Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa izvini što si tom koraku bliže zbog mene, ali nisam bila u toku. Sada kada znam, neću te provocirati da ih trošiš.
    Mada nije mi jasno što se povlačiš? Neko te dirao ili ideš na bolju f-ju, negde?

    I ne moraš da mi odgovoriš, mislim nemoj da se mučiš, ima ovde ko će umesto tebe.
    Olja nije problem
    Niko me nije dirao.
    Previse je 30000 postova,sramota me.Plan je da se povucem,a ocu li to je pitanje.Ionako sam vise puta pogazio datu rijec i na mene se ne moze racunati bas kad nesto kazem.
    Kad dam lajk ili kad dodjem do 30000,jedno od to dvoje.Za lajk ne mogu da garantujem,sta ako ga nekako slucajno dam.Sta ako mi predje macka preko tastature i slucajno dam neki lajk.To bi bilo prilicno razocaravajuce slozices se.I to moze biti sjutra,ja ne zelim da se sjutra povucem.Zelim da imam jos dana pred sobom.I imam ih zahvaljujuci odbrojavanju.

    Isto tako ako nisi u toku izbacujem mudrosti i izreke koje ce siguran sam biti vise nego prihvacene u narodu.Jednog dana ce mladi uciti o njima,o meni.I drago mi je sto mogu da pomognem.

    Jos 1229
    Cutim,dakle ne govorim
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa izvini što si tom koraku bliže zbog mene, ali nisam bila u toku. Sada kada znam, neću te provocirati da ih trošiš.
      Mada nije mi jasno što se povlačiš? Neko te dirao ili ideš na bolju f-ju, negde?

      I ne moraš da mi odgovoriš, mislim nemoj da se mučiš, ima ovde ko će umesto tebe.
      Drugarice, samo bih se na kratko digresirao... S obzirom na moje akademske obaveze, nisam bio u preteranoj mogucnosti da pratim desavanja na forumu. Prethodni zakjlucak sam izvukao na osnovu tri posta, tako da se nadam da niste od mene ocekivali da cu moci da odgovorim na to pitanje... Nista vise, prijatno vece.

      EDIT: Naravno, Vladan je vec odgovorio, tako ti Vam svakako nisam neophodan...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Olja nije problem
        Niko me nije dirao.
        Previse je 30000 postova,sramota me.Plan je da se povucem,a ocu li to je pitanje.Ionako sam vise puta pogazio datu rijec i na mene se ne moze racunati bas kad nesto kazem.
        Kad dam lajk ili kad dodjem do 30000,jedno od to dvoje.Za lajk ne mogu da garantujem,sta ako ga nekako slucajno dam.Sta ako mi predje macka preko tastature i slucajno dam neki lajk.To bi bilo prilicno razocaravajuce slozices se.I to moze biti sjutra,ja ne zelim da se sjutra povucem.Zelim da imam jos dana pred sobom.I imam ih zahvaljujuci odbrojavanju.

        Isto tako ako nisi u toku izbacujem mudrosti i izreke koje ce siguran sam biti vise nego prihvacene u narodu.Jednog dana ce mladi uciti o njima,o meni.I drago mi je sto mogu da pomognem.

        Jos 1229
        Cutim,dakle ne govorim
        Pazi nisam sigurna baš o čemu pričaš, ali ako misliš na ono da nećeš postovati u onoj novoj tami AO-komentarisanje uživo, onda te razumem.

        Šalu na stranu, ako te sramota zbog tih 30.000... pa de si navalio ko mutav?

        A što se tiče mudrosti...ako, ako, samo je prosipaj, to je odlika starijih i iskusnijih, vidiš da ove dečije, usijane glave moraju još puno toga naučiti.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Drugarice, samo bih se na kratko digresirao... S obzirom na moje akademske obaveze, nisam bio u preteranoj mogucnosti da pratim desavanja na forumu. Prethodni zakjlucak sam izvukao na osnovu tri posta, tako da se nadam da niste od mene ocekivali da cu moci da odgovorim na to pitanje... Nista vise, prijatno vece.

          EDIT: Naravno, Vladan je vec odgovorio, tako ti Vam svakako nisam neophodan...
          Sta se ti palis na svaku? Ne misle svi na tebe

          Prodajem drva,kontakt telefoni: 062828146 061571801

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A što se tiče mudrosti...ako, ako, samo je prosipaj, to je odlika starijih i iskusnijih, vidiš da ove dečije, usijane glave moraju još puno toga naučiti.
            Moram ponovo digresirati, ali potpuno ste u pravu, svakim danom sve vise to shvatam... Jednog dana cu nadam se dostici bar pola tog nivoa. Ja sam (bar se nadam) skroman momak, meni ne treba puno, pametnom je i jedna dosta, meni onda treba samo pola...

            Originally posted by Alen View Post
            Sta se ti palis na svaku? Ne misle svi na tebe

            Prodajem drva,kontakt telefoni: 062828146 061571801
            Dragi Alene, predugo sam bio odsutan, stoga moram nadoknaditi izgubljeno mi vreme. Stekoh prijatelje ovde, ne cuh se sa njima dugo, te odlucih da to ispravim koliko-toliko veceras.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pazi nisam sigurna baš o čemu pričaš, ali ako misliš na ono da nećeš postovati u onoj novoj tami AO-komentarisanje uživo, onda te razumem.

              Šalu na stranu, ako te sramota zbog tih 30.000... pa de si navalio ko mutav?

              A što se tiče mudrosti...ako, ako, samo je prosipaj, to je odlika starijih i iskusnijih, vidiš da ove dečije, usijane glave moraju još puno toga naučiti.
              Postujem ja tamo.Ja planiram potpuno povlacenje,kad se kazaljke poklope.Mada to sa kazaljkama veze nema vise je fraza posto mogu biti i poklopljenje,a i rasirene jer je pitanje kad ce odbrojavanje doci do nule.Nista nije odredjeno.Mozda bih mogao da malo manipulisem odbrojavanjem i da zakljucim boravak na forumu kad se kazaljke sklope,ali najvjerovatnije necu.No ko zna,mozda i ocu.
              Ne mogu da se kontrolisem.Kako i u zivotu tako i ovdje ne zaklapam.Tamo glasom,ovdje pismom.

              Hvala na podrsci,red je da ostavim nesto mudrosti iza sebe,da sve ovo ne bude zalud.
              AKo nisi vidjela evo nekoliko danasnjih mudrosti.

              Jedem,dakle zvacem
              Pijem,dakle gutam
              Kasljem,dakle pre'ladjen sam
              Kijam,dakle imam kijavicu
              Hodam,dakle idem
              Stojim,dakle ne lezim
              Sjedim,dakle ne stojim
              Lezim,dakle ne sjedim

              I posto si me ohrabrila izbacicu jos jednu iako nisam planirao vise za danas.

              Ljubav je cesto kao voda,bezbojna.

              Jos 1228
              Cutim,dakle ne govorim
              sigpic

              Comment


              • izvinjavam se neko mi je provalio sifru a znam ko hamza i on ovo pise

                Comment


                • Originally posted by S-Nash
                  Ne nego zbog pitanja, predlozi i problemi i provokacije tamo.
                  Ovo je momak koji je toliko "brz na obaracu" da su morali da isprave njegov potez. Momce, svaka ti cast, nadam se da treniras americki vestern obracun, jer neko tako brz moze samo da osvetla obraz Srbiji u svetu!

                  Postepeno uvidjam koliko su se stvari promenile nabolje za vreme mog odsustva, privilegija je biti clan ovog foruma. Zelim kompltnoj administraciji da cestitam na postignutim unapredjenjima iz sveg rca:... O, kako ste mi nedostajali!

                  Comment


                  • Dokon pop i jarice krsti...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Dokon pop i jarice krsti...
                      I prasice ako treba... Znas li da mu je najteze breme prazna torbica? Neverovatno... Coveku je tesko da ne radi, divim se tome...

                      Laku noc svima, moram poci. Jos jednom bih istakao da ste mi puno nedostajali i da se jako radujem vremenu koje cu ovde provesti u narednih mesec dana... Potom cu, avaj, ponovo biti odsutan.

                      Comment


                      • Cekaj,ko je rekao da na tebe mislim?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Ovo je momak koji je toliko "brz na obaracu" da su morali da isprave njegov potez. Momce, svaka ti cast, nadam se da treniras americki vestern obracun, jer neko tako brz moze samo da osvetla obraz Srbiji u svetu!

                          Postepeno uvidjam koliko su se stvari promenile nabolje za vreme mog odsustva, privilegija je biti clan ovog foruma. Zelim kompltnoj administraciji da cestitam na postignutim unapredjenjima iz sveg rca:... O, kako ste mi nedostajali!
                          Bar da ti je provokacija na nivou pa da ti se cestita ali ovako samo
                          sigpic

                          Comment


                          • Pozdrav od Hamze
                            Last edited by Alen; 24-01-12, 19:53.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Postujem ja tamo.Ja planiram potpuno povlacenje,kad se kazaljke poklope.Mada to sa kazaljkama veze nema vise je fraza posto mogu biti i poklopljenje,a i rasirene jer je pitanje kad ce odbrojavanje doci do nule.Nista nije odredjeno.Mozda bih mogao da malo manipulisem odbrojavanjem i da zakljucim boravak na forumu kad se kazaljke sklope,ali najvjerovatnije necu.No ko zna,mozda i ocu.
                              Ne mogu da se kontrolisem.Kako i u zivotu tako i ovdje ne zaklapam.Tamo glasom,ovdje pismom.

                              Hvala na podrsci,red je da ostavim nesto mudrosti iza sebe,da sve ovo ne bude zalud.
                              AKo nisi vidjela evo nekoliko danasnjih mudrosti.

                              Jedem,dakle zvacem
                              Pijem,dakle gutam
                              Kasljem,dakle pre'ladjen sam
                              Kijam,dakle imam kijavicu
                              Hodam,dakle idem
                              Stojim,dakle ne lezim
                              Sjedim,dakle ne stojim
                              Lezim,dakle ne sjedim

                              I posto si me ohrabrila izbacicu jos jednu iako nisam planirao vise za danas.

                              Ljubav je cesto kao voda,bezbojna.

                              Jos 1228
                              Cutim,dakle ne govorim
                              Auu sta napravi ona Multivita od tebe covjece
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • pratitew li slalom u sladmingu

                                Comment

                                Working...
                                X