Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Samo bih da pohvalim Seoskog Terminatora na izvrsnoj pozrtvovanosti i neverovatnom duhu fer-pleja sa kojim je usao u ulogu Moderatora!!! Samo tako Nikola, unapredjenje ti ne gine!
    Naravno, mala je plata Moderatora.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Naravno, mala je plata Moderatora.
      gdje nalazis ove sale hahahahhahaa ???

      Comment


      • Ko kaze da su sale? Sto bih radio za manje para, kad mogu za vise.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Naravno, mala je plata Moderatora.
          Uuuuuuuuuu, ambiciozno! Bokili, cuvaj se, zaposlila si konkurenciju! Ko zna zasto je to dobro, mozda je sve ovo isplanirala, kako bi mogla malo da odmori... Opasna je igracica Bokili, licno sam se u to uverio...

          Comment


          • Originally posted by Alen View Post
            ahahahhahahahaahahahahahah dobra ti je ova placem od smijeha ahhahahahahaha xaxaxaaxaxa
            stvarno ima smisla za humor, HA Ha ha ha h a, h, a.........................

            Mogli bi malo da o'ladite sa tim prozivkama i da pustite momka da radi svoj posao.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Ko kaze da su sale? Sto bih radio za manje para, kad mogu za vise.
              ti si jako pametan pocascen sam sto pricam sa jednim gospodonom

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Uuuuuuuuuu, ambiciozno! Bokili, cuvaj se, zaposlila si konkurenciju! Ko zna zasto je to dobro, mozda je sve ovo isplanirala, kako bi mogla malo da odmori... Opasna je igracica Bokili, licno sam se u to uverio...
                Ambiociozan decko u usponu. A je l' ti nije palo na pamet da imamo dogovor ja i Bojana? Sto mora da znaci da smo konkurencija?

                Originally posted by Alen View Post
                ti si jako pametan pocascen sam sto pricam sa jednim gospodonom
                Takodje.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Ambiociozan decko u usponu. A je l' ti nije palo na pamet da imamo dogovor ja i Bojana? Sto mora da znaci da smo konkurencija?
                  Pa to sam i napomenuo... Sad koliko si ti ucestvovao, to znate vas dvoje, mi mozemo samo da nagadjamo. I kakve je sve to dogovore podrazumevalo, i kolicinu novca, da li se placa u naturi... E, vidis to u naturi bi trebao da razmislis, sad je zima, dobro bi ti dosla jedna socna, masna... Sa adidas prugicama, red mesa, red masti... Uf, kako volim dobru slaninu...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Pa to sam i napomenuo... Sad koliko si ti ucestvovao, to znate vas dvoje, mi mozemo samo da nagadjamo. I kakve je sve to dogovore podrazumevalo, i kolicinu novca, da li se placa u naturi... E, vidis to u naturi bi trebao da razmislis, sad je zima, dobro bi ti dosla jedna socna, masna... Sa adidas prugicama, red mesa, red masti... Uf, kako volim dobru slaninu...
                    Samo kes na ruke.

                    Comment


                    • Vladane, prosvetli me, šta to brojiš?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Samo kes na ruke.
                        E, sad si me razocarao i kao covek i kao komunista... I kao Anonymus, oni makar rade iz principa, ti za pare... Ali pametno ti je to, covek od para zivi, ne od principa i casti... I od slanine! Zapamti slaninu!

                        Elem, Nikola, sta ima kod tebe, kako zivot?

                        Originally posted by miloolja View Post
                        Vladane, prosvetli me, šta to brojiš?
                        Broji do 30.000tog posta... Blizu je covek, skidam kapu!

                        Comment


                        • Dobro je, ne bunim se, hvala na pitanju.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Vladane, prosvetli me, šta to brojiš?
                            Brojim postove.Kade dodjem do nule(30000) trebalo bi da se povucem.

                            Shardo jesam li ti rekao da cu morati da objasnjavam i da cu tako trositi dragocjene postove a ti kazes neces

                            Jos 1230
                            Cutim,dakle ne govorim
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Dobro je, ne bunim se, hvala na pitanju.
                              E, drago mi je! Kazu mudri ljudi da uvek treba govoriti da si dobro kad te pitaju. Ako te pita prijatelj, bice mu drago sto je tako, ako te pita neprijatelj - nece (a i ne treba )...

                              Ja evo zivotarim, kuckam, reckam, lupam i tako u krug... Dok ne nadjem blago, hvala na pitanju...

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Brojim postove.Kade dodjem do nule(30000) trebalo bi da se povucem.

                                Shardo jesam li ti rekao da cu morati da objasnjavam i da cu tako trositi dragocjene postove a ti kazes neces

                                Jos 1230
                                Cutim,dakle ne govorim
                                Pa izvini što si tom koraku bliže zbog mene, ali nisam bila u toku. Sada kada znam, neću te provocirati da ih trošiš.
                                Mada nije mi jasno što se povlačiš? Neko te dirao ili ideš na bolju f-ju, negde?

                                I ne moraš da mi odgovoriš, mislim nemoj da se mučiš, ima ovde ko će umesto tebe.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X