Comment

                                Working...
                                X