Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Jel mogu da budem tvoj privatni manijak Lakostice, a ti da igras sa-mo-za-za-moje oci ?
    Samo pod uslovom da imas džip da mogu da zalepim svoj lilihip Dzip dzip nije vazno koji tip, da se vozim noc i dan kad si dušo umoran

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Samo pod uslovom da imas džip da mogu da zalepim svoj lilihip Dzip dzip nije vazno koji tip, da se vozim noc i dan kad si dušo umoran

      Imam dzip dzip, zato otkaci tkaci sa mnom do ludila. Aj upadaj da te smuvam
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Imam dzip dzip, zato otkaci tkaci sa mnom do ludila. Aj upadaj da te smuvam
        Upadam, da me vodis na Havaje, da nam ono duze traje

        Comment


        • Gospodine Tasovac,bas zbog ovoga nikad necete uci u LEPE.ZNam da citate forum.Gospodine Tasovac ocjenjuje se kako neko igra,ne sta predstavlja i kako izgleda.Nikada necete nauciti.NIste nas materijal.A momak igra fenomenalno!

          sigpic

          Comment


          • E da,kad se vec toliko uci o Mislim,dakle postojim ocekujem da se i moje neke mudrosti dosegnu velike visine i da ce se u skolama uciti o njima.Imam ih pregrst,mogu nekoliko knjiga da napisem.
            Cutim,dakle ne govorim je vec dostigla kultni status
            Jedem,dakle zvacem
            Pijem,dakle gutam
            Kasljem,dakle pre'ladjen sam
            Kijam,dakle imam kijavicu
            Hodam,dakle idem
            Stojim,dakle ne lezim
            Sjedim,dakle ne stojim
            Lezim,dakle ne sjedim

            Imam ih jos masu ali jednostavno ne zelim sve odjednom da izbacim.Razmisljam kao Vlado Georgiev,izbaci po singl-dva.I ja na taj nacin dam sansu svim mojim mudrostima i izrekama da se procuju u narodu i da budu opsteprihvacene.

            Jos 1236
            Cutim,dakle ne govorim
            sigpic

            Comment


            • I uvijek me ovo zanimalo.Zasto neko kaze pa poljubim mu sunce Zarko.Zasto Zarko,zasto nije Darko,zasto nije Janko?To je neko rekao nekom Zarku i ostalo je tako.Da je neko to meni rekao ili nekom drugom Vladanu(a nema nas mnogo) bilo bi pa poljubim mu sunce Vladane.Ja sam da se od sad koristi bilo koje ime za recenicu koja pocinje pa poljubim mu sunce,odnosno za tu frazu...
              Bacicu i ovo u neku knjigu kad se nakanim da izdam

              Jos 1235
              Cutim,dakle ne govorim
              Last edited by Vladan; 24-01-12, 17:14.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                I uvijek me ovo zanimalo.Zasto neko kaze pa poljubim mu sunce Zarko.Zasto Zarko,zasto nije Darko,zasto nije Janko?To je neko rekao nekom Zarku i ostalo je tako.Da je neko to meni rekao ili nekom drugom Vladanu(a nema nas mnogo) bilo bi pa poljubim mu sunce Vladane.Ja sam da se od sad koristi bilo koje ime za recenicu koja pocinje pa poljubim mu sunce,odnosno za tu frazu...
                Bacicu i ovo u neku knjigu kad se nakanim da izdam
                Tebi nije dobro
                Polako covjece, znam ja da ti zuris sa tim postovima. Nemoj covjece, uspori malo
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Usporicu ja,jednog dana cu skroz usporit' pa ce ti bit' krivo sto ne postujem.A taj dan nije daleko,za 1234 posta.

                  Jos 1234
                  Cutim,dakle ne govorim
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Usporicu ja,jednog dana cu skroz usporit' pa ce ti bit' krivo sto ne postujem.A taj dan nije daleko,za 1234 posta.

                    Jos 1234
                    Cutim,dakle ne govorim
                    Pa zbog toga ti i govorim da uzporis!!!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Zasto ljudi kazu idi u persun ? Koliko je to jadno
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • al u subotu kad uzmem 200 km

                        6:19pm
                        haha

                        ima drama dobrih utakmica

                        Comment


                        • Izasle nominacije za Oskara.Nema Lea
                          sigpic

                          Comment


                          • VADUA je rikta netrka ctzuka

                            Comment


                            • Samo bih da pohvalim Seoskog Terminatora na izvrsnoj pozrtvovanosti i neverovatnom duhu fer-pleja sa kojim je usao u ulogu Moderatora!!! Samo tako Nikola, unapredjenje ti ne gine!

                              Comment


                              • ahahahhahahahaahahahahahah dobra ti je ova placem od smijeha ahhahahahahaha xaxaxaaxaxa

                                Comment

                                Working...
                                X